Opinie EVENT: Sylwestrowe myszy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 23 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja spac nie moge...chora jestem, pol dnia w lozku przelezalam i teraz spac nie moge o herbatke sobie pije. za chwile zbior roslinki :p
    wypadajek nie za wiele, jakies rakiety sie robia, planuje wszystko zrobic o ile wypdajki pozwola...

    ja nie mam ani jednego baobabu niestety na farmie....
     
    gosiagosia60 lubi to.
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Ależ Ci współczuję życzę szybkiego powrotu do zdrowia ja zebrałam fajerwerki i posiałam nowe mam ich 3360, 14 rakiet robię i mam jeszcze towaru na 20
     
    chrumcia91 lubi to.
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No to rakietki myszowate już nastawione wszystkie. Wypadajek zostało tyle:
    [​IMG]
    Czy powinnam już zacząć panikować, że mało i że nie skończę eventu?:p:pxDxD:D:D
    Roślinki po obsianiu wszystkich pól zostało 4246 szt.

    A rano, na dobry początek dnia koło mnie tak obdarowało:

    [​IMG]

    Lilia nr 6 :inlove::inlove::inlove:
     
    _KUBA2004_ i ma-ter lubią to.
  4. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam, powiedzcie co robię nie tak. W slotach kerstol, biała niewinność, chutney, uszlachetnione róże z miłością do SN, na pnączu odpalony rządek kasztankowy, wszystko przed zasianiem róż i mimo to róże rosną u mnie "aż 16 min", a tu niektórzy piszą, że parę sekund. Te 16 min też fajnie, ale co jest u mnie nie tak? Oczywiście róże z wszystkimi dopalaczami. Już w poprzednim evencie miałam coś nie tak. Proszę o radę :p:)
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Hmmm to dziwne. Wszystko powinno grać prawidłowo...Spytam dla pewności. Róże na pewno podlane SN?
     
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Róże bez pnącza powinny rosnąć 7minut,więc rzeczywiście coś nie tak.
    Do goździków mam:wczesne dojrzewanie,miłość ekologiczna i miłość do sn.Czy masz włączone te pierwsze bonusy w slotach?One też czas skracają.
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    w różach mam pokarm dla rozumu, wczesne dojrzewanie, miłość do wody i do SN. Te bonusy też powinny skracać czas. A bez pnącza róże rosną 0,42 min i tak miałam zawsze przed pnączem. Pracuję jeszcze nad cebulką i goździkami ale z marnym efektem, tam miłość do SN za diabła nie chce wyjść >:(

    W różach wszystkie dopalacze, a więc i SN
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2014
  8. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    U mnie słabo te drewniane paliki wypadają :(
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A zjadasz krestol i białą niewinność?
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a rune z drzewa madrosci masz aktywowana?
    Doberek wszystkim:)
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    postawilam drzewa..
    sliwa xxl-nie mialam w sumie,
    klon cukrowy xl i dab xl-liczylam na cos lepszego...
    niesplik-nie mialam wiec sie ciesze :p
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff nareszcie policzyłam, ile mi jeszcze tych głupawych rakiet potrzeba: 21.
    20 właśnie się kręci... więc za 30 godzin kończę zabawę (i oczywiście zostaną mi niepotrzebne maszyny, których jak znam siebie nie wykorzystam).
    Jedynka i dwójka zrobione w całości, trójka i czwórka srebrne, jakieś tam zapasy badyla i wypadajek poniewierają mi się po stodole, ale będę wrzucać razem z rakietami.
    Zbiór badyla z małych pól za niecałe pięć godzin... ech, mógłby się ten badyl sprężyć trochę 8)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  13. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    2 pierwsze zrobione w calosci , do 3 nastepnych srebrnych rakiety sie kreca, a badyl rosnie. Dziwnie z czsem krecenia rakiet, ale zawsze to cos nowego. Trzeba bylo najpierw zdobyc wypadajki, a potem rozsiewac badyla. No, moze przesadzilam, razem to bylo.
     
  14. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    U mnie jeszcze troszkę więcej tych rakiet się pokręci, ze względu na te "drewienka", ale ogólnie jest ok.
     
  15. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    dobry
    dotarłam do czwartego, z imprezówek nic ciekawego, jakaś kurka miniaturka i kupon 12 godzinny, poza tym sn, skarpetki i sg, ts-y poczekają w pasku, szkoda na nie teraz miejsca :p
     
  16. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Witajcie ,słabiutko wypadajki mi lecą ,oj słabiutko:mad:,badyl sobie rośnie,ale na razie do spółdzielni nic nie wrzucam, czekam na komplet rakiet:(
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam :) Też już co nieco mam zrobione: 1 całe,2 srebrne,3 całe i 4 srebrne :music:Przez nockę bez internetu :cry:jestem jeden zasiew do tyłu >:(Za 4:31 następny zbiór,więc jakoś poleci :pI proszę mnie nie straszyć,że Pociąg już nigdy nie przyjedzie:cry:Bo jak widzę Wasze ilości SN,to płacz i zgrzytanie zębów:cry:(a dentysta drogi):D
     
  18. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    runę mam juz dawno, ale jeszcze raz sprawdziłam, bo to pamięć jest zawodna. doberek :)

    co znaczy zjadam? mam w slotach:D

    Mam pisać do PT?
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pokręciłam hurtowo kołem:[​IMG] [​IMG] O tyle bogatsza jestem :D(1 x 10 SP mi się zdublowało,9 razy kręciłam) TS- po evencie wystawię
     
  20. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Z 3 imprezówek dżem lawendowy normalnie kpina ta nagroda nie powinna się tam znaleźć ( za 8F) dostaniemy dżem o wartości 3 tys. SG , następnie 6 tyś PD kolejna kpina i wytwórnia farb bez komentarza:mad::mad:>:(. Powinni zrobić porządek z tymi nagrodami jak najszybciej ,mam nadzieje,że po południu jak wygram 6 wejścówek nagrody będą ciekawsze xD.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.