EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Według mnie dobrze ze dali duże ilości, w końcu targ ruszył, i coś się działo, i chociaż troche ciekawszy event był, normalnie te zwierzaki nie są warte 1k,a le w granicach 4-8 tyśków, dotychczas eventy to przez długi czas były ciągle flaki z olejem, a teraz jak dali coś ciekawszego, to ludzie narzekają, ludziom się nie dogodzi, mimo ze to tylko gra.
     
  2. farmerka501020

    farmerka501020 Czeladnik forum


    I tu masz na 99% rację. Nie jestem hodowcą zwierzaków także na zwierzaki wdałam ponad 3 mln.( nie interesowało mnie po ile kupowałam po ogłoszeni eventu, a po ile były przed eventem - dobrze że jeszcze były na targu)
    Itemy "tajemniczy stajenny" i "zagroda - zagadka świt" są na pasku - nie interesują mnie(nie wiem, ale czy można się wymienić na coś innego w GT)
     
  3. _emil111_

    _emil111_ Forumowy żółtodziób

    2 x koguty z ts w szoku jestem :)
     
    kybek93, -Tova82- oraz jakleci.ewa102 lubią to.
  4. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    to piękne nagrody;)
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  5. -Tova82-

    -Tova82- Czeladnik forum

    Taaaa, targ ruszył, ale do produkcji kolorowych zwierzaków potrzebna jest SP, którą trzeba kupić za florki. Zwierzaków było potrzeba niemało, nie licząc częstszych jakby przeskoków. Jeśli w ten sposób BP ma zamiar rozruszać targ, to ja podziękuję.
     
    kybek93, -barubar- oraz 0olimpia0 lubią to.
  6. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    ja tez mialam koguty tak sie ucieszylam jak dziecko a podczas ts wydalam majatek i nic a tu taka niespodzianka wszystkim zycze milych niespodzianek
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  7. evva85

    evva85 Okazjonalny autor

    będę walczyc, trzymajcie kciuki :)
     
  8. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Ty to masz farta, coś dla siebie wydłubałaś, a ja mam taki badziew,że nawet wymieniać nie warto:mad:Kurcze no kompletnie n-i-c brr!!
     
    foczunia84 i 0olimpia0 lubią to.
  9. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Nie czekałam do końca aż krecik się napracuje , pomogłam za FL i mam 2x wianowłostka ,papuzie i moringa xl :oops:
    Z zagród -2x krety koty i pomarańczowe króliki :oops:
    liczyłam na coś innego no ale cóż......:music:
     
  10. -martar1982-

    -martar1982- Aktywny autor

    Witam, event skończony, jutro zobaczę co będę mieć z ts i zagród :)
     
  11. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Event skończony :) ts postawione, z rana zobaczę co wyjdzie:)
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaj słoneczko, wg. mnie to drzewka dostałaś b.fajne, gratuluję:inlove:
    fakt, zagrody mogły by byc lepsze .
    Najbardziej cieszę się z pnącza:)
     
  13. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Też skończyłam przed chwilą. Z zagród najlepsze jeżyki, bo ich nie miałam, reszty nie pamiętam, sadzonki na wyspie marne, ale prawie 6000 pd na wyspie to już coś.
    Pozdrawiam walczących!
     
  14. Jacenty70

    Jacenty70 Młodszy ekspert

    event skończony wczoraj z zagród koguty sadzonki jeszcze nieruszane z pnącza ponad 6600.Więcej takich misji.Mogą być trudniejsze ale nagrody porządne.
     
  15. mahartka

    mahartka Baron forum

    jeszcze ze 3 zbiory i powinno się udać.. zagrody jeszcze czekają na miejsce na farmie ale z sadzonek Bahamy to totalna porażka.. nie dostałam nic czego bym nie miała.. pistacja x2, karambola i granatowiec :/ ostatnio nowości omijają mnie z daleka..
     
  16. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witaj Bogusiu pewnie,że warto robić ja tym razem miałam na prawdę dużo szczęścia i te dodatkowe punkty na wyspę to coś wspaniałego zwłaszcza,że za każde przejście poziomu powiększają się
     
    0olimpia0 i baska22 lubią to.
  17. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    Ja chyba eventu nie skończę..Trochę dużo brakuje ok 10000 roślinki oddania. Za to jestem cała w skowronkach, bo zarobiłam trochę sg za sprzedaż hodowlanych krówek :)
     
  18. baska22

    baska22 Stały bywalec

    badyla 16.500 8) sos jeszcze 5h w młynie się będzie kręcił obłęd, osiołki na horyzoncie a tu młyn zajęty przez prawie cały event -.-

    Jeszcze dwa zasiewy i kończę po ciężkim boju sianie na dwóch polach z errorem w tle. Jakby nie przedłużyli eventu o 24h to bym nie zdążyła ukończyć wyścigu szczurów :D
    a kolorowe nadal na targu z wysokimi cenami>:( o_O chyba nie będzie wyboru i trzeba poświęcić te 2miliony sianogroszy chyba.
    Jestem zadowolona ze swojej wytrwałości w grze po ponad trzech latach z farmą nadal robię eventy i się loguję.
     
  19. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    próbuj to pnącze to na prawdę fajna sprawa
     
    baska22 lubi to.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 3600 papryczki habanero,kolorowe zwierzaki:króliki,łaciate,świnie i event będzie ukończony.
    Muszę tylko SG zdobyć na zakupy.
    Z imprezowych prób mam: 8xSP,20xSN,13500SG,Wiązanka na Zielone Świątki.
    Jeszcze tylko tajemnicze sadzonki mogą uratować moje zdobyte nagrody bardziej na +,choć i tak z pozostałych nagród się cieszę,ale zawsze mogło być lepiej:),ale nie jest najgorzej znów:)
     
    ryba4862 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.