Opinie EVENT: Sylwestrowe myszy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 23 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Ja dopiero odkryłam drzewka. Nie spieszę się. Czasu jeszcze mnóstwo :)
    Z TS wyrosły mi: Cytryna xl, Bez xl, Poziomkowiec :) (z tego się ciesze najbardziej bo nie miałam. ) i jajeczne XXL
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    halo nie poddawaj sie, ja jestem w trakcie przejścia na nowy poziom bo mi brakuje 3 banany do szcześcia, i jest to mozliwe bo wszoraj dzięki pomocy innych graczy i ich rad przeszłam 200tys pkt, trochę kupiłam naleśników i zrobiłam kruszon. jeszcze jest dużo czasu dasz radę, a i jeszcze to co było mozliwe zrobiłam zadania w spółdzielni gdzie były do zdobycia pkt na Bahamie
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    leci obiecany wczoraj kruszon:D
    smacznego:D
     
  4. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    siedzę sobie w 6 pokoju i troszkę jeszcze zostanę
     
    usiamik46 lubi to.
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    W ostatnim dniu tego roku oznajmiam:

    K O N I E C !

    [​IMG]
    [​IMG]

    Szczęśliwego Nowego Roku !
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dacie radę:) nie wiem co macie odkryte na wyspie, ale warto sprawdzić jakie ceny macie na rynku roślin z wyspy, bo one w większości dobrze stoją i siać i sprzedawać i albo kupować kruszony one są w sumie najtańsze na rynku w stosunku do punktów jakie dają, na moim kruszony ok 11000/ 2500 TPD, dziś parę razy trafiłam po 9 000 SG :)
    smoothkie z pomarańczy 37000 /7500 TPD
    naleśniki 37500/6000 TPD
    czyli kupując kruszony mamy 7500 TPD za 33000SG

    albo zarobione SG przeznaczać na zakup składników, tylko sprawdźcie ile macie eliksiru:)
    jutro coś wam mogę podełsać, bo dziś nie mam prezentów:) napiszcie sówki, to jutro jakiś smakołyk się znajdzie:)

    a u mnie papugi po 1000 SG, a nawóz po 105 SG więc to też jakaś opcja jest:)a one krotko rosną:) aby podjąć jakąś decyzję rozejrzyjcie się po swoich rynkach:)
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U mnie odkrycie hibiskusa kosztowałoby 82 ZB (z komnatą i niepotrzebnym kaktusem). Za zrobienie dwóch zadań z tym hibiskusem dostałabym nawet mniej TPD, niż u mnie trzeba na jeden poziom (czyli 5 bananów).
    Kalkulacja była wyjątkowo prosta 8)
    Za godzinkę będę miała ostatnią potrzebną rakietę... i koniec mojego eventu xD
    Banany czekają - na rafę, na nowego zwierzaka... kto to może wiedzieć ;)
     
    gosiagosia60 i azikowo lubią to.
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    u mnie te TPD, które wpadną to kropla w morzu jednego poziomuxDxDxD, ale zawsze to mniej do kolejnego poziomu:)
    ale ja lubię robić eventy, chociaż czekanie na roślinkę strasznie się ciągnie-.--.--.-
    i rozumiem tych co koniecznie chcą odkryć brakujące roślinki i walczą do końca i rozumiem tych, którzy przekalkulowali,że im się nie opłaca:)

    a ZB u mnie też czekają na rafę:D:D:Dlub coś innego ciekawego dla mnie.
     
