Opinie EVENT: SantaKon 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 1 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pilnuję , doglądam , podlałem czym się dało , maszyny pracują pełną parą , dopalacze aż furczą , szklarnia odpalona (nie wiem po co xD).
    Walczę jak zlew.
     
  2. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Rosliny rosna, a wypadajki niezbyt wypadaja, ale kiedys wyleca. Milego dnia.
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie roslinek ostatni rozsiew rosnie ;) juz bedzie dosc...tylko wypadajek brak :(wieczorem posieje cos, moze wypadna.
    lepiej wypadaja z duzych pol czy z malych?
    w sobote jak tylko dojade to bede siac...internet musi byc :p wiec moze uda sie skonczyc :)


    na wyjazd wsio spakowane, no tylko kilka rzeczy jeszcze rano przed wyjazdem i mozna jechac. :p
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja robie na dwoch polach ...wroc -dwoch polanach ...6 zrobione 5 tez juz prawie ,zostaly1-4 zlote i diamentowe..z wypadajkami nie wiem jak bo nie zagladam ale pewnie w porzadku :p
    z ts topowych dostalam niesplik japonski i jajo xxl,na zagrode czekam-miejsca malo to stawiam po 2 drzewka i 1 zagrodzie ..
    a co mnie najbardziej cieszy to to ,ze w koncu słonia w miescie w czapke ubrali bo biedak bez czapki jezdzil xDxD:cry:
     
  5. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Warto było wleżć tutaj,choćby dla tego wpisu....Allle mi się gęba śmieje,lecę po ścierkę...
    Pozdrowionka dla wszystkich!!!
     
    gosiagosia60 lubi to.
  6. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Serownia zdobyta i tylko na tym mi zależało. Nie będę demolować farmy żeby zdobyć itemy, bo ostatnie dożynki nieźle uszczupliły moją stodołę w zakresie zwierzątek to teraz trzeba hodować :)
    Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za tych co starają się skończyć event.
     
    ryzio lubi to.
  7. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    ty pacz a ja na smierc zapomnialam ze mam ts :p zabraklo 2 czopki i 4 prezenty zeby skonczyc 5 a potem jeszcze tylko cala 6 i juz mam spokoj
     
    carlain21 lubi to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahaha no masz masz ;):p czopkow ci zabraklo o_OxDja za niedlugo zbieram to dorzuce do 5 i 1 zadania i tez juz z gorki :sleepy:
     
    kotwbutach. lubi to.
  9. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    czopki juz mam tylko 2 prezenty a potem jeszcze spoooooro i juz koniec
     
  10. dosias

    dosias Generał forum

    a ja pomalutku robie, walcze w sumie tylko o serownie a jak ja zdobede to bede robic pozostałe ile starczy mi czasu
     
    kotwbutach. lubi to.
  11. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Mnie do 5 brak 2 czopkow, potem jeszcze 2 piate i cale 6. Powoli sie zrobi.
     
  12. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Witam cieplutko wszystkich
    Postanowiłam zrobić całe zadanie nie tylko z uwagi na serownie ale i dla pnącza. Wbrew pozorom, tego typu typu nagrody maja jakiś ukryty cel, tak myślę. To tak jak na początku było z baobabami, nie wiele osób chciało je mieć, i jak pamiętam każdy wrzucał je z powrotem do pociągu, ale w efekcie okazały się bardzo przydatne. tak będzie i z tym pnączem, jak przyjdzie wstawiać warsztaciki no to.....
    Roślinka sobie jakoś tam rośnie, ale jak zwykle wypadajeczki kochane!!!!! Postanowiłam wiec wykorzystać pnącze i posiać trochę różyczek. Fakt rosną może trochę szybciej, ale nie aż tak i tu moje zaskoczenie. Pisaliście, że dojrzewają niemal natychmiast, a u mnie aż 16 min a użyte mam chyba wszystko co było możliwe. Mam odkrytą runę, uszlachetnienie, krestol, wiecheć czyt. biała coś tam, odpalone pnącze i co zrobiłam nie tak?????
     
    MOD_Orka i kotwbutach. lubią to.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A użyłaś na te poletka z różami SN, wodę, obornik??
     
    kotwbutach. lubi to.
  14. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Tak, zużyłam wszystko co się dało, na tych poletkach, co brakło qupy pokazuje czas 18min,
     
    kotwbutach. lubi to.
  15. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Wydaje mi się, że przy tym bonusie z pnącza ważny jest tylko SN i uszlachetnienie z tą miłością do super nawozu... i wtedy z pnączem rosło sekundę:)
     
    MOD_Orka, kotwbutach. oraz -norbijas- lubią to.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Może masz rację,ja nie wiem,nie korzystam z tego,nie mam cudownego pnącza ani uszlachetnień róż:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    W tym cały problem ,że ze szklarni mam miłość do SN 20% (nie wiem czy jest większy bonus), i pozostałe bonusy, nie mam tylko skrzatów. Może to tu tkwić problem??? Już tam niech nie rosną 1s, ale chociaż 5min, a nie 16 - 18 w zależności czy użyje qupe. No biednemu wiatr w oczy hehehe
     
    kotwbutach. lubi to.
  18. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    U mnie goździki na super polach podlane SN (bez wody i qpy) rosną sekundę.
    Uszkachetnienie: miłość do SN, skrócony czas wzrostu.
    W slotach: kerestol, biała niewinność.
    No i oczywiście runa na drzewie mądrości.
     
    Sekme i kotwbutach. lubią to.
  19. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Szkoda, że mam problemy z wklejaniem zdjęć, ale wygląda to tak:
    w szklarni miłość do wody 6%
    skrócenie czasu dojrzewania 7,5%
    miłość do SN 20%
    w slotach: krestol i biała niewinność
    odpalone pnącze i runa na drzewie
    niby to samo, ale różnica ogromna - coś jest nie tak i nie wiem co?
    ale mimo to trochę czapeczek wypadło.[/QUOTE]
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    [/QUOTE]
    sprawdz sobie czy masz te sloty wlaczone...oraz czy pnacze dozynkowe jest aktywne..przy takim ukladzie roze rosna w sekunde:)
    wykrzyknik oznacza aktywne sloty
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.