Opinie EVENT: SantaKon 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 1 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amdep

    amdep Moguł forum

    Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie - ale pewności nie ma, bo BP może też liczyć na to, że właśnie pod koniec ludzie koszyki kupią...

    Sówkę wyślę, ale jak sama będę miała wolny prezent dla Ciebie - moi sąsiedzi zazwyczaj wszyscy przysyłają... Co i tak nie wystarcza. ;)
     
  2. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Witam i ja :)

    Event na spokojnie, wypadajek nie brakuje, bo i z roślinką jakoś specjalnie nie pędzę - sieję na małych polach, ale tylko na dwóch łąkach i tylko w dzień (czasem jeden zasiew, czasem dwa się uda - zależy, o której wstanę :p ), na leśnej nadganiam niedobór krótkorosnących jak owies czy truskawki (żeby na wykorzystać kombajn i CMJ), a na noc cebula :)

    Zadania mam wszystkie srebrne zrobione, ostatnie całe, piąte złote, a dalej się zastanawiam nad kolejnością (i czekam na jutę ;) ) - nie mam owiec i koni na diamentowe, więc wysieję, co wysiać trzeba, zużyję kombajn i postawię zagrody :p bo nie lubię kupować na rynku, skoro mam czas i możliwość na wyhodowanie (pomarańczowych i urodzinowych owiec mam sporo, to dwa razy szybciej pójdzie :p ).
     
    babula40, yasminka1967 oraz azikowo lubią to.
  3. ZieloneBukowo

    ZieloneBukowo Naśladowca mistrzów

    Event rano przeszedł do historii ... :D
    czapek i prezentów sporo na plusie.
    Pnącze odpalone.
    A farma uporządkowana:p

    Wszystkim walczącym życzę obfitości wypadajek.
     
    0olimpia0, smerf41 oraz Anhedrea lubią to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Melduję, że event zakończony. :)

    Czapek 191, Prezentów 217 na plusie
     
    0olimpia0, babula40 oraz smerf41 lubią to.
  5. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    To gratulacje:)ja jeszcze walczę, ale tak jakoś spokojnie....plan taki,że do niedzieli chcę się z nim uporać:pwypadajki średnio, ale mam nadzieję,że się jakoś nazbierają....yuta się rozsiewa tylko na dwóch polach ale z cjm i na małych poletkach. Pozdrawiam
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dzięki :)
    Ja też tylko na Głównej i Dzikiej siałam Jutę, oczywiście z CMJ
    Z wodą to były 4 zbiory na dobę, a wypadajki to uzbierane na początku eventu z Róż.
     
  7. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Ja tak samo, ale niestety praca i jak się uda to trzy zbiory a najczęściej 2 dziennie, stąd pewnie mojego opóźnienie.
    A jak skończę jutę na noc dam goździki i wypadajki wylecą.:)Pozdrawiam
     
    Anhedrea lubi to.
  8. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Badyla wystarczy, jak nie , to dosieje, ale stoje na srebrnym ostatnim, wypadajek brak, ale znow na noc dlugorosnace , jak nie jutro, to w niedziele wyleca.
     
    0olimpia0 i Anhedrea lubią to.
  9. Majowe

    Majowe Baron forum

    Ja roślinki już mam dośc, ale z wypadajkami to jakaś żenada, brakuje mi jeszcze chyba z 250 czapeczek :mad: O prezentach nie wspominam... Przez pomyłkę zasiałam jeszcze raz jutę - trudno, ale od jutra na wszystkich polach tylko długorosnące...
     
    babula40 lubi to.
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wypadajki w komplecie,jeszcze ze 3 zbiory roślinek,więc jutro wreszcie koniec.
     
    babula40 lubi to.
  11. babula40

    babula40 Komandor forum

    Badyla mam nadto ,ale czapeczki to jakaś masakra . Na noc znowu cebulka i gożdziki ,może rano będzie finito :)
     
  12. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    witam sąsiadkę :) ja skończyłam przed chwilą :) ewent taki sobie, ważne, że skończyłam przed sobotą :) pozdrawiam
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja właśnie hurtem wszystko od dałam i zatrzymałam się na ostatnim zadaniu .brak 135 prezentów i 50 czapeczek mikołaja,zaczynam podejrzewać że podwędził mi je wilk jarosz ten od sąsiada bo takowego nie posiadam, nowości w TS omijają mnie szerokim kołem
     
    0olimpia0 i smerf41 lubią to.
  14. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Mam tak samo..nie kupuję często TS brak florków nieomal chroniczny:oops:, ale jak już coś nazbieram z waluty to nie trafiają mi się nowości - taka farmiana karma;):p
     
    Anhedrea i empatyczna lubią to.
  15. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    Jak [ciach] dajecie w prezencie serownie to może tak jeszcze zagrodę dla mysz!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

    A ja bym prosił o staranniejszy dobór słownictwa.

    SMOD_Chris
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 grudnia 2014
    Majowe i smerf41 lubią to.
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja już dawno za strajkowałam i bardzo rzadko kupuje stajennego czy też drzewka, mija się to z celem
    Bo chociaż by na zachętę coś kapło tak po jakimś czasie kupie i wtedy wpadnie co nie co i mam Więc nie wydaje niebotycznych sum,po za tym zbieram na przepis hultaja i cukinke,,Event praktycznie można powiedzieć za u kończony..
     
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Możesz myszy kupić na targu.A ta zagroda już i tak była do zdobycia w jakimś evencie.

    Post i cytat edytowałem.

    SMOD_Chris
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 grudnia 2014
    smerf41 lubi to.
  18. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Taka piękna kotka w sygnaturce, ale pazurki wystawiła;)..i słusznie. Mam już serownię i mam myszki....jak będzie G&T to się przypominij:)

    Post i cytat edytowałem.

    SMOD_Chris
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 grudnia 2014
  19. Majowe

    Majowe Baron forum

    A ja mam serownie i mam warsztacik dla szopów - a zagród dla tych zwierząt nie... Trochę głupio, że tak w pasku będą zalegać, ale cena szopów jest zabójcza u mnie na targu...
     
  20. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ja event koncze za 7 prezentow :p wszystko inne juz mam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.