Opinie Event Romantyczna schadzka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    I to jest to że jeśli nie szukasz na forach poradników to misje uciekają ci z przed nosa. Ale nie każdy szuka poradników, tylko bawi się tą grą, po prostu siejąc ale jak widać to nie popłaca. Tu już nie ma zabawy tylko ciężka harówka:)
     
  2. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    A ja nadal sie smieje z siebie...xDxDxDxD
    Byl plan-odpuscic event.
    Przez bonusy z kola-1 nadal aktywny, wzielam sie "dla spokojnosci" za event. Pol dnia wolnego wczoraj i dzis...
    No i doczlapalam pod pnacze...
    Trzasnelam glowa w sciane z ciastami w ksztalcie serca...
    Nie przygotowalam sie do wypadajek, bo mial byc hamaczek...
    FL nie bylo wystarczajaco a kupic teraz nie moge...
    Gracze, a w szczegolnosci 1 pomogli mi ciastami na tyle, ze zakupilam te brakujace za moje oszczednosci...
    Wiosna na zewnatrz to i w glowie maj :) :)
    Zaszalala babcia :D:D:D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event skończę w całości prawie na styk, bo ostatni zbiór krótszego badyla mam o 21:54xD:cry:xD I wypaćkałem już na nią chyba ponad 500 SN i troszkę mniej SNZ8)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  4. andziak77

    andziak77 Mieszkaniec forum

    nawet pnącze nie zdobyte :-( brak słów, ale to moja wina wczoraj doczytałam, że potrzebuję ciasta aby mieć pnącze a cieszyłam się że dostaje prezenty ;) ale to nie była moja opcja :-(
     
  5. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Poszło,skończone rzutem na taśmę.Uff.
     
  6. nataszaspoko

    nataszaspoko Forumowy żółtodziób

    mi jeszcze brakuje tylko dwóch prezentów od serca do pnącza help! :cry:
     
  7. thistle20

    thistle20 Książę forum

    Mi braknie 31 róż żeby mieć kostery :cry::cry::cry:
     
  8. nataszaspoko

    nataszaspoko Forumowy żółtodziób

    Udało się dziękuję bardzo! :inlove::inlove::inlove:
     
  9. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ok :) dzięki, tak zrobię Synu :D aaaaaaaaaaaaa przecież 5 zagadkowych zagród się jeszcze wygrało a więc tadam: wszystko zamieniły się na pomarańczowy badziew, norma xD pa pa
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Napisałbym "Spróbuj posiać na dużych polach/super polach z kerststolem, białą niewinnością, wodą, nawozem i SN", ale nawet wtedy by rosły 43 minuty:(
     
  11. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Ja mam już szóstą w pasku i mnie jednocześnie kusi i nie kusi wystawić:oops: niewiem czy jak jest więcej naraz to wypada lepiej czy gorzejxD
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zabrakło 230 czekoladowych róż do zbrojnika i końca eventu -.-
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szczerze współczuję:( Ale.. Hej! Przynajmniej oszczędziłaś super nawóz i super nawóz Zosi:D!!!

    Idę zbierać ostatni badyl:p

    EDIT: Zostało 245 serduszkowych kwiatów, 188 ciast, 36 prezentów w kształcie serca i 195 czekoladowej róży, ale jest skrzyneczka:inlove: Ale jedno jest pewne - prędko tej mechaniki nie ruszę:p Chyba, że do kolejnego eventu nadrobię swój stan SN i SNZxDxDxD
     
  14. thistle20

    thistle20 Książę forum

    dawałam już wszystko dziś wieczorem od nawozu, woda, SN, SNZ, CJM, BN etc; i kurcze brakło tych 29 :cry::cry::cry:
     
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nic nie oszczędziłam, wysypałam wszystko co sie dało SN i Zośkę, :cry:nawet dokupiłam, -.-a i tak zabrakło róż do zbrojnika -.-:cry:
     
  17. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Zdobyłem wszystko :oops: i wcale się nie cieszę :cry:mam dość eventów "budzikowych" a ponieważ nie wstaję po nocach czy o 5 rano aby zbierać i zasiać, kosztowało mnie to ponad 600 zielonych kropelek i 500 SNZ i ciągle mam wątpliwości czy warto było :eek:
    Współczuję wszystkim tym którzy nie ukończyli.
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wierzę, że to piszę:
    Gratuluję !!!.
    Szczerze.
    Widzisz?
    Jak pomyślisz, posłuchasz rad, to i nie taki ewent zrobisz.:p
    I nie na ostatnią chwilę.;)
     
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Zbrojniki podaruję :)
    Podzielone cierpienie jest połową cierpienia, łączę sie w bólu: 1200 SN, 200 SNZ, 200 IW i 2x Dyniowy Prezent:cry:xD
     
  20. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Moje piccolo dało opryskiwacz... to chyba jakaś lipa :eek:
     
    hiacynta, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.