Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeśli mogę doradzić to weź pnącze, a itemy może na G&T zdobędziesz
     
    ross2, tarantula66 oraz alekar lubią to.
  2. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ja bym brała pnącze bo okazja się pewnie nie powtórzy - a itemy dozbierasz kiedyś na G&T.
     
    toDzasta, ross2 oraz alekar lubią to.
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    chyba tak zrobię, jeśli starczy mi talarów... w dzień i w nocy sieje róże i wciąż mi ich brakuje :(
     
    ross2 i tarantula66 lubią to.
  4. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    czy mozna z ts otrzymać tygrysy jesli się nie ma ich odblokowanych w świątyni?
     
    ross2 lubi to.
  5. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum


    jeśli chodzi o goździki to mam tylko uszlachetnienie miłość do SN i mądra miłość do SNZ inne mi sie nigdy nie trafiły cebuli nie uszlachetniałam
    nie zależy mi na wzroście w 1 s ale te 35 min zabrzmiało interesująca bez tego kasztanka i dlatego dopytuje jak to jest realne w osiągnięciu bo wtedy faktycznie mogła bym pomyśleć o zdobyciu tych 300 piłek z tym że Sn musiała bym jakoś zdobyć na obsianie 1 i pół max dwie łąki i czy na takim obszarze tyle wypadajek wtedy da się zdobyć
     
    ross2 lubi to.
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    tygryski mamy tylko z ts-ow, nie ma ich w swiatyni;), to loteria, ale moze je zdobedziesz, powodzenia:)
     
    toDzasta, ross2 oraz tarantula66 lubią to.
  7. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Tygrysów nie ma w świątyni, są tylko w TS na wyspie, więc odpowiedź brzmi: tak, możesz otrzymać :)
     
    ross2, tarantula66 oraz adikamila lubią to.
  8. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Z TS znowu nic ciekawego żadnych nowości,wszystko do paska,a wyrosły mi:
    Cedrat XXL
    Baobab XXL i XL
    Tamaryndowiec XXL
    Drzewo Goji XXL
     
    toDzasta lubi to.
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Bry:)
    Goji xxl do paska? o_O u mnie na pewno by się nie marnowało w pasku ;)

    Event skończony tzn jeszcze jutro dorobię wypadajek bo róż zostało i może na kilka obron starczy ;)
    Z tsów zadowolony :)
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przy goździkach ta miłość do SN niby wystarczy, żeby z SN rosły sekundę na super polach, ale - no właśnie, ale trzeba mieć to nieszczęsne pnącze kasztankowe (plus kerststol i niewinność w slotach). Bez kasztanka to jest chyba ze 3 godziny.
    Dlatego te moje róże w sumie nie takie głupie - wprawdzie nie wypada z nich 100% (a z goździków i innych takich najczęściej masz wypadajkę z każdego pola... chyba że przykręcą kurek z okazji konkretnego eventu, zdarza się to niestety), ale za to bez kasztanka można w relatywnie krótkim czasie dorobić sobie wypadajki.
    Wprawdzie w sumie kosztuje to więcej SN, no ale coś za coś ;)
     
  11. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum



    dziekuje ślicznie za wyjaśnienia :)

    po za kasztankiem reszte dopalaczy mam i gdybym wiedziała że te dwie łąki wystarczą na zdobycie tych wypadajek to pokończyła bym kilka misji aby zdobyć trochę SN i te 3 h to nie taka masakra ....ale jak wspominasz 100 % pewności nie ma

    zostaje zdobyć ile się da jak nie teraz to kiedyś indziej się uda :)
     
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a ja się biję z myślami co zebrać z różności? Na razie wzięłam banany a co dalej???????. Nie wiem. Mam 140 talarków bo jestem z doskoku, pnącze nowe mam a stare miałam. I co wybrać?????:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    aleksandra lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, jeszcze jedna sprawa - jeśli bez kasztanka, to najlepiej byłoby zdobyć jeszcze te inne przyspieszające uszlachetnienia dla tych goździków... tam chyba jest jakieś ogólne skrócenie czasu wzrostu i coś jeszcze z wodą.
    Zerknij do szklarni w wolnej chwili :)
    I oczywiście pamiętaj, że trzeba te uszlachetnienia wpakować do slotów w zakładce "Uszlachetnienia" czy jakoś tak, inaczej nie zadziałają.

    EDIT: a pewność praktycznie 100-procentowa w przypadku goździków jest prawie zawsze - jeśli kurek przykręcony, to natychmiast ludzie o tym piszą na forum, więc się można łatwo zorientować i odpowiednio zmienić strategię.
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    marynia
    też tak miałam,,wybrałam zagrody na wyspę,,,mam tygrysy i mrówkojady,,,,,ale ktoś pisał o 5 zagrodach dla małp,,,brrr
     
    toDzasta lubi to.
  15. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum


    no właśnie te inne zawsze chciałam zdobyć ale jakoś nigdy mi nie wyskoczyły a te co mam sa w zakładce tyle to ja ciocia nikolcia z racji wieku :) zdążyłam się nauczyć w tej grze i jeszcze przed odejściem
    wtedy ogólnie jakoś łatwiej robiło mi się eventy a teraz to co drugi kończe lub tylko w połowie a ile sobie odpuszczam mimo że wtedy też pracowałam widać z biegiem lat zrobiło się trudniej :)..albo.... ja sie zestarzałam i już tak łatwo mi nie idzie z racji wieku xDxD
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam kalarepkę uszlachetnioną na max,,lepsza niż gożdziki,,bez kasztanka,,rośnie z wodą 10 h 32
    z sn innymi dopalaczami ,,potrafi być gotowa w 0,5 h
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z wiekiem zdobywa się przede wszystkim doświadczenie, więc starszy farmer lepszy od młodego ;)
    A to odpuszczanie w połowie to może też efekt doświadczenia... które uczy, że po co się tak męczyć dla pikseli 8)xD

    A dobrze się sprzedaje...?
    Bo z punktu widzenia dochodów, to ja bym uszlachetniała cebulę... mnóstwo ludzi zdaje się na okrągło produkuje chutneya ;)
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    fakt,,nie sprzedaje się,,,kiszę,,może kiedyś,,kiszonka,,się przyda
     
    toDzasta, zzizzie oraz nikolcia30 lubią to.
  19. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum


    hahaha musze o tym mężowi przypomnieć bo twierdzi że z wiekiem to lenistwo a nie doświadczenie xDxD ale może to gry nie dotyczy a i faktycznie kiedyś było musze wszystko zdobyć dla " miecia " i "przydasia " teraz jest na zasadzie zbieram to co istotne i potrzebne a reszta ja się uda :)
     
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    orzechy też mam na max ulepszone,,też potrzebne do cjm,,,nie sprawdziły się ,,na mojej farmie,,,albo za mało slotów,,ech,,,,nie myślałam nigdy o cebuli,,czemu,,??
    a w temacie mam 41 talarków,,,chcę balon,,,do jutra,,marne szanse,,naklejki brak,,
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
    tarantula66 i zzizzie lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.