Opinie EVENT: Sylwestrowe myszy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 23 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    Odkryłam TS-y :)
    2 x chomiki (już mam cztery)
    jeże (już trzecie)
    ŻABKI!!!!!!! kum kum kum!!!!! ich nie miałam i były moim wyśnionym TS-em :) :) :)
    mordka mi się cieszy!!!
     
    mieczu, gosiagosia60 oraz juliuszka lubią to.
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zostały mi złote i diamentowe 5,6,7 :pChyba skończę...Tyle,że już znudzona jestem ;)TS-ów na razie nie stawiam,bo dziwna sprawa ale nie kupuję a brakuje mi 2 najnowszych zagród xD(wilków i bocianów)A poza tym,nie mam cierpliwości hodować do misji po 1 sztuce,więc i tak kupuję na targu.A korzystając z okazji:[​IMG]
     
    Renia1920 lubi to.
  3. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    U mnie żaby, gołębie, bociany i jakaś pomarańczowość, chyba osły.
    A z sadzonek pinia, koziomleczodrzew, cytryna XXL i bez XXL ; )
    Event skończę za godzinę.
    Szczęśliwego Nowego Roku!
    Miłej zabawy ;)
     
  4. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Event pomału do przodu -ostatnie 10 rakiet robi się i za 6h będzie komplet tylko zostanie sianie a jeszcze duużo tego "kwiecia" trzeba i tak dłuugo rośnie -tragedia-buuu
    Jak wszystko będzie zebrane to w minutę event ukończę:)
     
  5. basiulka47

    basiulka47 Czeladnik forum

    Witam. Ze stajennych żabki już mam trzy,gołębie mam już cztery i tradycyjnie lisy mam ich pięć zagród.
    Do Siego Roku!!!!!
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie jeszcze brakuje roslinek na zlota i diamentowa kampanie w ostatnim zadaniu czyli juz coraz blizej konca ;) za to wypadajek duuzo brakuje i rakiet ktore sie robia w miare mozliwosci, jeszcze 26 mi potrzeba-9 nastawionych chyba. mysle ze jeszcze zbior lub dwa i eventowki wystarczy i wtedy gozdziki bede siac wiec powinno sie ruszyc z wypadajkami. do 1.30 powinnam wytrzymac dzis do zbioru zeby juz na rano nie odkladac ;) zawsze to ciut do przodu :)
     
  7. Gratki Gosiu :)
     
  8. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Ja oddam jak będę miała już wszystko:) Mam nadzieję, że się uda.Życzę wszystkim szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku!!!!
     
  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Witam sylwestrowo-eventowo :)
    Badylek w komplecie, wypadajki w nadkomplecie, a do zakończenia eventu jeszcze tyle zostało: [​IMG]
    Trochę dużo, ale samo się ukręci :) Spać mi się już chce okrutnie, a do 24 jeszcze tyyyyyle godzin, chyba wymięknę:sleepy::sleepy::sleepy:
    Dla wszystkich, którzy tak jak ja spędzają Sylwka przy kompie i telewizorze

    [​IMG]

    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :D

    PS. A z TSów na Nowy Rok życzę sobie bociany, koguty i wilki oraz różową kotlarnię ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2014
  10. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    hej hej :) od którego poziomu można produkować CMJ ?
     
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    i ja życzę wszystkim wspaniałej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku:D
     
    jakleci.ewa102, agbiko oraz Mojabonanza lubią to.
  12. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Od 4 w dzemiarni
     
  13. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Witam sylwestrowo:D,38 rakiet nakręconych ,reszta dokręci się za 39 h.8200 badyla(tylko główna i bahama,mam wielką niechęć do demolowania reszty;))zadań na razie nie robię ,poczekam na komplet wypadajek i badylaxD.Wszystkim farmerom i farmerkom wszystkiego najlepszego w nowym roku,mnóstwo nowości w Tsach i zadowolenia z gry:D;)xD
     
    Anuszki lubi to.
  14. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Chyba od piątego. Ja jestem na 4 i nie mam tam produkcji CMJ tylko bananowy z modem...
     
  15. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    OD czwartego ,tylko musisz mieć wykupiony przepis:D
     
  16. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Bo przepis dopiero od 4 mozna kupic. Nie ma za darmoche. Wszystkim wspanialego Nowego Roku zycze.
     
  17. mieczu

    mieczu Baron forum

    przepis na cmj nie jest standardowo dostępny, trzeba go kupić za floreny lub trzeba było w jakimś dawnym evencie zdobyć...
     
  18. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    postawiłam TS i trzymam kciuki za koguty, żaby,świetliki, pająki, sowy, orły a może wilki ;)
    ostatni dzień roku, wszystko jest możliwe xD
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU POWODZENIA W ŻYCIU REALNYM JAK I FARMEROWYM ;)
     
    mieczu lubi to.
  19. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    Dla wszystkich przypisany w pakiecie, czy też przepis kiedyś był do wygrania w zadaniach ?

    Również dołączam się do życzeń: szczęsliwego Nowego Roku i aby był jeszcze lepszy niż poprzedni!

    Co do zadania to został mi slot srebrny i złoty 7 zadania, nie jest źle.. trochę się odrobiłam na targu :) ale to nie to samo co sprzedając owoc nieślpika japońskiego... ponad 2mln.. hehehe :D
     
  20. mieczu

    mieczu Baron forum

    w tabelach przetwórniowych w faq napisane jest, że cmj był do zdobycia w evencie Dożynki 2011...
     
    kotwbutach. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.