Opinie Event piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    tadam, tadam....pnącze hula jak to zawsze u Drakulika...jeszcze inni w pieleszach...nieśmiało event zaczynają....a tu po prostu drakulikowe tadam:)
     
  2. magros

    magros Nadzorca forum

    gratki dla Drakulika u mnie slabo ale bede walczyc
     
    Renia1920, draculik34 oraz ross2 lubią to.
  3. purblanka87

    purblanka87 Okazjonalny autor

    Witajcie wieczornie !
    Mi całkiem nieźle poszło strzelanie, tylko w jednej planszy chybiłam i wpadło 8 talarków a tak po 9. Ilości roślin kosmiczne na moją ilość czasu ale walczę, na razie zabrałam się za nagrody różne.
    Powodzenia wszystkim !!

    A podpowiecie mi jeszcze jak gracie w farme na telefonach ? Jakaś aplikacja ? Mi się włącza z z java musze coś zrobić ale nic się nie dzieje jak to robię ;)
     
    toDzasta, Frytka2012 oraz ross2 lubią to.
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Gratuluje :Dmoje tez wlasnie odpalilam :inlove:jutro wykupie stata galazke i przejde do dzialu z roznymi a jak mi czasu zostanie to dopiero przyjdzie czas na itemy na to stare pnacze :pplan jest ,rozyczki rosna tylko czy wypadajki dopisza o_O
    samych 9 wszystkim zycze :D:D:D
     
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobra robota ;).

    W przerwie meczu strzeliłem kilka goli i odkryłem pozostałe TS-y.
    Na Baha róż małpa i 0 nowości , ale luzik /miałem/ , no i brekinia + poziomka w XXL-u /lubię/ wpadła na farmie.
    Wracam do oglądania.
     
  6. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    brawo, brawo kwiatuszku. ja jeszcze strzelac bramek nie zaczelam. na razie sieje i zbieram i... zywo kibicuje rumunom (mimo, ze wczesniej typowalam wynik meczu francja rumunia na 3:1).
    na farmerowe boisko planuje wyjsc w niedziele ;)
    a teraz wracam kibicowac przed tv
     
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    Wiele razy pisalem na temat wypadajek, wiec z okzaji kolejnego eventu kolejna licha informacja. Leca "ja krew z nosa". Np. z pora (glowna, dzika i 0,5 lesnej) cale 53 szt. Z roz eventowych jeeeeeszcze duuuuuzo gorzej. W duzych mekach do teraz 353 szt. Coraz czesciej stwierdzam ze sa konta urzywilejowane i te inne z przykrecona sruba wypadajkowa
     
    tereska1108 lubi to.
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dziekuje Serduszko ,po prostu mi sie udalo .Nie odkladaj Haniu strzelanki na pozniej bo w duzych ilosciach jest meczace wiec siej i strzelaj ;)
     
  9. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Darmowy Puffin i gra działa :)
    Mam już 120 talarków powstrzymują mnie róże ale jutro znowu będę strzelać i mam nadzieję,że pnącze jako pierwsze kupię,a później będę kupować różne,itemy zostawię jak czas pozwoli i talarki na koniec :)
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a ja postrzelałam i kupiłam sn:D
    zaczęłam od różnych,zbiorę to co mnie interesuje,a potem zobaczymy..............
    narazie zatrzymały mnie białe róże:(
    ale chyba pora iść spać,bo ostatni strzał był tylko za 3:(
     
  11. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Talarków na stanie 153 sztuki, muszę czekać do jutra na czarne róże. Dzisiaj cały dzień siałam białe. Mecze są fajne, ale to sianie ogromnych ilości roślinek okropnie nudne. :)
     
  12. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Bry! Jestem niemile zaskoczona. Piszecie, ze latwe, proste. Ani proste ani latwe. Na dwie plansze na dwie pilki, nie udalo mi sie dojsc do bramki, czerwoni skutecznie blokuja. Inna rzecz, ze jestem negatywnie nastawiona do wysiewania 30 tys bialej a gdzie sianie czarnej? Tak negatywnie nastawiona (przez ilosci do wysiania) jeszcze od momentu powrotu do gry nie bylam, baaa w ogole nie bylam! Na dwie pilki po trzy talary to ile setek tys powinnam tego wysiac? >:(>:(
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Mam podobne odczucie :)
    Ale pnącze odpalone, do "Obrony" brakuje 50 talarków, zbiór za dwie godziny ... Francja z Rumunią dostarczyli emocji, browar smakuje i w ogóle jest fajnie :)
     
  14. Sadakot

    Sadakot Aktywny autor

    tylko mnie sie sklep nie odpala?
     
  15. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A mnie napędzili stracha, bo w trakcie meczu wyskoczyła mi informacja o zakończeniu produkcji w przetwórni xD:cry: Na szczęście wszystko się skończyło ok, kliknąłem i grałem dalej ;)
    U mnie 63 talary, 6x9. Hodowanie róż nie jest takie koszmarne, ale wypadajki... Nie chce się ktoś podzielić pomysłem jak to podgonić bez zużywania ton supernawozu?
     
    kybek93 i toDzasta lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jestem zadowolona.
    Odkryłam kolejnego Łeasia do kolekcji 8)
    Jest to następny Łeaś Zdoby, brat bliźniak mojego pierwszego.
    Mini gierka jest nudna, bo okropnie wolna... ale poza tym, że nudna, jest dokładnie taka, jak przypuszczałam: banalny klon klona czyli któraś tam kolejna powtórka z rozrywki.
    Ciekawa jestem, ile mi się uda zgromadzić tych petard, czyli jedynej rzeczy, jaką zbieram.
    Mam nadzieję, że sporo.
    Bardzo mi się podoba ten event, choć z nietypowego powodu: to jest ostatni event, jaki robię w tej grze xD
    Jeszcze tylko super paszę wychlapię na żaby - i koniec gromadzenia niewysyłalnych prezentów 8)
     
  17. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    jutro nie dam rady strzelac goli (real wazniejszy ;) ) w niedziele dopiero znajde czasna meczyki (razem z naszymi bede walczyc na boisku ;P
     
  18. -kaska888-

    -kaska888- Forumowy żółtodziób

    Trzymam za słowo, ale nie wierzę ;)
     
    tereska1108, kybek93 oraz zzizzie lubią to.
  19. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Dokładnie nie pamiętam ale na całość, licząc obie rośliny to coś około 80.000 do 90.000 sztuk... (Oczywiście jak po 9 talarów trafisz za każdym razem)
     
    Peonia i ross2 lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tarantula66 w tym wątku rozmawiamy na temat eventu, Twój post usuwam i do rozmów na temat Kalendarza zapraszam tutaj : >>>klik<<<.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.