EVENT: Ogniste Dni Chili

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Świetny event :D przyzwoite nagrody, dobry pomysł ze zwierzakami. Fajnie, że ktoś zaczął myśleć o graczach na wyższym levelu. Targ pusty... pora rozpocząć polowanie! :D:D Jak za starych, pamiętnych czasów, miło sobie przypomnieć jak to było :inlove: Brawo BP, podoba mi się ten tok rozumowania ;)
     
    marmlada lubi to.
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Było niedawno to teraz nie będzie:p Pewnie na event z osłami dopiero:music: także bez BB trzeba klonować. Ja wole na targu kupić, szkoda mi SP:wuerg:
     
    feniks1414 lubi to.
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jeszcze pytanie do technicznych znawców targu.. bo na tym nowym jeszcze nie polowałam na nic :p. Jeśli nie ma ofert z np. krową łaciatą i mam włączone oferty z krowami białymi... to jak przerzucam sobie tymi strzałkami na górze tam i z powrotem - tzn łaciana-biała-łaciata... to jak dojdą nowe oferty, to mi się odświeży i pokarze, czy mogę tak w nieskończoność i muszę wyjść do poziomu wyboru zwierzątka bo i tak nic nie zobaczę?

    P.S. Wiem, że pytanie techniczne to nie tutaj, ale to jest aktualnie bezpośrednio związane z eventem :p
     
  4. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    no i już wyhodowałam króliczki,resztę mam i juz nie mogę się doczekać początku eventu,więc czas zacząć szykować farme,na miejsca
    ....gotowi....START :)
     
  5. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No właśnie , żeby kupić sobie na targu , to ktoś musi przecież wyprodukować te kolorowe , a przy BB byłoby mu łatwiej !:p
    Zamieniam się w myśliwego i idę na polowanko ! A kto ma dużo - niech wystawia ! :wuerg:
     
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Odświeży i pokaże;) Ja właśnie tak robię. Udało mi się już parę zwierzaków kupić, ale wiadome.... kto pierwszy ten lepszy:( Dla wypadajek posadziłam troche czosnku na super polach:)
     
    TrissMerigold. i feniks1414 lubią to.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    BB nie będzie,było już, więc teraz trzeba hodować bez eventu lub po prostu: Farmerzy na targ!!!xD

    Po co ja kłapouchy sprzedawałam a teraz nie mam.
    Brakuje mi większości zwierzaków:)
     
    godia17 i feniks1414 lubią to.
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :) Pilnie poszukuje 20 kłapouchów i 25 łaciatych. Biorę wszystko jak leci, mogą być garbate, koślawe, kulawe. Targ 21.:inlove:
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    nie lubię kolorowych zwierząt i nigdy nie klonuję,więc nie mam zapasów,a już szczególnie tych niskich.ciekawe skąd ja to teraz wezmę...pazerność bp nie zna granic.
     
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Kupisz na targu:)
    Jaka pazerność, kupno na targu jak już ktoś nie chcę kolorować i SP tracić to pazerność?
    Komu nie brak SG kupi,kto ma zapasy zarobi:)
    Mamy fajne urozmaicenie eventu,coś będzie się działo na targu:)
    Bardzo na + ta zmiana jest:)
    Podoba mi się jeszcze,że do produkcji sosu,też potrzeba roślinki ze stodoły:)
     
  11. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    witam,fajny ten event,ja juz kury i kroliki upulowalam brakuje mi tylko20 krow,napewno cos upoluje,matko krowoplasu dostalam
     
    Mojabonanza lubi to.
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    mogą kupić,nawet i 5 mln mogę wydać,ile będzie trzeba,ale nic nie ma do kupienia...
     
  13. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Juchu super nagrody, i mogę łanie zarobić na krowach łaciatych których mam 166 w stodole. jedynie kłapouchy muszę kupić.
     
    marmlada lubi to.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    To będziesz mieć co robić na targu:)
    Ja jeszcze nie kupuję,nie ma co a jak jest to SG nie mam.
    Trzeba zarobić na zakupy.
    I zawsze będzie niepewność skończę cały event czy też nie.
    Wypadajki się uzbiera przeszkodą nie będą, ale czy kolorowe upoluję:)

    Ja jeszcze cudownego pnącza nie mam,nie narzekam.
    Nie mam, pnącze mi się nie podoba, zapominałabym tam zbierać/uruchomić zegar itp. a tu TPD z itemów będzie.
     
  15. malutkaa1

    malutkaa1 Czeladnik forum

    wejdz normalnie na kolorowe zwierzęta i klikaj na "z hodowli" tylko, nie musisz wchodzic ani na łaciatą krowę ani na inne
     
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    jak odświeżać targ??
     
  17. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    O kurczaczek u mnie tylko świnki brązowe w nadmiarze, królików brakuje 27xD, krów 23xD, kurki 2 sklonowałam to są w komplecie, damy radę . Event bardzo mi się podoba, jutro w kalosze i do roboty, nie ma to tamto;).
     
  18. PolaHola

    PolaHola Czeladnik forum

    Wchodzi sie na targ następnie na krowę białą a z niej przechodzi się strzałeczką w lewo na łaciatą i odświeżamy klikając na "1"- jeśli chodzi o krowy:)
     
  19. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Dobrze że miałem zapasik zwierzaków, krówek latek mam 166, kur brązowych 19, a świnek brązowych ponad 200, jedynie królików kłapciu 10 mi brakuje.
     
  20. malutkaa1

    malutkaa1 Czeladnik forum

    hm napisze tak ja wchodzę na targ,strzałka przesuwam na zwierzaka który mnie interesuje i tyle, bo nie klikam na to zwierze tylko odswieżam klikając na "z hodowli":)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.