Opinie Event Romantyczna schadzka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypominam, że prośby dotyczące przesłania przedmiotów eventowych umieszczamy >>w tym wątku<<. Posty typowo "wypadajkowe" usunęłam.
     
  2. leszek1964

    leszek1964 Forumowy żółtodziób

    Event skonczony pozniej okarze sie co ze skrzyneczki wyskoczy
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Wpadłem na chwilkę, wczoraj koniec więc dzisiaj hamaczek na dworze. Rano wpadł Opryskiwacz, nie wiem co daje, pewnie nic ciekawego, aleee PD jeszcze bez bonusów już całkiem całkiem :D :p
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Proszę Wielebnego;), toż to pożądany przedmiot, jeszcze tylko 4 wpadną i wielebny będzie mógł wszystkie zwierzęta zbierać w 1 sekundę, bo pojedynczy opryskiwacz skraca czas hodowli w zagrodach o 20% przez 10 godzin :). Ja bym go porządnie oszczędzał ;)
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Podesłałem ci ciasteczko..powodzenia
     
  6. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Jakich wylotek Ci brakuje: prezent czy ciasto?

    Edit...
    Już wiem
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  7. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Aha i mi się udało:music: ostatnio fart mnie nie opuszcza8) z dziennego prezentu +1 na 4h i z koła +1 na 6h a to pozwoliło zrobić około 6 tysięcy( łącznie z dzisiaj na spokojnie krok 11) serduszkowego kwiatu, oczywiście z dwa obsiewy z bonusami, SN, SNZ. Stawiam skrzynkę i czekam na florenowca:pxD gratuluję wszystkim wyników.
     
  8. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Ewent skończony.
    Skróciłem wykluwanie Piccolo za 3FL, żeby nie czekać na florenowca, tylko już go mieć :)
    Wyszło święto świateł, jestem zadowolony.
    Do następnej skrzyneczki.
     
  9. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    U mnie również event przeszedł już do historii (co innego te wstrętne wykopaliska>:() zrobiony prawie cały na pieszo (wczoraj pokusiłem się o jeden zasiew z SN, bo bonus od franka zachęcił, ale i bez tego, by się udało) powodzenia jeszcze walczącym:DGratuluję zdobytych florenowców:inlove: i życzę wszystkim samych takich nagród:D
     
  10. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Evencik skończony wczoraj, drzewka na wypadajki się spisały miałam nadmiar, dłużej rosnącą roślinkę podgoniłam SN bo też odpaliłam bonus +100%, a to dlatego że w niedzielę real był górą i szkoda było dnia i pięknej pogody:)
    Z zagród nic specjalnego a z Piccolo "genialny wielozadaniowiec" nie wiem chyba ma tylko ten bonus PD :(
    Florenowca jak nie było tak nie ma :(
    Ale fajnie że udało się skończyć i coś tam jest do przodu:music:
    Gratuluję wszystkim którzy skończyli i tym co pnącze zdobyli a najbardziej tym co florenowca dostali:inlove:
    a tym co walczą do końca, życzę żeby się udało:)
     
  11. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    Powiedzcie mi czy ich pogrzało? Sieję non stop, z chunejem i udało mi się zrobić tylko 5 zadań. A nie mogę zrobić pnącza bo zabrakło mi 77 ciast w kształcie serc. Czy komuś wypadła wystarczająca liczba tych serc? Ich chyba pogrzało.
     
    krasnoludek10, PoloMit oraz hiacynta lubią to.
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wypadła. Mam nadwyżkę 559 ciast i 432 prezenty.
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    event skończony :)
    u mnie piccolo dało Bajkowe źródło
     
  14. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Hmmm... akurat chiutnej nie ma tu żadnego wpływu na ilość wypadajek - zresztą nigdy nie ma . A czy komuś wypadła wystarczająca liczba serc, to i owszem wypadła, o czym tu w wątku farmerzy piszą . Tobie sporo brakuje:music:więc przypuszczalnie siejesz i na dzikiej, gdzie te serca wypadają. A było tu wiele pisane , że w tej zabawie wypadajki lepiej lecą z drzew niż z pól i tym, którzy te drzewka wystawili odpowiednio wcześnie udało się do pnącza dotrzeć - wielu nawet i całość zrobiła. Tak z tym ,,pogrzaniem,, to jednak trochę niesprawiedliwa opinia .
     
  15. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    Na dzikiej łące mam same zagrody i warsztaty. No i oczywiście drzewka. Ale żeby była aż taka różnica w wypadajkach? To dość jednak spora różnica. A poza tym mówię tylko o dojściu do połowy, a co dalej? Nie wczytałem się z tymi drzewkami więc moja wina bo mogło by więcej wypaść, ale mogłaby być mniejsza różnica. No cóż, tak bywa. Pozdrawiam.
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I masz odpowiedź:
    [​IMG]
     
  17. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Policzmy. Same drzewka 20h dawały średnio graczom ok. 90 wypadajek, rośliny długorosnące ok.45 wypadajek. U Ciebie kilka drzewek (zakładam, że tylko na wolnych polach, uzupełniających zagrody) - 3-4 wypadajki ze zbioru? Po 3 zbiorach: drzewka 270, długorosnące 135, u Ciebie może do 20 szt. Potężna różnica jednak. Skoro wypadajki z zagród i warsztatów nie lecą w ogóle - trudno doszukiwać się problemu w wielkości różnic ;)
    Nauczka na zaś. Robię event i chcę go skończyć- czytam poradnik, czytam porady Farmerów w wątku i stosuję się :)
    Pozdrawiam.
     
  18. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Z koszatek - pomarańczowe bażanty. Ze skrzyni - kwieciste melodie... znowu BP podało w wątpliwość zasadność mojego zdobywania TSów i skrzynek Piccolo...
    Ale zgodnie z moimi dotychczasowym doświadczeniem, powinnam ok. 80 zagrody/skrzynki dostać coś lepszego
     
  19. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Nieśpiesznym krokiem dobrnęłam do skrzynki i ja:music:, ale z jej wystawieniem poczekam aż się uzbiera parę sztuk, poprzednia z jaskiniowców też czeka:)
    Gratuluję florenowców i pozostałych cudów ze skrzynek a wszystkim osiągniętych wyników mniej lub bardziej satysfakcjonujących;)
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event skończony.
    Skrzynka Piccolo mnie zadowoliła, ponieważ dostałam z niej kwieciste melodie, których jeszcze mi kilka brakuje w ogrodzie ozdobnym.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.