Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Poprawie się dzięki;)

    W takim razie po co nam 7 plansz bo teraz to już nic nie rozumiem....jeśli nie trafię w 1 do bramki do minigra się zamyka a jak trafię to również:) w jaki sposob przedostanę się do 2 planszy?
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przy następnej mini grze pojawi się nowa plansza. Różne plansze są po to, żeby nie było nudno.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Plansza się zamyka i piłka znika chciałam napisać, już się poprawiłam w poprzednim poście ;) A po zamknięciu się pierwszej planszy jeśli masz piłkę to klikasz i otwiera się kolejna plansza ;)
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Albo jestem taka ciemna albo reguły nie są dość klarowne, żeby je zrozumieć po kilkakrotnym poczytaniu OO o_O:oops:
    Jeśli będzie tak jak myślę to mnóstwo roślinek i wypadajek nas czeka do wyprodukowania :cry:
    Mógłby być nowy balon ME do zdobycia ale z drugiej strony co Chińczyków obchodzą nasze ME8)
     
  5. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Jeżeli 1 piłka to 5 gierek i jeśli np. trafię za pierwszym razem do bramki to kolejne 4 próby mi przepadają czy zostają na kolejną planszę? Bo chyba nie rozumiem do końca:(
     
    aweva55 i gretag lubią to.
  6. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Mnóstwo to chyba mało powiedziane:) Niestety na forum upewniłam się że będzie meksyk w zbieraniu talarów więc od razu gratuluję tym, którzy skończą event:)
     
  7. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Idą do kosza:p
     
    kybek93 lubi to.
  8. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Aha, dzięki:)
     
  9. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Kolejny item balon z 2011 uwalony przez BP:( >:(>:(>:(
    Jaki to ma sens dawać jako nagrodę balon z 2011 skoro mamy 2016 ?
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Szkoda, że nie ma nowego balonu, takiego 2016, fajny mógłby być, ale myślę że nie będzie łatwo zdobyć ten item, chyba że ktoś postanowi walczyć tylko o niego ;)
     
  11. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Niech mnie ktoś poprawi, bo nie wiem czy dobrze liczę.
    Jeśli 1 piłka = 1 plansza = 9 talarów (przy optymistycznym scenariuszu), a moje minimum to np. 432 talary, to muszę mieć 24990 tys białej róży, 12740 czarnej i 1470 wypadajek?? Chyba się zakręciłam w tych wyliczeniach:(
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Jeszcze jedno Czerwona , tak sobie zerkam i bez względu na boisko można trafić /wg grafik/ 4-6 talarów za celny strzał.
    Przy 5-ciu próbach max wychodzi 30 za jedną piłkę.
    Może obrazowo objaśnić skąd te 9 się wzięło w trakcie treningów ?

    Przykładowa bramka:

    [​IMG]
     
  13. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Mnie wyszło tak; 16300 z groszami białych róż,8320 czarnych i 960 piłek gumowych :( :(
     
    Anetta41 i toDzasta lubią to.
  14. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Ale na dole każdej planszy jak podajesz piłkę dalej to są 3 talary do zdobycia:)
     
    MaDzo i blazers lubią to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Optymistycznie ;)

    432 talary to 48 piłek
    48 * 510 białych róż = 24 480
    48 * 260 czarnych = 12 480
    48 * 30 gumowych piłek = 1440

    Trochę inaczej mi wyszło, ale może źle coś policzyłam ;)
     
    gadek, toDzasta oraz kybek93 lubią to.
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ja co prawda nie Czerwona, ale odpowiem;)
    Przy pierwszym kopnieciu zdobywasz 3 talary, trafiajac do bramki max 6- to daje razem 9.
    W momencie, kiedy strzelasz gola, plansza sie zamyka, wiec maksymalnie ciagle masz 9, nic wiecej niestety.
     
  17. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Dokładnie , to by max 45 wychodziło xD.

    [​IMG]
     
  18. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Czyli podobnie (liczyłam 49 piłek) to chyba dobrze to rozumiem:) chociaż ilości nie są pocieszające:)

    A skąd Ci się wzięło te 30??
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z FAQ :

    "Każda piłka to 5 prób. Gra kończy się, kiedy Gracz straci je poprzez uderzenie w przeciwnika lub trafi do bramki."



    To kiedy jest 5 prób ??
    Skusisz nie ma , gol to samo ....
     
  20. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Dreptam z nogi na nogę, odświeżam grę a tu nic, nie ma eventu -.-. Juz miałam zgłaszać problem, ale nie, olśniło mnie - event jest od jutra :( Jak ja jutro też będę taka gapa to słabo widzę wykonanie tych zadań :p.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.