Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Gdybym wiedziała, że tak marne będą wyniki po sprawdzeniu TS-ów na wyspie, to talarki przeznaczyłabym na SN, który bym zużyła na podlanie róż, przynajmniej jakiś byłby pożytek, szybciej bym uzbierała na pnącze.
    Nie lubię mnie te tajemniczości, oj nie lubią, skusiłam się, że może tam są moje tygrysy i znowu nic, pewnie polazły do sąsiada:cry:xD

    Piłeczki nadal lecą mizernie, ze 146 pól obsianym na noc kolczochem na baha wypadło zaledwie 27 piłeczek, z innych też nie lepiej.
    Nie lubię demolki na farmie, z drzewek xxl bardzo słabo lecą piłeczki a u mnie cały prawie las jest w takich drzewkach, chyba lepiej mieć tam pola i siać coś długorosnącego, lecz jak mam znowu ustawiać drzewka, to wole zebrać mniej tych "wypasionych" nagród:p
    Kasztanka drugi raz nie będę używała, na początku zużyłam i teraz trzeba oszczędzać SN:)

    Powodzenia i celnych strzałów na bramkę:)
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    odkrylam TS:

    liczi xxl
    amherstia xxl
    tamaryndowiec xxl

    tygrysy
    flamingi
    czerwona panda :inlove::inlove:

    reszta sie nie liczy,najwazniejsze to pandy bo nie mialam :) :inlove:

    EDIT:

    zdobylam juz wszystko co mialam w planie :):),teraz moze uda sie jakis dodatkowy item zgarnac :p,brak pileczek,chyba trzeba bedzie uruchomic kasztana jutro ale to jest troszke czasu jeszcze ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2016
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Ewuś:D
    to już wiem kto ukradł moje tygrysy i flamingi:oops:;):p:eek::(:D
     
  4. mdobra1

    mdobra1 Czeladnik forum

    Ja mam flamingi, a nie mam orzeszka
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    siemka Ewus :):)

    poszły do Ewy ale nie tej ;),ale spoko bo ich mam w nadmiarze to ......odpowiedz juz znasz,TS na farmie byly liche,czemu te piłki tak słabo leca :(,mogla bym pograc to przez nie nie moge :p
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    jasne,że znam:D
    dzięki:*
    też bym sobie pokopała:(
     
    ross2, gretag, kybek93 i dalsza osoba lubią to.
  7. kheme

    kheme Analityk forum

    Z "różnych" odblokowałam wszystko co chciałam, dwa pnącza są- jedno miałam, jedno odblokowałam, itemy na pnącze kiedyś może upoluje. Postaram się zdobyć "obronę nie do przejścia", ale coś mi wypadajki nie lecą. Trudno.

    Event zaliczam do nudnych. ;)
     
  8. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Myślałam że będzie gorzej ze strzelaniem goli :p..oczywiście na początku i takie za 3 talary się zdarzały , obrona i bramkarz zaciekle walczyli ;)...z nagród wzięłam nowe pnącze (stare mam), z różnych wszystko oprócz gwiazdek ..z TS-ów mam mieszane uczucia z tego co mi "urosło"
    japońskie drzewo wiśniowe XXL x3
    japońskie drzewo wiśniowe XL
    grusza XXL

    wyspa
    goji XXL x2
    tamaryndowiec XL
    cedrat XL
    kasztanowiec XXL

    pomarańczowe małpy x2
    leniwiec ++ x 2
    anakonda++

    Nie dostałam żadnej nowości , na wyspie nie mam nic z tych 4 nowych zagród , brakuje mi też wampee i chyba inne drzewka ..pogubiłam się deczko za dużo wprowadzają, za mało odblokowują na G&T :(
    Farma wróciła do normalności , żaby na polu , siać już mi się nie chce więc dodatkowych itemów nie biorę, trochę przesiałam czarnej róży - jeszcze na 3 strzały roślin mam - zagram jak będą wypadajki - ale już nic z nagród nie biorę
    Powodzenia i do przodu ..:)xD
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu eventu usunęłam i bardzo proszę o rozmowy na temat.
     
  10. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Witam:)

    U mnie na stanie dopiero 327 talarków,jeszcze muszę zdobyć 324,by wykonać plan;)
    Róże są,ale piłeczki muszę dorobić kasztankiem niestety,bo okrutne braki wypadajkowe:oops:
    36 meczyków przede mną,pestkaxD
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wykupiłam z różne,to co chciałam-i jeden item,piłkarska żonglerka.Nad pnączem się zastanawiam ale chyba nie wykupię.Na razie sieję jeszcze...
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry .
    Pnącze już u mnie działa , jeszcze sp chcę zdobyć i skończyć ten ewent .
    Moja cierpliwość się wyczerpała i siać już nie będę , chociaż nagrody kuszą .
    Swoje minimum mam i gitara .
    Udanego poniedziałku , samych 9 przy strzelaniu i czego jeszcze sobie życzycie , niech się wszystkim spełni .:D
     
  13. mati18092005

    mati18092005 Forumowy żółtodziób

    To jakie obecnie się nagrody opłaca wykupywać ?
    Wiem , że każdy ma inne podejście no , ale jak polecacie ?:)
     
    kybek93 lubi to.
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Zuza :D
    Czy mozna jeszcze zamowic u Ciebie item petarde bo robie stare pnacze z itemami i jeszcze "rozne " mnie czekaja o_O
    teraz zbieram na item "wymiana koszulek ":p
     
  15. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    to jest czysta żenada>:(>:(>:(:mad::mad::mad: głowna łąka biała futbolowa 1o_O gumowa piłka ,leśna 5:eek: ,dzika 4 :eek::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Siej, siej:) U mnie na 3 polach biała róża, na 2 czarna i wyszło mi że do 13 w srodę nazbieram roślinkę na 40 meczy:) Także spokojnie pnącze wykupisz;)
    Kochana myślę, że spokojnie dasz radę. Ja właśnie przed chwilą wystrzelałam ponad 40 meczy i wykupiłam praktycznie wszystko z zakładki różne (prócz bananów i gwiazdek), nowe pnącze z itemami i stare pnącze bez itemów. Czeka mnie jeszcze balon, item obrona nie do przejścia, itemy na stare pnącze i może gwiazdki i banany. Wyliczyłam sobie z ciekawosci ile jeszcze od teraz do końca eventu mogę zagrać meczy i znów wyszło ponad 40, także Kochana myślę że dasz radę:)
     
  17. pawelj532

    pawelj532 Forumowy żółtodziób

    kupilem w sklepie zagadkowe zagrody ale nie pokazaly sie w moim inwentarzu pytam dlaczego pozdrawiam
     
    kybek93 lubi to.
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zagadkowe zagrody sa na wyspe, zajrzyj tam do zakladki. Jesli ich tam nie ma, sprobuj sie przelogowac, najczesciej pomaga.
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pawelj532 sprawdzałeś inwentarz będąc na wyspie?
     
    kybek93 lubi to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kurczątko,znowu zapomniałam wystawić moje tajemniczości -.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.