Opinie EVENT: SantaKon 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 1 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    U mnie powoli, bardzo powoli - robię po srebrnej z każdego (tylko w pierwszym zrobiłam złotą), potem będę wracać jak zdążę. Jestem w trakcie 5 - brakuje juty, ale już rośnie. No, ale odrobiłam braki w SG na targu na kurach (a taka byłam zła jak z ST wypadły mi 2 pomarańczowe kurniki - widać ten stajenny nie taki głupi ;)) i królikach. Konie czekają w blokach startowych, żeby ruszyć na serownię :)
    Majowe - ja też nowa na forum, witam w klubie :)
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  2. Majowe

    Majowe Baron forum

    Dzięki... Ja na szczęście prawie wszystkich zwierzaków miałam sporo, musiałam tylko rybki dokupić :)

    Za 2h zbiór i ciekawe ile teraz wypadnie czapek po postawieniu pucharów ;-/
     
    malinarp lubi to.
  3. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Czy u was też jest taki problem, że przestaje wszystko działać? Na cokolwiek naciskam nie reaguje.
     
    malinarp lubi to.
  4. Majowe

    Majowe Baron forum

    Na razie wszystko działą, nie zauważyłam problemów...o_O
     
    malinarp lubi to.
  5. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    U mnie kombajn się raz zaciął, ale po przelogowaniu mu przeszło.
    Zwierzątek u mnie dostatek, nadmiar sprzedaję, bo się spłukałam. Gorzej z wypadajkami, ale płakać nie będę ;)
    W międzyczasie męczę rzemiosło - chyba do emerytury będę z tym walczyć tak mozolnie idzie :cry:
     
    malinarp lubi to.
  6. Majowe

    Majowe Baron forum

    Mi brakuje 38 punktów żeby przejść na poziom 3 w piekarni - a soli brak :) Zajęłam się szklarnią w oczekiwaniu na zbiory :)
     
    malinarp lubi to.
  7. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    U mnie też koniec. Mikołajowych wypadajek ponad 300 każdej na plusie.
     
    malinarp lubi to.
  8. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratuluję szczęśliwcom którzy pokończyli, ja siedzę w trzecim zadaniu, dokładnie w połowie xD
    może uda się nadrobić straty w sobotę i niedzielę, jak nie- to będzie pierwszy nie ukończony od X czasu event, żeby było śmieszniej- z braku roślin
    xD
     
    betiwol, kotwbutach. oraz malinarp lubią to.
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Roślinki wieczorem powinny już być w komplecie i farma wróci do starego wyglądu ;)
    A wypadajki wylecą pewnie jeszcze z nawiązką ;)
     
    malinarp, MOD_Orka oraz morellaa lubią to.
  10. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    Nie martw się, jest jeszcze sporo czasu - jeden dzień na CMJ to prawie połowa wymaganych roślinek :)
    U mnie prezenty lecą nieźle, czapeczki trochę gorzej... Mam nadzieje, że nazbieram...
    A właśnie wygrałam na imprezowym kole bonus na plony +50% :D, czyli 6 szt z małęgo pola z CMJ to pójdzie jeszcze szybciej :music:

    Dodatkowo sprzedaję nadmiarowe konie, owce i króliki, które zostały jeszcze po dożynkach - ceny niezłe...
     
    malinarp lubi to.
  11. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Właśnie zakupiłam CMJ no i teraz nie wiem jak go rozsądnie użyć, żeby był z niego największy pożytek ...
     
  12. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    Musisz zasiac roslinki na malych polach (przydaje sie kombajn) i przed zbiorami zjesc CMJ.
    CMJ starcza na 18 godzin, wiec na 4-5 zbiorów eventowki...
    Jakbys chciala wiedziec cos jeszcze daj znac :)
     
  13. Majowe

    Majowe Baron forum

    Ja przy CMJ jem jeszcze Babeczke Pinkie i wtedy bonus działa 30% dłużej :)

    A z nudów sadzę sobie na Bahamie trzcinę cukrową i co 15 minut mam jedną czapeczke xD
     
    malinarp lubi to.
  14. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    u mnie do końca brak: 390czapek, 368prezentów, 5139roślinki eventowej, kolejny zbiór za 30min.
     
  15. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Dzień dobry :)
    Cieszę się, że tak sprawnie Wam idzie evencik:) ...... gratki dla Was:)
    Witam :) "odważne" koleżanki-farmerki ....fajnie, że zdecydowałyście się pisać na forum. W wątkach eventowych zawsze można uzyskać wiele porad, poczytać o sposobach wykonywania zadań przez doświadczonych graczy i pochwalić się też jak nam samym idzie evnt. Mam nadzieję, że za Waszym przykładem inni gracze czytający nasze forum wyjdzie z "krzaczków" i też zacznie czynnie udzielać się na forum......serdecznie zapraszam:)
    Przypominam też, że jeżeli Wasze pytanie tutaj pozostanie bez odpowiedzi (bo pośród tylu postów może gdzieś zostać niezauważone) proszę o zadanie go w Pytaniach ogólnych ....tam, na pewno uzyskacie odpowiedź od Moderatorów czy też od graczy, którzy bardzo chętnie takiej pomocy udzielają.....zapraszam i dziękuję:)

    Juliuszko:) Grateczki.....szybciutko Ci to poszło. I dziękuję:)

    Farmani15 , Iwonanana, Atomcia, Carlain21, OlimpiaO .....dziękuję za miłe słowa:)
    amber♥ .... dziękuję :) .....myślę, że jeszcze będzie okazja pościgać się z Norbim, przecież ja nadal gram i bawię się na mojej faremce:)

    Norbi :) ..... dziękuję:) .... a co do tej Twojej wypowiedzi:
    to nie jest aż tak źle :p:) ..... mam zamiar dzisiaj skończyć eventxD


    Wszystkim Wam życzę miłego dnia:)
     
  16. wonszboaboa

    wonszboaboa Czeladnik forum

    Ja robię zadania na jedna gwiazdkę, bo serownie chce odebrać. Może jak starczy czasu to postaram się chociaż troszkę dokończyć :)
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaj w nowym ubranku- jeszcze nie było okazji ;)

    co do eventu to mój nie idzie...mój pełznie z prędkością żółwia anemika w gipsie :p
    chyba zastartuję w wyścigu kto będzie ostatni 8)
     
    malinarp lubi to.
  18. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witam !

    Ewencik zakończony,pnącze uruchomione.
    Specjalne pozdrowienia dla Oreczki.
     
    kotwbutach., malinarp oraz morellaa lubią to.
  19. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Dziękuję :) ..... to ubrankoo_O ..ten rumak (no nie mogę powiedzieć, że zakuty łeb;)) w avatarku troszkę mnie onieśmiela....ale przywyknę:)
    A evencik .... wczoraj myślałam, że i ja skończę w ostatni dzień, to byłybyśmy razem na mecie:)
    Też serdecznie pozdrawiam....i dziękuję:)
    Roślinki brak już tylko 4000 ...jeszcze kilka godzin i evencik z głowy:)
    Powodzenia wszystkim:)

    Edit. Teraz dopiero zobaczyłam .... mój rumak nie ma już zakutego łba za to ma fajną czapeczkę:music:
     
    kotwbutach., malinarp oraz Mojabonanza lubią to.
  20. Majowe

    Majowe Baron forum

    Z trzech łąk, na małych polach z cmj i pucharami, dostałam 24 czapeczki... Żart jakiś... Jeszcze dwa zbiory i koniec roślinki eventowej, zasieje jakąś długorosnącą to może więcej czapeczek wyskoczy... :cry:
     
    aweva55 i kotwbutach. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.