EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malinka5010

    malinka5010 Zaawansowany

    Witam .
    Również przyłączam się do Blazersa, event bardzo ciekawy i wiele wspaniałych nagród.Brawo BP! A co do kolorowych zwierzaków to uważam że żadna filozofia je sklonować , a poza tym jakaś trudność w wykonywaniu zadań musi być by była mała nutka adrenaliny. Już nie mogę się doczekać...
    xD
     
    feniks1414, toDzasta oraz 0olimpia0 lubią to.
  2. PolaHola

    PolaHola Czeladnik forum

    No i doczekałam sie ;) wreszcie się coś dzieje;) Zaliczam sie do tych graczy ,którzy nie wydawali kasy na zakup paszy bądź zaufali" przewidywalności BP i nie inwestowali w drobnicę" hodowlaną:) No i siedzę I "poluję" Jeszcze nie panikuję myslę ,że pod koniec eventu zwierzaki powrócą na targ oczywiście w "rozsądnej ";) cenie - oszczędności są .
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Przeczytałam sobie poradnik i mi się buźka uśmiechnęła od ucha do ucha, event zapowiada się bardzo ciekawie, fajne nagrody co prawda z tS-ów ta ja już wiem co dostanę, no ale to pnącze:D aż mi się oczka zaświecił :)
    Tylko mnie załatwili zwierzątkami, bo u mnie tyko świnie w komplecie, ale wrócą targowe wspomnienia xDxD
    A tak sobie myślę, że może w ramach rekompensaty za te wieczorne problemy z logowaniem, BP sprawi nam jakąś niespodziankę i zrobi małe BB w trakcie eventu ;) (choć to było by już zbyt piękne)
    w każdym razie powodzenia wszystkim w ukończeniu i owocnego polowania życzę :)
     
  4. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam .
    Ewencik fajny sie zapowiada i polowanie na targu mi przypomina dawne czasy ;)
    brakuje mi dużo zwierzaków takze bede miała co polowac a sklonować sama nie mogę bo super papu brak :cry:
     
  5. hedonistka

    hedonistka Okazjonalny autor

    upolowac wcale nie tak trudno, ludzie wrzucają nawet od razu tyle ile potrzeba.. naprawde dość szybko to idzie:)
     
  6. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    A mnie do pełni szczęścia zabrakło florków w tym ewencie .Jestem wręcz zawiedziona hihi
     
  7. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Zaraz bede miala raptem 12 krow, hoduje, nic nie upolowalam!
     
    Dorota1020 i kybek93 lubią to.
  8. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Niektórzy to mają szczęście.
    U mnie na targu (13) same puchy no może za wyjątkiem świnek
    Trzeba liczyć na siebie i na oazy innej rady nie ma.
     
  9. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    u mnie na targu nr;2 także braki nic nie moge upolować :oops:
    zapowiada sie ciekawie :)
     
    kybek93 lubi to.
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ewent zapowiada się ciekawie , ale brak mi kilku zwierzaków. To chyba trzeba brać się za klonowanie, bo na targu pustka.:(

    U mnie na 19 targu brak krówek i królików.
     
    Dorota1020 lubi to.
  11. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    u mnie na 22 :) też pusciutko tylko świnki są :)
    a ja nie mam ani krów ani królików :D
     
  12. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Niektórzy narzekali że eventy nudne, no to teraz jest, taki po byku xD
    U mnie na targu można kupić tylko świnie brązowe, no ale te akurat mam. Trudno, powyciągałam domki i hoduję, szkoda mi tylko SP ale nie mam innego wyjścia.
    Żal tych graczy z niskich poziomów, bo raczej tego nie ogarną.
     
    morellaa i 0olimpia0 lubią to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ ten event będzie dokładnie tak samo nudny. Czy naprawdę nikt nie zauważył ilości ośmiogodzinnego badyla do wysiania...?
    Event będzie nudny, a dodatkowo kosztowny. Do wyboru - sporo SG i polowanie, albo sporo SP (czyli jak by nie patrzeć realna kasa - bo nawet jeśli się zużyje SP z nagród, to później i tak będzie trzeba dokupić paszę dla osłów).
     
    gosiagosia60 lubi to.
  14. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Prawda zzizzie, ale ja tez hoduje kury, bo na targu 0, a sp dokupie na osly, bo z misji nic juz nie wyskrobie, tylko skrzynki i kombajny zostaly. Coz, takie zycie farmera i jego wybory.
     
  15. PolaHola

    PolaHola Czeladnik forum

    ach zzizzie ;) Oczywiście ,że zauważyli" Ta gra polega też na wydawaniu kasy .Sama kupujesz paszę -powinnas teraz wystawic te zwierzaczki i dać innym szansę (takim jak ja na zakup bez pakowania florków);) A polowanie " to mały bodziec tej "nudnej gry
     
  16. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! W końcu nadszedł ewent, gdzie jest gradacja poziomów, tylko wydaje mi się, że zbyt drastyczna. Według mnie powinien być jeszcze średni poziom dla misji złotych, powiedzmy dla poziomu gry 35-36, wtedy miałoby to sens. Obecne rozwiązanie zmusza graczy ze stosunkowo dużym zaawansowaniem np. 68 do kończenia misji za floreny, więc co to za wydarzenie? Połowa graczy odpuści.
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiadomo, zawsze trzeba coś wybrać :)
    A SP jest też w początkowych misjach eventu... może wstrzymaj się z hodowlą i wygarnij to, co dadzą :)
    Paszę kupuję, owszem - ale przecież nie po to, żeby drobnicę hodować, skupiam się na nowościach ;)
    Więc nie mam ani jednego potrzebnego zwierzaka - najprawdopodobniej wszystkie jednak upoluję, bo SP będzie mi potrzebna do osłów.
    A zresztą może i zignoruję ten event... mam już wprawę w ignorowaniu eventów, idzie mi to coraz lepiej 8)
     
  18. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Po to są eventy aby je robić ( oczywiście kto chce), gdyby nie eventy już dawno bym odeszła z gry ..każdy ma wybór albo robi , albo nie - proste .:)SG to tylko wirtualna kasa - jak ktoś ma nerwy niech poluje i wydaje ..ja wystawiłam oazy klonuję to badziewie ...SP nie kupię dla osłów tylko "gotowce" na targu ...- mój wybór ..:) nawet 8 godzinna roślina mi się podoba ponieważ nie ma potrzeby odpalać kombajnu ..można grać bez inwestowania realnej kasy , jak kto lubi , jak kto woli - jeśli nagrody Ci się nie podobają a eventy nudzą to siej sałatę..;D ..
    pozdrawiam ...:)
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z siania zrezygnowałam już ze dwa miesiące temu ;)
    Jasne, że eventy trochę ożywiają grę - a tutaj polowanie na targu może nawet okazać się zabawne.
    Zdecydowanie można grać bez inwestowania real kasy - bywa trochę ciężej, ale da się ogarnąć ;)
    Inna sprawa, czy dziubanie w małe poletka co 6:11 h to jest naprawdę moje ulubione zajęcie xD
    Ale nie jest źle, nie narzekam - najlepsza jest ta swoboda wyboru: event czy lenistwo 8)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to ja tym razem wybieram lenistwo-zbyt kosztowny ten event.Nie mam zwierzaków a ciężko zarobionych SG nie mam zamiaru wyrzucać.Znowu 8 godzin czekania na zielsko o_OCzekam na osiołki 8)
     
    0olimpia0 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.