Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hecio

    hecio Okazjonalny autor

    Ja akurat nic nie widzę na tej stronce, antyblocka mam wyłączonego. Szkoda że nikt nie pokaże gdzie ten kod szukać, jakies nozyczki itd :)
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Co to znaczy "rzucili kody?" Te kody to dla tych co nie mają nic lepszego do roboty niż "polowanie"? To teraz będą takie premie za siedzenie przy kompie ciągle?Odpuszczam "polowanie"
     
    gadek, TETUNIA, ross2 i dalsza osoba lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Strona 38 tego wątku, post @hlnrys - masz tam screena :)

    Zabierasz swoje zabawki i idziesz sobie z tej konkretnej piaskownicy...?
    A szkoda, nawet się tu dość wesoło zrobiło xD
     
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Było już nie raz pokazane i napisane w tym temacie. Wystarczy poszukać.
     
  5. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    5 stron tego wątku jest o kodzie. Wchodzisz na stronę, którą podał Norbi
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/event-piłkarski.35440/page-37#post-1120246
    Później zjeżdzasz sobie kawałeczek niżej i oczom Twym ukazuje się niebieskie/szare pole z czerwonym napisem
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/event-piłkarski.35440/page-38#post-1120279
    I właśnie ten kod masz wpisać (oddzielony myślnikami)
     
  6. hecio

    hecio Okazjonalny autor

    Skopiować kod to nie problem tylko gdzie kliknąć żeby wejsc do tego kodu, tu jest problem :)
     
    ross2 lubi to.
  7. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Przecież za chwilę znowu ktoś tu wpadnie i beztrosko spyta o jaki kod chodzi. Ludzie, ileż można? :sleepy:

    ZiZi - to mówisz, że ta coś tam obrona to taka petarda? :pxD
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bosh.
    Kliknąć w link xD
    Otworzy ci się strona, gdzie jest kod 8)

    Można do końca wszechświata xD
    Obronę zamówiono u mnie jako petardę... ja się tam nie znam ;)
    Ale chyba nieźle daje ta obrona xD
     
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Namówilaś mnie xD Chyba poświęcę stare pnącze za kilka takich obron xD
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Bartku :)
    Wydaje mi sie z tego co piszesz ze robisz podstawowy blad a mianowicie : jak zaczynasz rozmnazanie roslinki to wpierw zwykle duze pola (ale zjedzony wczesniej cmj + kerststol + biala niewinnosc + SN)bo mowisz ze nie masz pnacza kasztankowego wiec i tak szybko Ci urosna a drugi zasiew tez na zwyklych duzych polach (wtedy 10 +44 +44 =98 SN)a dopiero 3 zasiew robisz juz na maluch polach i tylko z woda (cmj zjadles wczesniej ),mozesz dolozyc qpke ale niekoniecznie bo jest podczas eventow bardzo droga .
    Tak rozpoczynajac eventy do kazdego zuzywasz tylko niecale 100 szt SN

    Wymiane koszulek zdobylam teraz czas na puchar :p
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2016
  11. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    jest jeszcze kerstol i biała niewinnosc i poczytaj o uszlachetnieniach ,ja sie dlugo broniłam przed tym, az na oczka przejrzałam,mądrych ludzi poczytałam i jest o wiele lepiej
     
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Plan dodatkowy wykonany :)
    Zgarnięte sadzonki i zagrody TS :)
     
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Poczytaj wątek jest o tym non stop mowa :)
     
  14. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Kod już nieważny. A dlaczego jedni dostają kody inni nie?
     
  15. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

  16. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    pnącze zdobyte i 2 itemy do piłkarskiej żonglerki brakło 3 szt talarów za godz będzie
     
  17. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    ross2, kybek93 oraz ***kacper*** lubią to.
  18. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Następnym razem będzie :)
    Ja już 3 razy wykorzystałam kod. Tylko trzeba trafić na czas kiedy rzucą kodem :)
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Co nie oznacza, że nie będzie dalszego ciągu ;)
    Wczoraj też akcję określono jako "zakończoną" ;)

    Ech, jeszcze parę wypadajek i ostatnie zamówienie zostanie zrealizowane.
    Szczerze mówiąc nie mogę już patrzeć na to boisko... piłka mnie nie kręci nawet w realu, a co dopiero tutaj -.-
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Odkryłam tajemnice na Wyspie-2 x kokos XXL,baobab xl, cedrat xxl i ostrokrzew xxl.A z zagród 2 x tygrysy,żółta tokarnia,pomarańczowa tkalnia i słonie klasyczne++. Zapomniałam postawić sadzonki na farmie,za 5 h odkrywam-nockę mam oczywiście:p Na tym sprzęcie zabytkowym kodu nie widać,chociaż adblocka nie ma -.- Pewnie co inne blokuje ale grzebać w nie swoim nie będę-jutro sobie nadrobię w domu :p Nie wiem,co ze sklepiku jeszcze się uda zdobyć,bo piłek mało a i SN mało.Na razie rośnie cebula,zobaczę rano,co z niej wyleci.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.