EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Zagrody oraz drzewa z tajemniczych sadzonek/stajennych są losowe - nie ma żadnej gwarancji, że trafi się na chociaż jedną z nowości i trudno w tym momencie pisać o jakimkolwiek naciąganiu. Ja też chciałabym dostawać same nowości, ale niestety - pomarańczowe stajnie wybitnie upodobały sobie moje konto. I cóż poradzić ;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Założyć stadninę :D:music:
     
  3. cecylia90

    cecylia90 Forumowy żółtodziób

    To ja muszę się pochwalić z zagród dostałam jeże, bociany, lisy i chomiki :)a z drzewek na wyspie karob, drzewko karambola, orzesznibe i awokado xl
     
  4. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Można powiedzieć, że przyzwoicie
    wyspa: kiwixl, karambolax2 i papugowiec
    zagrody: pomarańczowe konie, kaczki i owce oraz bociany :D Dzięki tej ostatniej zagrodzie było warto.
     
  5. Katon33

    Katon33 Zaawansowany

    Czytam, że niektórzy mieli szczęście w drzewkach i zagrodach. Ja wprawdzie do tych szczęśliwców nie należę, ale pnącze to fajna sprawa, sporo TPD daje :)
    A o rekompensacie nic nadal nie wiadomo, czy może coś przeoczyłam?
     
  6. czako1980

    czako1980 Naśladowca mistrzów

    ciągle cisza :p
     
  7. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Odkryłam stajennego - mam koguty. Fajnie, ale poszły do paska, bo nie potrzebuję ich na razie.
     
  8. fankaromka1

    fankaromka1 Czeladnik forum

    o rekompensacie nadal cisza......może myślą że zapomnimy i cała sprawa rozejdzie się po kościach8)8)8)
     
  9. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

  10. Nela2361

    Nela2361 Młodszy ekspert

    Z eventu zgarnelam 2 zagrody jezy,papugowiec i karob:inlove: Reszta zagrod i drzewek zniknela szybciej z pola niz sie pojawila;)Event uwazam za udany
     
  11. mroczna1589

    mroczna1589 Czeladnik forum

    raczej nie,bo takie coś znalazłam

    Witajcie Farmerzy!

    Otrzymaliśmy informację,że w przyszłym tygodniu pojawi się w grze kod bonusowy, który będzie rekompensatą za błędy w grze, które pojawiły się w ostatnim czasie.

    Więcej informacji o kodzie bonusowym przekażemy tak szybko jak to możliwe.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    no i czekamy8)8)8)

    aby nie za długoxDxDxD
     
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Event się zakończył, więc temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.