Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Na Bahama stawiasz?
     
    ross2 lubi to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Na wyspie nic nie zależy od poziomów - trzeba odblokować zwierzaki w świątyni za złote banany.
    Tylko te z TSów są dostępne dla każdego.

    Ups, te nowe są od lvl 14...?
    Nie wiedziałam, więc przepraszam za wprowadzenie w błąd :)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    tropikalne zagrody masz na bahamie,
    zobacz miedzy zwierzetami, tam musza byc, i postaw na noc, rano bedziesz miala niespodzianki;)
     
    ross2 i kybek93 lubią to.
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Chyba nawet od 15...chyba ;)
     
  5. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Z TS-ów najciekawszych to dereń i flamingi :)
    Reszta do paska poszła.
     
  7. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    a ja właśnie podliczyłam wszystko i jest tak.........aby zdobyć wszystko co chce z tym że odpuszczam balon stare pnącze i połowe nagród ze sklepu zdobyć chce tylk SP, ZB sadzonki i zagrody to do jutra muszę zdobyć jeszcze 300 piłek xDxDxD wiem nie realne bo z sianiem badylka powinnam dać rade
    ale na zdobycie takiej ilości piłek bez kasztanka co prawda do tej pory go nie mam i nie wiem dokładnie co to jest ale wiem że szans za bardzo na pewno nie mam
     
  8. ToPrezent

    ToPrezent Forumowy żółtodziób

    co za kod
     
  9. Ilovewilk

    Ilovewilk Forumowy żółtodziób

    dzięki to sobie posiedzą w paskuxD
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taką ilość piłek można zdobyć i bez kasztanka (czyli pnącza przyspieszającego wzrost badyli podlanych super nawozem).
    Trzeba tylko mieć sporo super nawozu... oraz coś uszlachetnionego typu goździki albo cebula ;)
    Właśnie się zabieram za taką zabawę - niestety tylko z różami (tymi czerwonymi, zwykłymi - to gorzej, bo mniej wypadajek z tego leci, ale nie chciało mi się już uszlachetniać innych). Te róże na super polach rosną 36 minut... trochę nad tym posiedzę, ale itemy potrzebne.
     
  11. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    No dobra...mam 900 talarków, coś tam jeszcze dorasta powoli, czas udać się na zakupy :D:D
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To ile kupujesz tych balonów...?
    Jako fanka kopanej, oczywiście ;)
    Mam nadzieję, że jednak więcej niż jeden 8)xD
     
  13. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Balon będzie tylko jeden. Za to nie muszę rezygnować ze starego pnącza - starczy na wszystko. Nawet na tę cośtamobronę...czy tam kilka obron xD
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kilka obron to zdecydowanie lepsza inwestycja, niż kilka balonów xD
    Ale myślałam, że miłość do piłki nożnej niekorzystnie wpłynie na twoje decyzje inwestycyjne ;)
     
  15. dosias

    dosias Generał forum

    z ts najciekawsze to tygrysy, nie mam jeszcze tylko czerwonej pandy ale za to mam 3 mrówkojady i 2 flamingi
     
  16. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Aż poszłam tę nazwę dokładnie sprawdzić xD
    "Obrona nie do przejścia" to też piłkarskie. Będę ją sobie oglądać z uśmiechem kota po każdym przegranym meczu Barcy xD
     
  17. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Dzięki bardzo, na pewno się odezwę :)

    A więc ... złote banany czy zagadkowe różności? Trudny wybór a czasu coraz mniej :music:
     
    kybek93, ross2 oraz 1grosik lubią to.
  18. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum


    nie do końca to rozumiem jeśli na Sp róże powinny rosnąć 3 razy dłużej ale SN skraca ich czas nawet z niewinnośćią i krestolem czy jak to sie tam pisze to jakim cudem wyjdzie 35 min dodam że nie mam uszlachetnień

    pytam oczywiście teoretycznie bo mam troche deficyt Sn
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Niestety bez uszlachetnień to będzie znacznie dłużej :(
    Nie pamiętam, o ile dłużej - w nieoficjalnym poradniku, chyba autorstwa est-orki, są dokładne dane.
    Warto sobie coś uszlachetnić na wszelki wypadek... najlepsze są goździki, cebula itd, czyli naprawdę długie - ale żeby to rosło krótko (ba, sekundę), to jednak trzeba mieć to pnącze z eventu kasztankowego.
     
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    z Tsów wyrosły nespliki XL, XXL, i jodły... szkoda było talarów :cry:
    parę talarków jeszcze jutro dokopię - doradźcie, co wziąć : samo pnącze czy SN
     
    0olimpia0, ross2 oraz 1grosik lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.