Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zaneta9

    zaneta9 Forumowy żółtodziób

    potrzebuję dwe piłki pomoże mi kttoś
     
  2. Bartek2424

    Bartek2424 Czeladnik forum

    Właśnie tego błędu nie robię bo jak na początek dają po 5 lub 10 roślin to robię raz na dużych z super nawozem, chmj, zosią i qpką (np.10 x 9=90) potem tak samo drugi raz 90 x 7 (czasami już zosi nie mam) więc wychodzi mi 630 i wtedy już tylko na wodzie. Gorzej jak dają po 5 na początek to wolniej idzie...Białą niewinność zazwyczaj używałem ale nie wiedziałem, że kerststol się z nią łączy bo to ten sam złoty slot. A co daje to pnącze kasztankowe i gdzie można było zdobyć? Bo teraz to już nie da rady pewnie. I jakby ktoś mógł dać jakieś rady odnośnie uszlachetnień: co uszlachetniać, jakie uszlachetnienia zostawiać czy dalej przeszukiwać doniczki. Niby już mam 88 poziom i długo gram bo kiedyś miałem stare konto a tam też ok. 90 lvl a to obecne gram od nowa ale jeszcze świeżak jestem i dużo nie wiem....:p
     
  3. Mirela19

    Mirela19 Czeladnik forum

    Potrzebne ostatnie 10 piłek pomoze ktos?
     
    kybek93 lubi to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie najlepiej sprawdza się cebula-na max uszlachetniona.Nawet posiana na małych polach z wodą daje dużo wypadajek-no ale mam max puchary na drzewie,może to też coś daje.Uszlachetnienia wszystkie zbieraj-w końcu na właściwe trafisz,chociaż dosyć długo to u mnie trwało.Jeśli nie masz pnącza kasztankowego,to chyba róże się najlepiej u Ciebie sprawdzą-coś ok.godziny na SP z SN rosną.Jeszcze na drzewie zobacz,bo tam tez jest jakaś runa do przyspieszania działania SN.
     
  5. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Ja również postaram się podsumować pomału kończący się event: Jeśli chodzi o rozgrywanie meczyków uważam , że naprawdę przy niewielkim skupieniu była znikoma możliwość aby nie zaliczyć max 9 talarów , zwłaszcza z pięcioma szansami na mecz , Przecież to naprawdę spore ułatwienie:)
    Owszem sianie tego badyla na okrągło nie napawało optymizmem , ale przy takiej ilości nagród do zdobycia wiadome było , że trzeba przez to przejść...(kto chciał...) Oczywiście największy problem z wypadajką , zwłaszcza dla tych co grają bez kasztanowego pnącza , Tu musiałem się ratować długo rosnącymi na super polach z SN!!
    I na końcu mały dylemat co wybrać z sklepiku bo wiadome było, że wszystkiego się raczej nie uda zgarnąć:sleepy:, ale przecież nie wszystko zawsze trzeba mieć..;)

    Event na plus zwłaszcza za fajną gierkę , która w dużym stopniu zależała od naszego chociaż minimalnego skupienia , a nie czystej losowości jak było np. w evencie Wikingów! I oczywiście spory wybór w sklepiku eventowym..

    Gratulacje dla Farmerów którzy wykupili to co chcieli;) i powodzenia dla tych co walczą do końca!!:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2016
  6. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Nie wiem, na co się zdecydować. Mogę wziąć dwa itemy do pnącza. Albo odpuścić sobie je i wziąć np. balon i SN. I co tu zrobić?
     
