Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. liakaon

    liakaon Forumowy żółtodziób

    no i odkryłam zagrody i mam uwaga : 2 czerwone zagrody małp ,
    fabryka bikini żółta
    fabryka bikini pomarańczowa
    zagroda dla papug klatka klasyczna ++
    nie skończony event bo brakło wypadajek nie lecą do bani
     
    kybek93, bari06 oraz dantic3 lubią to.
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ok-co chciałam,mam-nowe pnącze i wszystko z zakładki"różne"Obrony nie mam ale płakać nie będę.Mogłabym jeszcze ją zdobyć,bo kasztanka na 15 SP odpaliłam ale szkoda mi SN.Zresztą nie bardzo lubię itemy na 4 pola,wolę te jednopolowe-jak ktoś ma za dużo Piłkarskiej żonglerki,to u mnie miejsce czeka...;)
     
  3. liakaon

    liakaon Forumowy żółtodziób

    po odkryciu zagród mam 4 papugi zagroda klasyczna ++>:(>:(>:(>:( i na otarcie łez tygrysa:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    ŚNIEGULICZKA, kybek93 oraz dantic3 lubią to.
  4. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja liczę na jezioro flamingów, bo tylko ich mi brakuje. Z itemów muszę jeszcze zdobyć wymianę koszulek i .... koniec eventu.
    Moja Wspaniała Sąsiadka postarała się dla mnie o petardę :inlove::inlove::inlove:

    Pozdrawiam :)
     
  5. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    No i wreszcie ciężka orka na farmie zakończona ;) pnącze zdobyte i kilka rzeczy ze sklepiku , wypadajki na plusie - nie odpalałam kasztanka , więcej już nie sieję bo mam przesyt ;).
     
  6. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Kończę sympatyczną zabawę. Nie mogłam zbyt wiele meczy rozegrać, zatem w efekcie zdecydowałam się na : nowe pnącze i dwa itemy / brakuje mi "tylko nie ręką ", ale liczę , że może kiedyś ktoś zechce się wymienić / i żeby wyzerować licznik talarków wzięłam stajennych / może wpadnie jakaś nowość bo nie posiadam żadnej/. Z Balonu jednak zrezygnowałam. Stracił swój unikatowy charakter.
    Bardzo fajne gierki, wymagające odrobiny skupienia. Nagrody też fajne. Polska do przodu i to .... najfajniejsze.
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    ja wlasnie skonczylam meczyki dodatkowo wzielam 2x obrona nie do przejscia + 1x pilkarska żonglerka :):),talarow na stanie 8szt

    event uwazam za udany,fajny pomysl :)
     
  8. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry!
    Ja ewent już zakończyłam.
    Wszystko zdobyte oprócz starego pnącza(miałam) i gwiazdek.
    Pozostało jeszcze do zagospodarowania 234 talarki.
    Pewnie przeznaczę je na petardy ,których mam już 3 ...
    Przez te petardy to chyba wybuchnę .... xDxDxD
     
  9. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Nie wybuchniesz. U mnie stoi 9 i jeszcze żadna nie wybuchłaxDxDxD.
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    odkryłam TSy i dostałam
    na farmie:
    klon cukrowy XXL x 2
    grusza XXL
    migdałowiec XXL
    poziomkowiec XL
    wszystko do paska:(
    na wyspie:
    czerwone pandy ( drugie,ale cieszą mnie ogromnie):inlove:
    tygryski ( moje pierwsze ):inlove:
    flamingi ( moje pierwsze ):inlove:
    czerwone wielbłądy
    słonie ++
    jestem ogromnie szczęśliwa,nie śniłam nawet przy moim szczęściu,że przyjdą do mnie
    pandzioszki,tygryski i flamingi,brakuje mi jeszcze tylko mrówkojada..........
     
