Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Nie jest tak źle, skoro ustrzeliłaś takie dobroci, spróbuj może jeszcze uda ci się zdobyc to pnącze, do końca wzmagań zostało jeszcze troszkę czasu, powodzenia:)
    Ja zebrałam ts-y i oczywiście super paszę a teraz walczę o pnącze
     
  2. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    kybek93 lubi to.
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To juz jest nieaktualne.
     
    robaczek1234, kybek93 oraz toDzasta lubią to.
  4. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Kod już nie działa.

    Zaraz zbiór poranny :)
     
    robaczek1234, kybek93 oraz toDzasta lubią to.
  5. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    dziwny ten kod - kod już nie działa
    a jaki był ,że tak dopytam?
     
    robaczek1234 i kybek93 lubią to.
  6. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Udało mi się zdobyć pnącze i już jest uruchomione. :)
    Niestety 1 rozgrywkę przegrałem przez chęć zdobycia 1 SP. Potem już tego błędu nie popełniłem i było po 9 talarów. :)
    Teraz czekam na czarne róże, aby kontynuować rozgrywki ale zbiór dopiero przed 14.00.

    Atmosfera przedmeczowa coraz bardziej odczuwalna. :D O 18.00 to chyba ulice opustoszeją.

    [​IMG]
     
  7. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja zdążyłam jeszcze chwycic ,ale kolezanka minute pozniej nie.
    Tam byly narzedzia i super nawoz i super nawoz zosi.
    W temacie strzelanie idzie spokojnie,2 razy troszku zawaliłam,ale i najlepszym sie to zdarza hihihi.
    Pnącze już działa,co ważniejsze ze sklepiku wykupione,a jeszcze przeca 3 dni ujjjj będzie się działo ;)
    Tak to evencik spoko,nie można być w nim za bardzo pazernym bo dostanie się fige z makiem zamiast talarków:p
    Zaraz posieję czarne róże i ide zobaczyć czy morze jest w tym samym miejscu,woda czy cieplutka,a piasek zachęca do położenia i smażenia8)
     
  8. kijjek

    kijjek Czeladnik forum

    witam,czy ktos mi moze powiedziec czy to drugie pnacze pilkarska goraczka 2 bylo wczesniej z podwojnymi itemami,bo chcialbym je miec ale jestem mlodym graczem i ledwie zdobede itemy na to ,moze ktos sie zamieni na gt jak sa podwojne
     
    kybek93 lubi to.
  9. kropkowaty

    kropkowaty Aktywny autor

    uh jakie to stresujace ;) mam 129 talarow narazie
     
    kybek93 i toDzasta lubią to.
  10. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    ja do tej pory uzbierałam 208 talarków :) jeszcze nie wiem na co je wydam, przydało by mi się tak jeszcze z 200 ale wątpię że uzbieram do końca eventu :(
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,,tamte itemy nie były podwójne,,niestety


    pękła magiczna liczba 205 talarków,,,mam pnącze z itemami,,i 2 talarki w zapasie,,hurra
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2016
  12. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Mam już 3 itemy. Teraz czas na pnącze i tu brakuje 18 talarów. Mam też apetyt na banany i kombajn :) zobaczymy jak pójdzie :)
     
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam sportowe duszki;)
    BA_Czerwona, pilka Cie nie lubi? czy Ty nie chcesz jej polubic, chociaz na ewentxD,
    mykaj najprostszymi drozkami, nawet jak nagrod po drodze nie pozbierasz, (zbierz s.p i wejsciowki:D)
    i do bramki, nie tak trudno, tylko zerknij gdzie przeciwnicy, na spokojno, i wszystkie 9 pozbierasz, a pozniej do sklepu po pnaczexD,
    ale daj przyklad pilce, ze sie jej nie boisz:D
    powodzenia wszystkim i milej niedzieli, wieczorem bedzie ciekawiej, Polska - Irlandia;)
     
  14. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Witam u mnie pnącze odpalone, zdobyte drzewka na baha i farmę
    miłego dnia
     
  15. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    Dzień dobry :)
    Plan minimum wykopany, czyli pnącze i naklejka, SP w następnym etapie, potem wejściówki, potem dodatkowy item, piłeczek brak, wieczorem kasztanek pójdzie w ruch. Fajny evencik :) Celnych strzałów życzę :)
    [​IMG]
     
  16. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Gdyby mieć nieograniczony dostęp:) do super nawozu i wiatraczków:inlove::inlove::inlove:......... wszystkie nagrody były by mojexDxD:music:, mam 126 talarów8), mam zapas gumowych piłeczek na 6 rozgrywek piłkarskich:p:p
     
  17. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Oczywiście nie wytrzymałam i poszłam do sklepu. Pierwszy wykupiłam bon na pomocników, bo klikania mam już dosyć, drugie ts-y na baha i tu wyniki:wampee x 2
    nerkowiec x 2 - moje pierwsze
    tamaryndowiec xl,
    zagrody to nic specjalnego: żółte bikini
    żółta tokarnia pałeczek x 2
    słonie klasyczne ++
    wielbłądy pomarańczowe
    Nie można mieć wszystkiego, co się chce :)
    Pnącze też jest, tylko jeszcze bez itemów, pracujemy dalej "dopóki kombajn w grze" :)
    Pozdrowienia dla Wszystkich Zawodników :)
     
  18. aisunell

    aisunell Młodszy ekspert

    skomplikowany
     
    Anuszki i kybek93 lubią to.
  19. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Tak, kupiłam komplet, już kumam dziękuję ;)
     
    toDzasta i kybek93 lubią to.
  20. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Pnącze już zdobyłam i aktywowałam.
    Załapałam się jeszcze 30 Zosiek.
    Potrzeba jeszcze 93 talarki aby ogołocić "różniste"...
    A potem to już zostają itiemki do zdobycia ...:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.