    kybek93 lubi to.
  7. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    a mi brakuje 8 piłek aby rozegrać jedną grę i zbobyć balonik :( może ktoś dopomoże i kopnie mi piłeczkę :)
     
    kybek93 i kropelka04 lubią to.
  8. purblanka87

    purblanka87 Okazjonalny autor

    Mi też słabo piłki leciały, ale trudno, nałapałam parę nagród, idę zaraz rozegrać ostatnie mecze, ale chyba pnącza mi się nie uda zdobyć.
    Event poza tym że bardzo duże ilości potrzebne(nie współmierne do wypadajek) to bardzo mi się podobał!
    Powodzenia na końcówce
     
    kybek93 i toDzasta lubią to.
  9. purblanka87

    purblanka87 Okazjonalny autor

    O nie :( potrzebuje 10 talarów do całego pnącza i czekam na zbiór ale słaby i potrzebne 3 piłki (może się uda) ale jednego talarka zabraknie do całego pnącza nawet jak mecz rozegram na całość. Przytulcie :(
     
    MaraAcoma, kybek93 oraz julkalulka111 lubią to.
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam cieplo :)
    event skonczylam, co chcialam - zdobylam. nagrody wg mnie warte zachodu, wiec sialam eventowki do dzisiejszego ranka. zdobytych tsow jeszcze nie wystawialam (poczekaja az nabiora mocy urzedowej;))
    za takimi zrecznosciowymi gierkami nie przepadam, ale doceniam BP za inwencje ;)
    pozdrawiam wszystkich kopiacych pilke
     
  11. spinka

    spinka Młodszy ekspert

    I ja jestem zadowolona. Pnącze , zgodnie z planem nie odblokowane. Jedynie śmieszna rzecz, to to, że brakuje mi teraz jednego gwiezdnego talara, żeby kupić sobie za 28 , 10 X gwiazdek. Mam ich 27 i nie mam szans na zdobycie tego jednego. Piłek mam tylko 5. Gra w meczyk bardzo fajna. Bez kasztanowego pnącza dało radę coś zdziałać.
     
    adikamila i kybek93 lubią to.
  12. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Dla mnie event skończony, nie wszystko dostałam co chciałam :sleepy: trudno ;)
     
  13. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Dla mnie event był wyjątkowo trudny z powodu braku wypadajek :)
    zdobyłam tylko nowe pnącze z itemami, balon, oraz TS zagrody i drzewka (oby tylko przyniosły cos fajnego xD)
    nie starczyło mi na item obrona nie do przejścia ale trudno nie mozna mieć wszystkiego :)
     
    kropelka04, toDzasta oraz kybek93 lubią to.
  14. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Napisz do mnie na początku gt , iteam będzie czekał :)
     
  15. .kotek999.

    .kotek999. Zaawansowany

    o kurcze - ale bonusa przeliczyłam") - zabrakło mi róży białej hihihi - ale numer
     
    kropelka04 i toDzasta lubią to.
  16. purblanka87

    purblanka87 Okazjonalny autor

    Piłkarska żonglerka została w sklepiku. Trudno, może kiedyś się uda ją zdobyć...
     
  17. kheme

    kheme Analityk forum

    Zabrakło mi 100 białej róży, a co najlepsze nie mam już sn :( i tylko 20 wypadajek. Szukam w misjach, może coś uciułam.

    ok, znalazłam super nawóz :D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2016
  18. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Event skończony, pnącze i inne nagrody zdobyte, stan SPaszy w stodole uległ znacznej poprawie, co jest b.ważne przed eventem hodowlanym. Ogólnie jestem zadowolona. Gierka przesympatyczna, nie trudna ... nic dodać nic ująć, więcej takich eventów poproszę :inlove:
     
  19. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ze swoich doświadczeń i opinii moich sąsiadów mogę powiedzieć, że dobra jest uszlachetniona cebula ale jeszcze lepsze uszlachetnione goździki - siane na dużych polach z uwagi na oszczędność super nawozu. O ile z cebuli z 44 pół wypadało (u sąsiadki - poziom wyżej od Ciebie - nie wiem też czy ma zdeponowane puchary - 33 piłki, to z goździków 39 - 40 z jednej łąki. Pisała, że ma max uszlachetnień, ale które ma włączone to nie pytałem.
     
    kropelka04 i toDzasta lubią to.
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    czekam na zbior ziemniakow bo braklo gumowych pilek:sleepy:cos nie poszedl mi ten event:oops:
     
    adikamila, kropelka04 oraz toDzasta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.