Opinie EVENT: Sylwestrowe myszy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 23 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Witajcie Farmerzy!

    Już teraz przyłącz się do Myszek z Serowego Zakonu i rozpocznij przygotowania do pożegnania roku 2014.

    W noworocznej misji możesz pomóc im zdobyć wszystko, co będzie potrzebne do wykonania mysich rakiet. W tym celu musisz sadzić kwiatowe fajerwerki, zbierać podczas żniw piasek z brokatem, drewniane paliki i mysie głowy z masy papierowej. Młyn na Bahamaramie będzie pracować cały czas, aby wytworzyć z nich wystrzałowe rakiety.

    Hucznie wystartuj w Nowy Rok i stań się posiadaczem wystrzałowych nagród!

    [​IMG]
    Poniedziałek 29.12.2014 godz. 14:00

    [​IMG]
    Niedziela 04.01.2015, godz. 14:00

    Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem:

    [​IMG]

    Życzymy wystrzałowej zabawy!

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. Sekme

    Sekme Generał forum

    A na targu już pustki... ;)


    P.S. Sprawdziłam, gdzie w Świątyni jest hibiskus... Niezły skok na zapasy złotych bananów. Kupujcie dopalacze wyspowe, dopóki cena nie poszła w górę 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 grudnia 2014
    kotwbutach., blazers oraz gretag lubią to.
  3. iza_79

    iza_79 Książę forum

    no i po ewencie. aloesu jest szansa że się dorobię, ale hibiskus?
     
    kotwbutach. i gretag lubią to.
  4. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Mi brak 40 złotych bananów na hibiskus :cry::cry::cry:
     
    kotwbutach. i gretag lubią to.
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no brakuje mi 1 indyka domowego i 16 emu ..zobaczę albo poklonuję , albo złapię - na razie na targu pusto ..:)
     
    kotwbutach. i gretag lubią to.
  6. alutek806

    alutek806 Czeladnik forum

    Super, coraz lepsze eventy.
     
    kotwbutach. lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Event zignoruję (wyniośle rzecz jasna) - szkoda mi bananów na odblokowanie tych badyli.
    Allle długa będzie idylla na farmie, już się cieszę xD
     
    Anuszki, monia1125 oraz gretag lubią to.
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Event dla mnie super :)
    Na targu również pustki ale co brakuje to się sklonuje.
     
  9. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Łał, ogłoszenie o evencie na 6 dni wstecz - podziwiam.

    Nie mam praktycznie nic, błazenki mam 3, emu mam 2 - także w weekend musi być BB, bo inaczej event odpuszczę :p
    Hibiskus.. hohoho... mógłbym ale nie wiem czy to mi się w ogóle opłaci. Dla "Miecia" stracić 42 bananki na odblokowania kaktusa i hibiskusa - aż serce się kraja :eek: Ciułałem banany do rafy [bo pewnie dużo się przyda]. Jakbym nie miał możliwości do rafy to poszłoby w wyspę - też aż 30 bananków. A tak? Zmarnować 42 z 47 dla jednego itemu, który pewnie prędzej czy później w balonie dostanę za np. jakieś TS :music:
    A może ktoś doradzi czy wydawać te banany na roślinkę czy nie?
    W sumie poczekam do jutra. Moje marzenie to żeby dali w prezencie tygodniowym z kalendarza 42 banany :inlove: I do hibiskusa jak ulał xD
     
    kotwbutach., malinarp oraz gretag lubią to.
  10. -Maud-

    -Maud- Stały bywalec

    Hibiskusa nie mam odkrytego i do eventu na pewno nie odkryję, co w rezultacie bardzo mi ułatwi zadanie. :p

    Pnącza szarego nie lubię, o item na G&T walczyć nie zamierzam (zresztą i tak byłby za drogi) więc postaram się jedynie o zdobycie sadzonek, stajennych i imprezowych wejściówek. Zaraz sobie wszystko podliczę, ale przypuszczam, że czeka mnie miły i łatwy evencik. ;)
     
    kotwbutach. i monciaczek lubią to.
  11. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Emu 25 sztuk xDxDxD , już lubię ten event , do tego błazeneki , indyki domowe , hibiskus (złote banany się kłaniają dla wielu).
    Już czuję ten zarobek i ruch na targu , warto było zrobić spore zapasy niskich kolorów 8). Zgadula znowu dała radę.
    Nagrody ok , pnącze pozytywne , jedynie badyla za dużo , te 8 tysi w obecnym evencie było optymalne.
    Raczej zrobię.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 grudnia 2014
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też nie mam hibiskusa :cry:Ale jest 6 dni na zastanowienie ;)
     
    kotwbutach. i gretag lubią to.
  13. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Zagrody z indykami i strusiami wystawione,bo na targu pustka, u mnie w stodole również szału nie ma, jak dla mnie fajny event, no i dużo czasu na przygotowanie.
     
    gretag lubi to.
  14. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Poleciałam sprawdzić do stodoły jak stoje ze wszystkim to mam tylko maniok w komplecie. Indyków brakuje 5, blazenków też 5, a emu aż 23 sztuk:eek: Gdzie to zdobyć! A hibiskus właśnie odkryłam za 22 złote banany;(
    Ciężko będzie, ale do zrobienia;)
    Wystraszyłam się, że będę musiała hibiskusa i cukinie kupować po cenach astronomicznych, ale przypomniałam sobie że jest takie coś jak sklepik (czerwony koszyczek):D
     
    monia1125 i gretag lubią to.
  15. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    no i mam odpowiedź, czemu z targu wymiotło kruszony xD
    będzie ciekawie:p
     
    kotwbutach. lubi to.
  16. Justa16

    Justa16 Młodszy ekspert

    zamierzam zrobić 3 pierwsze zadania dla stajennego i sadzonek, dalej nie ma co się szarpać8)
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    U mnie na targu kruszonow mnostwo a najtansze po 9 tys.Fajny event i do tego roslina rosnaca 8 h wiec mozna zrobic bez kombajnu
     
  18. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witaj Kochana ivencik fajniutki indyki i strusie będę musiała wyhodować ale co mi tam do 6 stycznia jestem na urlopie więc będzie co robić u nas na Mazowszu strasznie pada deszcz
     
    kotwbutach. i gretag lubią to.
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Kisiłam te moje banany w oczekiwaniu na rafę, a tu hibiskus potrzebny xD
    Dobrze, że komnaty mam wszystkie odblokowane, to odsłonięcie hibiskusa tak bardzo nie bolało, no ale zapas Bananów się uszczuplił, a tu jeszcze o kolorowaniu kameleonów zgadula przebąkuje...
    A co do kolorowych zwierzaków, nie powiem byłam przygotowana na różne opcje, ale ilość zwłaszcza strusi przerosła moje najśmielsze oczekiwania :D ( indyki i błazenki już zniknęły z targu, i się zastanawiam czy wystawiać od razu, czy jeszcze poczekać :p)
    Tylko tego badyla za dużo, zwłaszcza, że to okres poświąteczno - przedsylwestrowy i czasu może brakować na sianie, ale zobaczymy co z tego wyniknie.
     
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    I znowu przewidywania się sprawdziły,emu dokupiłam od ręki.Event fajny :)
     
    kotwbutach. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.