Opinie EVENT: SantaKon 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 1 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Akuratnie szklarnię mam nastawioną, ale jakie uszlachetnienie cebuli daje dużo wypadajek?
    Ach, no i mam 2 puchary - jeden na 7% drugi na 10% - postawione na głównej łące, w sumie różnicy z drugiej łąki nie było.
    Jeśli chodzi o baobab - nie posiadam :(. Ominął mnie event. Grać zaczęłam dawno, ale na dłuugi czas "porzuciłam" grę (gdzieś koło 20 poziomu), teraz w miarę regularnie gram od połowy września i mam nadzieję nadrobić zaległości ;)
    Z SN robiłam tylko 2 zasiewy na dużych polach, bo tylko na tyle mi wystarczyło.
    No, ale dzięki pomocy Graczy udało się zrobić i tak dużo, za co dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie prezentem, radą i dobrym słowem :)
     
  2. iza_79

    iza_79 Książę forum

    dzięki :)
    za moich czasów był tylko taki do zagród to skorzystałam, z niecierpliwością czekam na pociąg do drzew :D
     
  3. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Troche tych gigantow mam, ale tez czekam, chyba juz nie przyjedzie. A w temacie pnacze odpalam.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim
    :)
    nie ma uszlachetnienia dajacego wieksza liczbe wypadajek,,caly sekret szklarnii polega na tym ,ze mozna skrocic sobie czas wzrostu roslin przy uzyciu sn co w konsekwencji daje wiecej zasiewow danej rosliny oraz wiecej wypadajek:)
     
  5. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    czyli jesli nie ma sie SN to nie za bardzo jest sens bawic sie w szklarnie?
    ja jeszcze nie zaczelam sie w nia bawic, ale SN mam tylko od Franka, z koła fortuny i spoldzielni...
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jeśli masz zapas rośliny do uszlachetniania - to warto. Tam są też bonusy na wodę i zwykłą kupę oraz na wypadanie konkretnego narzędzia (bez pędzelków i złomu oczywiście). Niewiele to da, jeśli chodzi o wypadajki... ale nigdy nie wiadomo, co się może przydać ;)
     
    MOD_Orka lubi to.
  7. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    No właśnie, jak mało SN, to kiepsko - ja mam zawsze niedobory SN xD
    Celuję w szklarni na skrócenie czasu dojrzewania - zawsze to można podpędzić wodą i qpą (pnącza jeszcze nie mam, bo krowy nie chć dać się namówić na byka ognistego - mówią, że piecze ;)) i więcej razy zasiać.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie do konca tak jest..niektore bonusy dla wody oraz zwyklej kupy tez sa oplacalne i mozna troche pokombinowac z zasiewami np..jesli sie nie myle to roze rosna z woda i kupa + bonusy dla nich ponizej 8 h czyli mozna zrobic 3 zasiewy na dobe
     
  9. BlackBolt

    BlackBolt Czeladnik forum

    Spójrz, że uszlachetnianie daje także inne bonusy. Ja np sobie wcześniej uszlachetniałem rośliny pod konkretne narzędzia, a aktualnie korzystam z uszlachetnień na większą ilość eliksiru
     
    kgospoda i -norbijas- lubią to.
  10. madziulaaa8826

    madziulaaa8826 Forumowy żółtodziób

    Bardzo prosze niech ktos doda mnie do znajomych:) jestem graczem aktywnym tylko ze dopieor mam 3 poziom gdyz bylam znacznie dalej ale zapomnialam hasla podczas zmainy komputera
     
  11. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    Dziekuje Wam wszystkim za info, w wolnej chwili pewnie pokombinuje ze szklarnia - zwlaszcza uszlachetnienie na eliksir brzmi ciekawie... ;)
    Na razie zdeponowalam puchary na drzewie w jednym z poprzednich eventow - i przy dosc regularnym sianiu jestem minimalnie na plus ostatnio z wypadajkami - tym razem prezentow mialam chyba ze 200 na plus, a czapeczek z 50... :p nie wiem dlaczego taka roznica o_O
     
  12. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    o_Oo właśnie Drzewo - ja jeszcze zbieram mozolnie gwiazdki, ale na nieodkryte kółka można kliknąć, żeby zobaczyć co tam się kryje, a po kliknięciu na kółko z pucharami mam okienko i owszem, ale, że niedostępne. To od jakiegoś poziomu czy gdzieś się odblokowuje?
     
  13. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    trzeba odkryc najpierw te, ktore sa po drodze :)
    albo masz za malo gwiazdek...
     
  14. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Oj, to rok chyba będę gibać te gwiazdki
     
  15. iza_79

    iza_79 Książę forum

    nie robiąc misje w spółdzielni szybko idzie. co prawda na puchary na drzewie teraz gwiazdki dopiero zbieram, ale mam odblokowane już obydwa zawody, bo jakoś tak alchemika chciałam mieć :)
     
  16. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Spokojnie będziesz robić misje w spółdzielni i nawet się nie obejrzysz jak gwiazdki nazbierasz:)
     
  17. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja troche gibalam.
     
    zielona_stajnia lubi to.
  18. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Misje robię na całego ;). Przy jednej tak się rozpędziłam - tu na forum przeczytałam w ogłoszeniach, że będzie - z gotowaniem zupy, zanim się dobrze zaczęło nazbierałam co potrzeba i co nazbierać mogłam, walę do spółdzielni a tam ucho. No to dawaj pisać do pomocy technicznej, że jak to, misji brak - no pierdoła ze mnie i nie doczytałam, że od 70 poziomu. A już gwiazdki dzieliłam xD. Parę misji nadrobiłam przy okazji eventu, ale czasem odkryję jakąś runę i potem żałuję, tak trochę bezmyślnie, bo już gwiazdki na jedną są, a na inną trzeba dozbierać.
     
  19. -barubar-

    -barubar- Okazjonalny autor

    Możesz przeciez zainwestowac w miód jajka i inne tanie produkty i skończyc te misje w spółdzielni i masz juz co najmniej kilka setek gwiazdek.
    10 lvl x (1 + 2 + 3) czyli 60 gwiazdek za kompletna misje np. z mlekiem kozim czy miodem.
     
    ropuszka30 lubi to.
  20. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Event się zakończył, więc temat zamykam:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.