Opinie Event Romantyczna schadzka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Jarka:)
    ==========
    Czuję się wywołany do tablicy;)Ostatnio było 10 PicówxD
    Ale wcześniej było tak...

    [​IMG] i że tak powiem: kokosów też nie było! loteria jest loterią

    Event już dawno zakończony. Wypadalców na DuŻy plus;)

    Ciesz się;). I dobra rada- zbieraj te opryskiwacze:) One są.... naprawdę 'kluczowe'...
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  2. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Juz taki jeden Ksieciunio mowil o tym "lipa" po czym zmienil zdanie.
    Jak nikt ci nie da to ja to zrobie :)

    Albo ja, albo ola88888 podaruje ci je na GT. Tylko sie przypomnij :)
     
  3. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Upss - to wielka szkoda :( A nie dało się w te róże rzucić śmigiełek zośki ? - wystarczyłoby 11 by zwiększyć zbiór o te brakujące sztuki
    Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem , że ,,tu już nie ma zabawy, tylko ciężka harówka,, . :)- tu nie tylko bawić, ale czasem i ubawić się można, o wiele lepiej niż ,,po prostu siejąc,, :p Też kiedyś nie szukałam porad-ników, choć Poradniki czytałam skwapliwie i biedziłam się z ewentami próbując sprostać wymogom. Aż trafił mi się bardzo miły Sąsiad, który ulżył w tej ,,biedzie,, wskazując drogę do wątków ewentowych . Od tamtej pory nie tylko przestałam się ,,biedzić,, przy ewentach, ale zaczęłam całkiem dobrze bawić, korzystając z podpowiedzi, rad, oraz rozpisek ( czego, ile, jak, z czym, co... itd. itp.)Ewenty nie są wymogiem, więc można je sobie odpuścić w całości, lub jakiejś części , ale gdy chcemy któryś zrobić to jednak warto tych porad-ników poszukać
    Rysiu to nawet aż nadto , bo wystarczy jak uważnie posłucha ( i zastosuje) a już myśleniem niech sobie głowy nie trudzi :p
    Tomasz , ja także gratuluję ! - a już przestałam wierzyć, że Ci się uda ;)
    edit;
    byłabym zapomniała - kot w worku okazał się chomiczą muchołapką :music:
    a Mietka tak marzyła o parasolce w gustowne kropeczki :p - trudno, może do wiosny jakąś uda się zdobyć
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  4. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Event jak to event...czasem się uda dokończyć, a czasem nie:eek:
    A po kostery się zgłoś w odpowiednim czasie. Z chęcią Ci podaruje;)
     
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Mi też, moje wypadajki Ci przesłały xD xD
    Nie wszyscy znają z imienia :D
    o o dla samego oka, niezapomniany widok :D
    ps. dobrze :)
     
  6. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Ciesz się;). I dobra rada- zbieraj te opryskiwacze:) One są.... naprawdę 'kluczowe'...
    [/QUOTE]


    A ok skoro tak to się cieszę :D

     
  7. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    W oczekiwaniu na kolejne opryskiwacze oszczędzaj/!/ jego możliwości
    A do tego: pasza, pasza i jeszcze raz pasza! więc młynarz niech zapomni o urlopie;)na dłuuuuuuugi dłuuuugi czasxD
     
  8. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    znalazłam !;)
    świetna kolekcja:inlove:
    zrobiłam miejsce na skrzynki i wystawie jak będę iść spać, żeby nie czekały zbyt długo ;)
    razem z tymi miałam tylko 10 skrzynekxDbo wróciłam do gry w listopadzie:oops:
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To teraz powiedz mi szczerze, drogi Ryszardzie... Mam 2 drzewka z SN, 1 z SNZ i nie uśmiecha mi się marnować Super Nawozu Zosi na drzewa. Na kolejny taki event odbuduję zapasy super nawozu i super nawozu Zosi:D??? Załóżmy, że każdego dnia z małymi wyjątkami będę je zbierał:)
    Ja też mogę. Ostatnio dostałem na GT a z misjami mi nie spieszno, więc wystarczy mi 1 zagroda dla koster;) Tylko się przypomnij na sowę jakby co:)
    Mówisz, żeby myślenie zostawić dla studiówxDxD:cry:xDxD??? Tobie również dziękuję za gratulacje:) Sam też przestałem w to wierzyć, ale policzyłem, wcześniej mnie wzięło na oddawanie na bieżąco badyli do 0 po zasianiu całej łąki... I jest:p!!! Za to chyba hodowlany w marcu sobie odpuszczę - nie jestem ich wielkim miłośnikiemxD
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja nie wróżka, zapytaj Grety.;)
    *****
    Zbieranie ich na pewno nie zaszkodzi.
    SNZ daje tylko jedno śmigło.
    Jedyne rozsądne rozwiązanie, to dopalanie go własnym "owocem".
    Wtedy masz 5 śmigieł z drzewka.
    Ja bym dawał też śmigła na drzewka SN.
    Wtedy masz 8 SN ze zbioru jednego drzewka.
    Czyli zbierasz 5 śmigieł, inwestujesz 3 (1 SNZ + 2 SN).
    Na czysto masz 2 śmigła i 16 SN.
    6 zbiorów i masz na standardowy rozsiew: I ze śmigłami, II bez nich.
     
  11. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Trzymam kciuki za jak najlepszy rezultat:)
    Zamelduj co wpadło;)
     
    kasia8006, melody28 oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo:) Czyli jednak warto inwestować:D!!! Ale nie zmienia to faktu, że z kupnem zagród dla salamander jeszcze się wstrzymam, bo nie zdecydowałem, czy będę je produkował na targ:)


    W temacie - skrzynka Piccolo czeka na koleżanki z kolejnych eventów:) Dobranoc wszystkim:)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
    kasia8006 i hlnrys lubią to.
  13. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    poszukiwanie skarbów, zabawa w wodzie, kijek pogo, nieumarły skarb, chomicza muchołapka, inwazja robali. ktoś musi mi ocenić czy to dobrze :oops:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wg mnie bardzo dobrze, ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni gracze:)
     
    melody28 lubi to.
  15. thistle20

    thistle20 Książę forum

    Dziękuję bardzo za odpowiedzi :) nie cytuje bo bym oczopląsu dostałą ;)
    oczywiście przypomnę się podczas kolejnego G&T ;):)
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    jurpop, tak jak poradziła Ci draculik34, zamieść proszę ogłoszenie w zbiorczym wątku otwieranym co miesiąc w dziale >>Giełda - ogłoszenia graczy<<. Możesz też zaprosić ogłaszające się tam osoby:) Tutaj posty nie związane z tematem usunęłam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. Pawianekad

    Pawianekad Czeladnik forum

    Może szkoda pisać bo to i tak nic to nie zmienia. Tylko zajmuje czas!
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.