Opinie EVENT: SantaKon 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 1 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To wymaga czasu,kilka dni,czasem i 3-4 tygodnie.Ja miałam szczęście go goździków,zajęło mi z tydzień,ale za róże męczyłam kilkanaście dni,już nie pamiętam ile dokładnie.Trzeba próbować do skutku ;)
     
  2. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Lubi, lubi !
    Lubi każdego ale ma wysokie wymagania.
    Na wstępie warto mieć baaardzo dużo roślinki do ulepszenia i wstawiać do największych doniczek.
    Każdy bonus warto przytulić.
    I tak do zdobycia tego upragnionego ...

    Czasem szklarnia jest łaskawa i odda nieco wkładu, czasem da PD a czasem zaproponuje bonus. Już taki jej urok.
    Ważne, żeby się nie poddawać. Nie robić na siłę, a w "miarę nadmiaru" roślinki.
    Kiedyś się odwdzięczy...
     
  3. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Od 1,5 m-ca mecze szklarnie i milosci do SN nie moge zdobyc. Robie przerwe na kilka dni, skoro jest lipa. Stoje na czwartym, brak wypadajek. na dzikiej posialam orzech, cos wyleci.
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    juta zebrana,posiana na noc,do zakończenia 4 zadania zabrakło 38 czapek....................
    jeszcze za godz.zbiór kaktusa,pewnie tyle czapek nie wyleci,to nic,wyleci rano................
     
  5. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    zdaje się że zamykam peleton 8)
    event praktycznie w miejscu stoi, zamknęłam właśnie drugie zadanie, idzie jak po grudzie:oops:
     
    ryba4862 lubi to.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A mnie do ukończenia całego zadania 6 brakuje do złotej kampanii 38 czapek a do diamentowej ok. 680szt juty i czapek, prezenty i rybki mam:)

    Z marchewki nawet po 2 czapki wypada:)
     
    ryba4862 lubi to.
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    i zrobisz caly event????????????
    mnie do skończenia 4 zadania zabrakło 30 czapek.......................
    rano wylecą:D
     
    carlain21 lubi to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja zebralam z 3 łąk sciagajac i stawiajac puchar....uwaga uwaga....cale 15 czapek 8) to ma byc zart?


    chyba bylam niegrzeczna i mikolaj mi nie daje ich w prezencie...
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    na to wygląda:D;):p
     
  10. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    240 czapek i 245 prezentów do tej pory wyleciało. Zrobiłam srebrną 1 i 2, teraz dosiewam roślinkę do 3. Tak jak pisałam wcześniej - tylko duże pola, bez ulepszeń i mechanizacji ;) SP coraz bliżej :) Odpoczywam :p
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    no byłaś,bylaś :):):) grasz od 4 latach a na forum to od kiedy się jest? to podpada pod paragraf nie napisania listu do Mikołaja:) stąd te kłopoty:)
    ale ja też byłam niegrzeczna :mad::mad::mad:bo mi marnie lecą wypadajki, ale kiedyś tam w niedalekiej przyszłości wylecą, a teraz zgarnęłam serownię i pozytywke, czyli tą ichniejszą piramidęo_Oo_Oo_Oale chyba wszyscy podpadliśmy Mikołajwi albo reniferom albo elfom bo to o czym marzymy i wypatrujemy nie chce do nas przyjść
     
    kotwbutach. lubi to.
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tak tak wiem, niegrzeczna jestem :p
    jak dobrze pojdzie to moze jutro mi sie uda skonczyc sianie roslinki...a jak nie to nocke zarwe jeszcze i do piatku dozbieram. oby wypadajki dopisaly jakos...
    kurcze nie wiem co jest grane...oddalam wszystkie czapki, zebralam 4 drzewa kaki i poszlam do spoldzielni i mam 7 czapek...YYY? co jest? w sumie dobrze, ale nie wiem skad :p a moze zanim oddalam to jeszcze z zagrod polecialy na bahama? sama ne wiem...
    ale zadowolona jestem bo odblokowalam w koncu drzewo kaki i moge konczyc misje z wyspa skarbow ;)
    akurat oddalam slonie dzis do zlotej i tylko do diamentowej sie rozmnazaja :p a kaki juz na 4 drzewkach dojrzewa, to kiedys ukoncze i zostanie ostatnia misja z wyspy :) ale tamta poczeka na banany....

