EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    dobra,dziękuję:) będę próbować.kury już mam.

    sprzedający,dawajcie od razu cały "pakiet".proooooszę:)
     
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Powinniśmy się cieszyc ze nie dali byka ognistego, w końcu ognisty event, a taki to by dopiero cenę osiągną, a jak ciężko było by upolować.
     
    -strzalka- i 0olimpia0 lubią to.
  3. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    nie musisz zatrzymaj na stronie na ktorej np.masz krolika i klikaj caly czas z chodowli w taki sposob odswierzasz strone a nie przesuwasz ekranu,to najlatwiejszy sposob
     
    toDzasta lubi to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A tak serio, które mianowicie nagrody uważacie za takie "super"...? 8)
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    chyba nie zrobię zadania z kolorowymi kurami i krowami ..:) swinki mam z pnącza , króliki z oaz na szybko wystawionych ...no i tyle ciężko złapać te mutanty z niskich poziomów - chyba mało kto to klonuje ??? ..no i 2 sprawa nie chce mi się polowań na targu urządzać ...tym razem 2 zadanka odpuszczam ..:) i tak z imprezówek i sadzonek sam badziew mi wychodzi - więc mała strata ..:D..powodzenia wszystkim ..:)
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  6. malutkaa1

    malutkaa1 Czeladnik forum

    normalnie szok! jak jest BB to o przeskoki ciężko a teraz? non stop :D a brązowe zwierzaki ciężko upolować :/
     
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    TSy, super pasza, rząd dający tropikalne Pd, a jak nei rząd to item należący do topki 5 najlepszych itemów, 6 CMJ, 3 dni kombajny, 4 imprezowe wejściówki, tym razem niema co narzekać, bo event o wiele lepszy niż zwyczajnie.
    Każdy kto klonuje zwykłe zwierzaki, zawsze ma mutanty pierwszego poziomu, i części która nie idzie na wyższe zwierzaki lub targ zostaje w stodole.
     
    toDzasta, feniks1414 oraz 0olimpia0 lubią to.
  8. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Niby tak ..ja miałam tylko 2 kłapouchy ponieważ od czasu króliczków tyle weszło "nowych mutantów' że króliki zwyczajnie olałam :p..na targu na razie pustki - zobaczę może wieczorem więcej ludków na targ rzuci "klony" to sobie dokupię - ale tak jak pisałam wyżej nigdy nic fajnego z eventowych TS-ów ani imprezówek nie dostałam - raczej jestem skłonna ominąć te zadania ...kurcze chyba powoli z nałogu wychodzę :eek:..kiedyś bym nie odpuściła :D
     
    kybek93 lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie narzekam przecież, tak tylko pytam :)
    TS (zwłaszcza zagroda "świt" czy jak jej tam) oraz imprezówki - ha, wiadomo jak się to skończy, będę oczywiście czytać wątek 8)
    SP do zużycia w desperacji, jeśli się nie uda kupić tej hodowlanej drobnicy xD
    Itemy... cóż, nie mam pnącza i mieć nie zamierzam, ale może postaram się o itemy na prezent dla przyjaciół z pnączem xD
    Kombajn - owszem, całkiem cenny, ale to jest kropla w morzu potrzeb... a chutneya sama sobie kupuję na dużym luzie xD
    Zastanowię się jeszcze 8)
     
    marmlada lubi to.
  10. kwazar2000

    kwazar2000 Czeladnik forum

    Event zapowiada się fajnie, nagrody niespodzianki też lubię, pnącze na Bahamę się przyda, zwierzaki w stodole cierpliwie czekają. No i może coś się jeszcze zarobi na zapasach;)
     
    feniks1414 lubi to.
  11. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Ja też nie mam wszystkich zwierzaków więc powystawiałam oazy - krówki już mam ,teraz klonuję króliczki (brak28) a kurek brak tylko 8 więc sytuacja opanowana.
    Na targu puchy , puchy .
    Fajnie zapowiada się ewent jest trochę adrenalinki .... hihihi
     
  12. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Zwierzaki prawie gotowe jeszcze tylko 4 kłapouchy a reszta na sprzedaż xDjestem gotowa do eventu xD
     
    Dorota1020, 0olimpia0 oraz feniks1414 lubią to.
  13. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum

    Ja już też poklonowałam oczywiście nie obyło się bez przeskoków jak nie trzeba to są ;) troszkę sprzedałam i na event resztę zostawiłam. Jestem zwarta i gotowa :inlove::Dczekam z niecierpliwością na event. A i jeszcze mam pytanko bo nie wiem czy dobrze kalkuluję :p:

    Bo do głównego zadania potrzeba jest 18800 Habanero a do sosu 1200 i ja wywnioskowałam, że trzeba ogólnie zebrać 20000 dobrze liczę czy coś pokiełbasiłam. Oczywiście to samo dotyczy octu do głównego jest potrzebne 580 a do sosu 80 czyli ogółem 660? No jakoś tak mi z moich rozrachunków wychodzi xDxDxD
     
    toDzasta, 0olimpia0 oraz Renia1920 lubią to.
  14. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Kurcze, event fajny ale mogli wcześniej uprzedzić o tych kolorowych zwierzakach :cry:
    Na razie mam tylko świnki, polowanie trwa xD
     
  15. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    tylko gdzie jak na targu pustki
     
  16. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    U mnie świnek pełno, 70 ofert. Za to innych zwierząt brak ;/
     
  17. -akl2-

    -akl2- Baron forum

    u mnie na targu świnie brązowe 213 ofert, już od 990 SG
     
  18. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum


    U mnie na targu też świnki brązowe są 127 poz. ale po 1600 resztę wymiotło :)
     
  19. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Swinie sprzedalam po ponad 2000, a innych kolorowych nie mam i nie ma na targu, ale bedzie polowanie, cienko to widze, watpie, aby wielu mialo nadmiar tych nie z pnacza.
     
  20. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    ja od czasu pojawienia sie info upolowalam juz kury,kroliki a krowek mi 4 szt jeszcze brakuje,matko krowoplasu dostaje,ale warto ,przynajmniej sie cos dzieje a i o nagrody warto powalczyc,chociaz ja robie wszystkie eventy. wiaro zadmijmy w rog,czas na lowy[wlasnie ukonczylam polowanie,krowki w komplecie]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.