Opinie Event noworoczny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    I koniec, dziwnie fajnie leciały wypadajki, siałem tylko eventówkę.
    [​IMG]
     
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    I ja dziś skończyłam.Fajny na luzie.Oby takich więcej na nowym roku.Pozdrawiam wszystkich i Dosiego Roku
     
  3. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Topola i szynszyle moje, mogę iść się bawić. Wszystkim udanego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku
     
  4. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    U mnie też szybko poszło. Prawie 400 wypadajek już na plusie o_O... że też nie można ich na czarną godzinę schować;)
     
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone. Czas na zabawę

    [​IMG]

    Szczęśliwego Nowego Roku 2020
     
  6. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Pnącze wisi, topola rośnie, szynszyle nakarmione. Potencjalne mrówki to pomarańczowe wilki /chyba/, bo nie pamiętam.
    Pozdrawiam Wszystkich Noworocznie i życzę wszelkiego dobra "farmowego", a szczególnie mrówek :)
     
  7. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    evencik skończony ale nagrody nie powalają zamiast szynszyli wolałabym mrówki jakoś omijają mnie szerokim łukiem nawet z kalendarza nie wypadły a po cenie na rynku widać że niewielu się nimi cieszy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU:)
     
    MYSZKA2005, oset53 oraz julkalulka111 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    edyta368... wielkie litery... Przypominam, że nie piszemy nimi na forum...

    ***
    Ostatni zbiór za 2 godziny (mam nadzieję, że się nie pomyliłam i faktycznie będzie ostatnim) i topola i szynszyle będą moje:) Nazbierałam w pasku trochę TS-owych różności, to je później wystawię. Może zmaterializują się jakieś mrówki...:music: jak znam życie i moją farmę - powiększy mi się kolekcja pomarańczowych bocianów, pawi i osłów...
     
  9. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Masakra z Ts-ów same żółcienie i pomarańcze zwykłych zagród, mrówki omijają szerokim łukiem , ale widzę, że nie tylko mnie:) pozdrawiam walczących
     
  10. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Postawiłam moje potencjalne mrówki w nocy. Rano >:( żółta mleczarnia. Kolejnych tajemniczości nawet nie wystawię. Bedą siedziały w pasku do znudzenia. Powodzenia życzę, może do Was farmerskie szczęście w postaci mrówek zawita.
     
    oset53, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  11. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    ale to były życzenia ;)
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    czenia, zdecydowanie nie na temat. Morskie winogrono to owoc kokkoloby gronowej, drzewko to można kupić w czerwonym koszyku na Wyspie po wcześniejszym odblokowaniu w Świątyni małp. Na przyszłość zapraszam do działu >>Pytań ogólnych<<. Tutaj Twój post usunęłam.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy wszystkim za opinie na temat eventu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.