    edit: juz wiem skad te czapki...drzewa wszystkie zbieralam a nie tylko kaki :p
     
    ma-ter lubi to.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Nie mam jak na razie zrobione same srebrne, a żeby zdobyć SP wykonuję od razu całe zadanie 6 skoro już do niego dotarłam:)
    Taka szybka to nie jestem, sporo jeszcze wypadajek brakuje:)

    I roślinki coś ponad 7 000sztuk:)
     
    ryba4862 lubi to.
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    szklarni nie masz to wiem, a baobaby masz? chodzi o SN, jak masz to sadź co rośnie najdłużej i skracaj SN to wypadajki polecą i skończysz event:):)a cjm masz?
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w sumie to chyba lepiej dojsc po srebrnych do konca i oddawac po mniej juz wtedy roslinki :p niz po malu pomalu i coraz wiecej trzeba :D


    zapomnialam ze ejst cos takiego jak targ i zamiast czekac wiecznosc az bede miala tyle kaki to moge je kupic...i kupilam i mam dostep do kolejnej misji.
    chociaz jestem zwolenniczka siania i sama lubie siac zamiast kupowac na targu i wydawac ciezko zarobione SG :p no ale w ostatnim zadaniu bede juz siala bo i tak musze zbierac banany na odplokowanie najpierw ostrokrzewu paragwajkiego, potem hibiskusa i jeszcze kawy.... a pomijajac 45 bananow na ostatania komnate >:(

    tez nie mam... jak mozna je bylo zdobyc, w evencie tak? to ich wtedy chyba nie robilam bo pracowalam i tylko jak wpadlam do domu to sialam co popadlo i byl czas ze eventow wcale nie robilam... ale teraz spielam dupsko i staram sie zadnego nie odpuscic :p
     
    kotwbutach. i ma-ter lubią to.
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie to ten magiczny pociąg, o którym wszyscy marzą wysyłało się drzewka zwykle lub specjalne i można było trafić baobaby dające SN,zośkę i skarpetę:) a cmj chcesz?e głupio się pytam idę wysyłać:)
     
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    W sumie jak wykonam całe 6 od razu a będę mieć już całość roślinki to już mam mniej juty do oddana w kolejnych zadaniach:)
    Na SP mi bardzo zależy,mam ją tylko z eventów,misji i czasem w młynie kręcę:)

    Przystopują mnie tylko wypadajki:)

    Póki jeszcze mam kombajn i chutneya to sieję na leśnej marchew i pszenicę i fajnie nie raz po 2 wypadajki wypada:)
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    aaa to nie dawalam do niego bo nie zaczailam wtedy dokladnie o co chodzilo z tym i nie mialam wielu drzew i sie balam ze slabo mi to wyjdzie, ale jak bedzie okazja jeszcze i pociag zawita to sprobuje je upolowac :p

    CMJ kilka soti na polce :D wiec moze zamiast nich czapeczke moglbys posłać ? :)
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak będzie to ludki bedą pisać co tanio wyslać, ja za 1 razem same wiśnie słałam z czymś nie pamiętam dokładnie, czyli najtańszy wsad i z niego miałam najwięcej drzewek z SN:):):)
    a event się robi powolutku, bez pospiechu:)
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jak bedzie pociag to teraz juz wchodze na forum tak czesto jak moge wiec bede pytac w razie czego. chyba nic po mnie juz na farmie bo nie ma co zbierac, zbior kolo 3.30 w nocy....wiec te 7 wypadajek mi nie wyleci zeby zlota w 4 zadaniu zrobic...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.