EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    932 octy czekają na wymiane.
    Pnącze daje 7455 TPD:)
    Zarobiłam trochę kasy na sprzedaży zwierząt i nawozu:)
    Event uważam za udany:) mimo trochę kiepskich TS-ów:)
     
    jakleci.natalia119, ross2 oraz kybek93 lubią to.
  2. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Obecnie możesz korzystać albo z dżemu dyniowego, albo z CMJ - obydwa wymagają diamentowego slotu, tak więc musisz wybrać, który bonus jest dla Ciebie bardziej opłacalny :)

    Ufff, event zakończony :) Co prawda złamałam się i wystawiłam oazy, ale dla takiego pnącza warto było :D
     
    ross2 lubi to.
  3. evva85

    evva85 Okazjonalny autor

    to mój drugi, ukończony event, trochę kasy zarobiłam i ogólnie zadowolona :) ale gdyby trwał do poniedziałku, nie dałabym rady bo ostatnie octy zbierałam o północy, następnym razem muszę się bardziej przygotowac, bo wiem że się da :)
     
    ross2 i gosiagosia60 lubią to.
  4. jucha1980

    jucha1980 Okazjonalny autor

    Zakończyłam event jupi !!!!!! Niestety musiałam wydać 12 funtów na sos bo źle wyliczyłam czas, ale było warto jak nic, bo pnącze daje mi ponad 3000 punktów na Bahamę :)))))) To możliwe czy pomyłka systemu?
     
    ross2 lubi to.
  5. ZieloneBukowo

    ZieloneBukowo Naśladowca mistrzów

    Mozliwe :) pnącze daje...... 35 punktów razy poziom na Bahamaramie co 18 h
    Ja mam ponad 7000 z pnącza xD
     
    ross2 lubi to.
  6. jucha1980

    jucha1980 Okazjonalny autor

    To super nawet nie wiedziałam że pnącze daje punkty na Bahamę :p Dla tych co nie ukończyli walczcie, bo takie nagrody i do tego na Bahamę są warte kazdej kasy xD
     
    ross2 lubi to.
  7. dzidzio2

    dzidzio2 Młodszy ekspert

    Ja niestety nie jestem zadowolony z ewentu, bo sporo kasy włożone, a nagrody :mad:
    Na Bahamie wyrosło - pistacja, kumkwat XXL, banan xl i awokado xl ;
    na farmie - orły, myszy i pomarańczowe świnie z koziarnią.
    Na drugi raz się zastanowię czy warto robić taki ewent z "kotami w worku"....
    Teraz robiłem i to była moja decyzja i moja strata, ale następnym razem takiego "kota" nie kupię... i będę robił tylko wybrane zadania.
     
  8. jucha1980

    jucha1980 Okazjonalny autor

    Jak to mówią raz pod wozem raz na wozie, dzisiaj się nie udało może kiedyś będzie lepiej. Dla mnie ważna jest dobra zabawa,i emocje przy odkrywaniu nowych rzeczy :)
     
  9. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Dzisiaj dopiero odkryłam st... :( 2 x lisy, koziarnia pomarańczowa , stajnia pomarańczowa... A tak marzyłam o jeżykach i żabkach :cry:
     
  10. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Owszem i mnie cieszą nowe rzeczy, ale w tym przypadku pewnie nie cieszą, bo farmerzy na wysokich poziomach już to mają i to nie w pojedynczych egzemplarzach, więc nagrody nie wszystkich cieszą, tym bardziej, że nie wiedzą co trafią (przedtem była cała masa surmii, teraz niepotrzebne zagrody i drzewa za SG zalegające w pasku, zwłaszcza tym na wysokich poziomach)...:p
     
    Ostatnie edytowanie: 14 października 2014
    ross2 lubi to.
  11. catarina2549

    catarina2549 Mieszkaniec forum

    Ja jestem zadowolona
    bo z sadzonek wyszło mi drzewo Cedr [ nie wiem co to jest } Korab i 2 papugowce
    także ze stajennych to bocian , orły 2 , i pomarańczowe kozy
    także w sumie udany ewent
     
  12. jucha1980

    jucha1980 Okazjonalny autor

    Ja z nowości nie mam prawie nic,nie grałam ponad rok i trochę się nazbierało zaległości, zresztą zawsze można się się wymienić na g&t lub sprezentować sąsiadom :music:
     
    malinarp lubi to.
  13. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    Kolejny użytkownik melduje wykonanie zadania! :p Pnącze daje mi ok 5000 PD
    Jestem z siebie dumna, bo po raz pierwszy od dłuższego czasu udało mi się zakończyć event w całości! Oczywiście dzięki waszym poradom :)
     
    ross2 lubi to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bardzo zacne T.S-y . Na prawdę gratki:)
     
    malinarp lubi to.
  15. jucha1980

    jucha1980 Okazjonalny autor

    Gratki :)
     
    ross2 lubi to.
  16. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Tak, GT to jedna z przyjemniejszych rzeczy na farmie, ale niestety ewent ten nie jest częsty, a wręcz bardzo rzadki.
    Dla mnie ten ewent, pomimo wysokiego nakładu SG był udany, bo trafiłam wianowłostkę, żaby i gołębie, które do tej pory omijały moją farmę z daleka, a pozostałe drzewa i zagrody wylądowały w pasku i poczekają właśnie na GT, by się wymienić lub komuś podarować.....:)
     
    malinarp lubi to.
  17. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Ja też niestety 2 razy owczarnie pomarańczowe , przecież mogę sama je sobie zrobić w warsztaciku ..
     
    malinarp lubi to.
  18. catarina2549

    catarina2549 Mieszkaniec forum

    dzięki
    nigdy nie mogłam ukończyć ewentu i w ts_ach , zawsze podstawowe miałam a teraz nie mogę uwierzyć w to co wyszło
     
  19. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    skończyłam w sobotę... a jak stawiałam TS, to sobie pomyślałam, że prezent świadczy o darczyńcy...
    I tak na wyspie skarpetki, albo inny krawat, a z zagród żaby...reszty nie pamiętam...
    event zrobiłam, bo lubię, nie dla nagród.....ale jedne malutkie jeże mogły być xD
     
  20. baska22

    baska22 Stały bywalec

    hej tak się cieszyłam że zdobyłam tajemniczości i miałam nadzieję na coś fajnego och szkoda gadać ................

    porażka żółta fabryka jaj , żółta wytwórnia quano , żółty punkt zbioru piór i krety !!!
    wyspa palma xl , liczi xl , 2x orzesznica bomba !!!! dziękuję BP za wspaniałe nagrody z tajemniczości już nie dam się naciągnąć inni dostają nowości a inni badziewie wielkie dzięki !!!!!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.