EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Lepiej dziubać co 6 godzin niż co 3 ;)xD..raptem 3 zbiory ( razem z nocnymi) ..:)
    Właśnie swoboda wyboru - "róbta co chceta"..xD
     
  2. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Zwierzaczki ogarnięte a nawet 1 kurka z klonowania wyszła na plusie więc ją puszczam na targ(13)
    Powodzenia w polowaniu
     
  3. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    oj chyba dużo graczy klonuje zwierzątka ,bo u mnie na targu 2 nawet zwykłych krówek już brak o_O
     
    0olimpia0 i kybek93 lubią to.
  4. Deso

    Deso Zaawansowany

    Ja dorwałem 10 królików, 15 kur oraz 24 krów. Dorobię krowy i króliki i jestem gotowy.

    PS mały apel do BP.

    Proszę zostawcie po evencie Papryczkę Habanero na bahamaramę! Rok temu daliście kawę, to teraz proszę o Habanero. :) Da radę przekazać BP? :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  5. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Wymyślili coś nowego, ale jak to zrobić ? kolorowych brak na targu a paszy brak
     
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    może jeszcze złapiesz na targu , gracze z pracy wrócą , FAQ poczytają to rzucą "kolorowce" w większej ilości :)..co nałóg to nałóg z całego zapasu SP który posiadałam - jednak pokolorowałam te kury i krowy ..zostało mi 62 jednostki ..;) jeśli dam radę zrobię cały event ...:)
    powodzenia
     
    Mojabonanza lubi to.
  7. koolek50

    koolek50 Forumowy żółtodziób

    Pamiętacie kilera - Wrzuciłem do hodowli cztery krowy i zamiast jednej łaciatej wyszły mi g....o warte 2 krowy białe.
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    sprzedaj je i postaraj się upolować krówki na targu.
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    oj tam mnie tych białych dużo więcej wyszło ..::pi kury jedwabne zamiast tych co trzeba i króliki puszyste zamiast kłapouchy xDxD
     
  10. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    no teraz to po złości bedą nam przeskoki wychodziły :oops:
    ja narazie poluje na targu, ale jeszcze nic nie upolowałam xD
     
  11. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a mnie sie wydaje ze do pnacza potrzebne sa swinki brazowe
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    tak masz rację , ale do jednego z itemów potrzeba króliki kłapouche..:)
     
  13. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    o rany... co tu się dzieje xD
    przyszłam zadowolona z pracy i w ogóle.... dopóki nie zobaczyłam FAQ i targ... xD
    a zwłaszcza godzinę o której dali FAQ... (nagle się okazuje że można dać FAQ o godzinie 10)...
    w każdym bądź razie chciałam zrezygnować z eventu dopóki nie zobaczyłam pnącza...:inlove:
    fakt faktem na moim poziomie nie wiele będzie dawał ale przyda się na później :)
    więc patrząc na targ - pusto - nie pozostawiono mi zbyt wiele do manewru i postawiłam oazy....

    Miłego polowania życzę - ja nie mam do tego cierpliwości ;)
     
    0olimpia0 i morellaa lubią to.
  14. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Widać BP na to bardzo liczy.
    Na pierwszy rzut oka event ciekawy, powiedziałbym nawet że dla wszystkich, ale wygląda na to że w całości ukończą go nieliczni, już w tej chwili zakup wszystkich kolorowych na moim targu potrzebnych do eventu przekroczył milion SG, a event jeszcze się nie rozpoczął.
    Mixy z tymi zwierzakami również odpadają na jakiś czas....przypadek?
     
  15. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Jeżeli chcesz aby papryczka została w grze to zapraszam do aktualizacji i pomysłów ;)
     
    0olimpia0 lubi to.
  16. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Nie TY jedyny też miałam takie cudo , hihi
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    przez kilka dni miałam zmęczenie materiału i na farmę wchodziłam raz dziennie,ale kiedy zobaczyłam event i nagrody znów nabrałam ochoty do gry:D
    polowanie na targu jak za dawnych lat:D
    no i zaczęłam to polowanie,bo zwierzaczków miałam po 1,2 szt..........................
    trwało to kilka godz.,ale się udało,mam już wszystko:D
     
    Mojabonanza i 0olimpia0 lubią to.
  18. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    witam
    jak wielu zaczęłam klonować króliki ,bo miałam tylko 14,i co chwile są przeskoki, a tak jak nigdy chcę tylko kłapouche ,prawie jak BB, bo tam nawet o przeskoki nieraz trudno
     
  19. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Bp ma wszystko dobrze zaplanowane , nic tu nie jest przypadkiem .
    Teraz gracze wykorzystają resztki paszy a za chwile osiołki bedziemy kolorować .
    Bp zaciera raczki bo dużo graczy kupi pakieciki z sp .
     
  20. -martar1982-

    -martar1982- Aktywny autor

    Witam, w końcu jakiś event z lepszymi nagrodami, trochę kolorowych zwierząt mi brakuje ale może mi się uda upolować na targu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.