  11. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Wchodziłam na stronkę z bonusami a tam Das Bonuspaket znikł....
    Nie ma już szarości , nie ma nic .... a przecież bonusy miały funkcjonować do 15 czerwca br...
    Obym się myliła i po 15 tej coś rzucą...
    A w temacie mam 6 petard i starczy ....
    Pozdrawiam kibiców
     
  12. Alairë

    Alairë Generał forum

    Ufff, rany julek i wszyscy święci - nareszcie koniec i u mnie xD.

    Dzięki kasztankowi odebrałam 2 komplety pnącza, obronę, balon, TSy, sadzonki, nawozy i imprezówki. Dopiję kawę i zastanowię na co przeznaczyć ostatnie 58 żetonów.
    Waham się między ZB - choć wiem, że same przyjdą przy następnym poziomie - a żonglerką i ręką ;).

    Mój sfatygowany lapek nie lubi takich gierek, przycina i zamula... więc można sobie wyobrazić jak relaksująco mi się grało.... Znacznie lepiej szło mu rzucanie toporem ;).
    Nawet stały bywalec klawiatury - mój kot z ociąganiem musiał się przesuwać :p.
    Wprowadzenie urozmaicenia do eventów w postaci mini gier uważam za ciekawy pomysł, natomiast ilości zielska na 1 strzał już zdecydowanie nie.
     
  13. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Jak to niewiele do szczęścia potrzeba ..., prawda?xDxDxD

    Gratuluję tajemniczości..
     
  14. Alairë

    Alairë Generał forum

    U mnie już wczoraj była informacja, że akcja się zakończyła.
    No cóż poszła fama i się gracze rzucili, to i pula się przed czasem wyczerpała :p
     
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Nie mogę narzekać , bo na 2 się załapałam ...
    I tak widocznie musi być...
    Pozdrawiam
     
  16. miesny9999

    miesny9999 Czeladnik forum

    Brak piłek:cry::cry::cry:
     
    dantic3 i kybek93 lubią to.
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla Wszystkich :D
    Ja jeszcze walczę, posiałam białe róże z wodą, jeśli trafię same 9-ki, to wezmę samo pnącze, a itemy może kiedyś na G&T zdobędę...
    moje nagrody to zagrody, Tsy na farmę i na Bahamę, złote banany ( to pierwsze, co kupiłam ),
    hmm, przy Waszych zdobyczach skromniutko :oops:
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
    oj tak:D
    szczególnie przy moim szczęściu,kiedy kupuję TSy za florki nigdy nie trafiam nowości............
     
    dantic3, toDzasta oraz kybek93 lubią to.
  19. rysio

    rysio Ambasador forum

    Podsumowanie:
    Event uwazam za trudny, napewno trudniejszy od eventu Wikingow (pomimo tego ze tam ztrzeba bylo na wzor Master Minda skladac topor). Tu samo ustalenie proporcji bialych do czarnych roz (aby zapobiec nadprodukcji) w zaleznosci od posiadanego miejsca wymagalo juz poglowkowania. A w efekcie strzelanie przy wielu elementach ruchomych podejrzewam wielu sprawialo trudnosci. Mnie sie udalo rozegrac 42 mecza przy stracie 24 talarow do maksimum. Byloby zupelnie inaczej gdyby nie wypadajki ktore lecialy jak przyslowiowa "krew z nosa". Mialem takie ewenementy ze z wawrzynu (czas wzrostu 3:30) wypadlo wiecej pilek gumowach jak z bawelny (odpowiednio 17:30), lub bialych roz wiecej niz z czarnych (roznica ilosci obsianych pol uwzgledniona).
    Jako pozytyw - zakupy w sklepie
    jago negatyw - zbyt duzy wplyw losowosci (wypadajki i po czesci strzelanie do bramek)
    TS-y jeszcze nie postawione bo event dopiero co skonczony (10:50)
     
    toDzasta i ***kacper*** lubią to.
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam sportowe duszki;)
    zdobylam co chcialam, nawet jedna "petarde" mam na nastepna nie wystarczy,
    chociaz biale jeszcze rosna, ale jakas mniejsza bedzie:D,
    Powodzenia jeszcze walczacym:)
     
    0olimpia0, kybek93 oraz toDzasta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.