    -Maud-, zzizzie oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja też rozumiem tych, którzy koniecznie chcą odkryć rośliny i skończyć event - dawniej może sama bym się sprężała.
    Teraz już tylko liczę ;)
    A dodatkowo ośmiogodzinny badyl budzi we mnie wstręt :wuerg:
     
    morellaa i azikowo lubią to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A mi brakuje 36 rakiet.Wczoraj się zagapiłam i nie nastawiłam na noc młyna >:(-.-:cry:Ciekawe czy zdążę z ich produkcją >:(ZB tylko 22 sztuki,więc rafa się lekko oddaliła.No ale wszystkiego mieć nie można od razu.Mam nadzieje odrobić kilka poziomów do wprowadzenia rafy.Szkoda,że nie można kupić przepisu na naleśniki -.-Na samym smutasku trochę ciężko.:cry:
     
    ma-ter, morellaa oraz zzizzie lubią to.
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    lubię 8 godzinne badyle, jak jestem w pracy, ale że teraz mam urlop i więcej można posiedzieć to mi się on zdecydowanie nie podoba>:(
    no ale jak można zadowolić wszystkich graczy:)jak widać ja sama mam skrajnie różne odczucia do tego samego:) badyla oczywiście:p
    i czekam aż badyl urośnie, a w międzyczasie skupuję kruszony i wydaję zarobione miliony SG na owockach i kolorowańcach:) a co dziś jestem milionerem farmerowym i mogę się cieszyć wydawaniem wirtualnych pieniędzy:)
    tak tylko naleśniki są bardzo drogie w produkcji i to jest ich minus:)jedynie to przemawia na plus,że jak się ma drzewka cukrowe, solne i koziomlecz to nic nie trzeba dokupować ze składników specjalnych:)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2014
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na targu też tanie nie są ;)No cóż,po to jest farma,żeby na wyspę zarabiała xD
     
    ma-ter, kaska860 oraz azikowo lubią to.
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dlatego ich nie kupuję, bo smoothie jest tańszy, a 1500 TPD więcej daje:) smutka też nie kupuje tylko produkuję, tylko kruszony skupuję, ale dla nich też mam górną granicę opłacalności ustawioną:) i tak w oczekiwaniu na badyla niedługo osiągnę poziom 220 na wyspie jeszcze brakuje mi nie cale 30 000 TPD:) i kolejny poziom wbije pewnie za tydzień:)
     
  14. iza_79

    iza_79 Książę forum

    a ja już skończyłam :) na 3 zadaniu
    2x strusie czerwone dostałam i japońskie drzewo wiśniowe, reszta zostanie przemilczana :(
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    gratki czerwonych strusi:) i wisienki:) w sumie masz się z czego cieszyć:)
     
    iza_79 lubi to.
  16. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    u mnie do zrobienia jeszcze 7 zadanie. jest troche czasu to pewnie je ukoncze. W naszym farmerskim miescie tak jakos smutno czyzby Pan V zapomnial ze dzis witamy Nowy Rok 2015. Serdeczna życzenia dla wszystkich
     
  17. -pablolandia-

    -pablolandia- Książę forum

    bajeczne rozdanie z zagród wypadły mi 3 x orły i jedne owce... Już sam nie wiem czy powinienem się śmiać czy płakać... :)
     
    chrumcia91 lubi to.
  18. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Współczuję. Ja jeszcze nie postawiłam, ale pewnie będzie tak samo.
     
  19. Majowe

    Majowe Baron forum

    A ja zaczęłam zadanie 3 dopiero i mam nieskończone diamentowe drugie, bo indyki koloruję :) Ale ja chyba na 3 zakończę, ewentualnie do 4 się przymierzę, ale marne szanse ;)

    A ja odpaliłam los browarros, czekam na mężulka (dzisiaj on gotuje na imprezę a ja sprzatam), synka babcia zgarnęła na nockę - luz blussssssssss xD:p
     
    azikowo i gosiagosia60 lubią to.
  20. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Koniec z G&T. Mnie także brak tylko wilków i tamaryndowca (czy jakoś tam). Stajennych nie kupuję, a sadzonki co 3 (wtedy mam szanse na nowości) W tym roku zaszalałam tylko kupując ostatnie kwiatki i dlatego jak tylko mam imprezowe próby to dostaję kolejnego kwiatka znaczy lilię.

    W temacie - ależ wolno się robią te rakietki. Jeszcze 10 i skończone :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.