Opinie EVENT: SantaKon 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 1 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Witam, witam - serownia z rana zdobyta :)
    Niewielkie to osiągnięcie, ale ja się cieszę, teraz walczę z pnączem - brakuje 40 czapek i 508 juty. Potem wracam do zadań z itemami i coś wątpię, że się wyrobię, może z jutą tak, ale te wypadajki to chyba się zacięły ;)
     
    amdep lubi to.
  2. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    A ja już odpoczywam. Serownia stoi, ser się robi, myszolki biegają.... Czekam na G&T, z błędami albo bez xD
     
    malinarp i azikowo lubią to.
  3. evva85

    evva85 Okazjonalny autor

    Jakoś tak mi idzie jak juta tfu, jucha z nosa. Roślin 6400 brakuje, wypadajek nie sprawdzam, bo strach.... Ale zrobiłam wszystkie srebne i cała 6 dla sp. Zobaczymy co dalej :) dzisiaj o 15 wyjeżdżam na imprezę, wrócę w nocy i się zastanawiam czy jutę na super polu czy coś długorosnącego lepiej posiac?
     
    malinarp i amdep lubią to.
  4. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Po co wam ten rząd pnącza? Nagroda beznadziejna przecież....Przyspieszyć produkcję można przy użyciu wyrobów rzemieślniczych.
     
    malinarp lubi to.
  5. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Tylko trzeba mieć rzemiosło na odpowiednim poziomie ;) Mi mozolnie idzie 2 poziom przetwórcy, a piekarnię dopiero buduję.
    W przypadku zakupów np. CMJ robi się czystka w SG :(
     
    malinarp lubi to.
  6. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Event skończyłam. Pnącze pracuje [​IMG]

    Gratuluję zwycięzcom :)

    Pozdrawiam serdecznie ;)
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    niby tak, ale dopalacz +pnącze i już szybciej warsztacik działa:)
    a na dodatek dopalacze mają swoje "gniazda" i zawsze trzeba się zastanawiać co się zmieści a pnącze działa również przy zapełnionych slotach:)

    nawet przy rozbudowanej dzielnicy przemysłowej, nie wszystko można robić samemu... chyba, że kupuje się sól, cukier i inne potrzebne produkty:(
    a pnącze bez dodatkowych wydatków codziennie pozwala na skracanie czasu produkcji....a warsztaty w większości mają czasy powyżej doby więc warto skracać nie tylko wodą:):D
     
    malinarp lubi to.
  8. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    u mnie już roślinka w nadmiarze :D
    wypadajki mnie stopują, ale plan minimum wykonany - wszystkie srebrne, serownia, szóste zadanie w całości :p
    farma wróciła do prawie normy, hoduję zwierzaczki, róże i cebula rosną ;)

    gratki dla wszystkich którzy skończyli :inlove:
     
    malinarp i zielona_stajnia lubią to.
  9. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    To jeszcze zapytam w temacie pnącza - czy jeśli nie zdobędę wszystkich itemów to pnącze będzie działać?
    Zielona w tym temacie jestem ;)
     
    malinarp lubi to.
  10. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Niestety nie będzie :(
    Potrzebujesz itemów z misji.
    Zawsze istnieje szansa na wymianę w G&T ale nie wiadomo kiedy to będzie i ile taki item będzie wart :(
     
    malinarp i zielona_stajnia lubią to.
  11. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Wyroby zajmują sloty, a te wolę mieć wolne na przetwory dające więcej PD ;)
     
    malinarp, aweva55 oraz Mojabonanza lubią to.
  12. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Dzięki za pomoc :) W takim razie biorę się do roboty.
     
    malinarp lubi to.
  13. -anna2806-

    -anna2806- Forum Pro

    Witam męczę ten event powoli rośliny mam ale wypadajki masakra.Moze ktoś mi zdradzić dlaczego rośliny te najdłużej rosnące są tak drogie .Coś przegapiłam ?
     
    malinarp i amdep lubią to.
  14. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Niestety pnącze bez wszystkich itemów nie działa.
     
    malinarp lubi to.
  15. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    wieczorem zamknę 4 zadanie 8)
    uda mi się zrobic dwa ostatnie przez weekend?? nie wiem, spróbuję;) nie zamierzam ruszać zapasów SN
     
    malinarp i amdep lubią to.
  16. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Ja mam już wszystko z wyjątkiem wypadajek. Nic jeszcze nie oddałam czekam do końca i wtedy będę oddawać. Jeśli możecie pomóżcie z wypadajkami bo marnie wypadają:sleepy:. Event fajny i w sumie szybko się robi bo zwierzaki też musiałam robić po pustki po ostatnim. Czekam na waszą pomoc i dajcie znać to też pomogę:D.
     
    malinarp lubi to.
  17. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    do końca zostało mi do zebrania 6500 juty 345 czapek i 475 prezentów. Co zrobić żeby więcej wypadajek było?

    PS czapki czapek czapeczek potrzebuje! ktoś wspomoże prezencikiem ? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2014
    malinarp lubi to.
  18. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Na noc posialam dlugorosnace i musze jeszcze czekac, az wyrosna, zeby z nich cos wypadlo i jute jeszcze raz posiac musze. Milego dnia.
     
    malinarp lubi to.
  19. Dagulka_1608

    Dagulka_1608 Mistrz forum

    u mnie evencik powoli idzie do przodu,ale nadal żółwim tempem:eek: ale jest serownia :Da to chciałam najbardziej, teraz musze powaliczyć o pnącze i wszystkie itemki do niego żeby działało, ale roslinek brak :eek: nie miałby ktoś może w zapasie cmj i chciał się podzielić? chętnie przyjme ;)
    gratki tym którzy pokończyli już event i powodzenia tym, którzy jeszcze walczą, tak jak ja :D
     
    malinarp i 0olimpia0 lubią to.
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja wypadajek mam nadkomplet, niewielki bo niewielki ale jednak, natomiast roślinek brakuje, bo w jakimś zaćmieniu umysłu oddałam wszystkie co miałamxDxDxD i teraz event rozpoczynam na nowo z 5 roślinkami, ale że brakuje mi tylko ponad 350 szt, to na luzie sobie rozsieję, czapeczki i prezenty pięknie lecą z cebulki, a z róż lepiej nie mowić:) lepiej już marchewkę siać:)ale do konca ponad 3 dni więc szukajcie tych czapeczek i prezentów wszędzie gdzie się da i uzbieracie:)
    Mariolka7214, zdążysz, gdzie tu się spieszyć przecież to gra dla leniwych farmerów:music::music:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.