Opinie Event noworoczny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Ile wskoczylo Wam wylotek na dzien dobry? U mnie 206 wiec raczej kiepsko.
     
    magdusia668, Mcgregoro oraz anna0089 lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie 253 szt. 200 wypadajek to raczej nieźle, biorąc pod uwagę, że na cały event potrzebujemy ich 1.384.
     
  3. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    o_Oo, myslalam, ze jest gorzej ze mna, zasialam dzika roze-to u mnie najdluzej rosnace.
     
  4. anna0089

    anna0089 Książę forum

    [​IMG]

    z chryzantem + już dwa razy zebrałam na dużych polach. Leci bardzo dobrze ;)
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Widać wszystkim dobrze idzie :) Żeby tak koło jeszcze dopisało to byłby już koniec.Ja nie narzekam,ale to że zacina się farma to fakt,upierdliwe to jest.Życzę wszystkim udanej niedzieli
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Event przeszedł do historii,można dalej siać tysiące roślin do misji.
     
  7. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    galazka wisi, jeszcze 6 fajerwerkow i koniec:)
    dobrego dnia wszystkim zmagajacym sie jeszcze z noworocznym
     
  8. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Dlaczego postacie z planszy znikają po jej zamknięciu?
     
    magdusia668 lubi to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Faktycznie znikają; szkoda bo to bardzo ładna grafika i chciałoby się cieszyć nią oko... Pewnie nie zdążą poprawić:(
     
    magdusia668 lubi to.
  10. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Oj nie wszystkim - mnie jakoś marnie idzie sianie i jeszcze sporo tego konfetti brakuje :sleepy: Może warto by było do Fortuny się przymilić tylko... wejściówek mi szkoda :p - zresztą pewnie jak zwykle da jakiś bonus do zagród lub drzew , bo tak mi daje gdy na farmie same pola, a gdy same drzewa lub zagrody to ,,łaskawie,, +1 dla roślin rzuca :cry:
    Stoję na 10-tym zadaniu i muszę dobrze policzyć czy dam radę zgarnąć te ostatnie PNS bez przyspieszenia - 500 to niemal dwie rundy oszczędności w oddawaniu tym harpiom z Kącika Zleceń, warto więc wykropić trochę SN na pola a towar w stodole zostawić
    Gratuluję !!:)
    - ale nie zazdroszczę - zwłaszcza olgs3 ;) - te tysiące do misji napawają mnie lekkim przerażeniem ( i chyba odrazą ) a tu Miecia każe mi być pracowitą jak motyle i siać te niezłe groszki :p i w dodatku od zaraz xD:cry:xD
     
    jagoda1953, MYSZKA2005 oraz magdusia668 lubią to.
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie jest teraz tak żle,setki tysięcy zamieniło się w tysiące i to cieszy.Farmer musi mieć robotę bez niej nudno by było.
     
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ja skończyłam 2 dni temu, ale robiłam tylko do gałązki bo szynszyle i topole mam .
     
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Czy u Was też wypadajki jest dużo, że brakuje rośliny eventowej? czy może moja farma ma jakieś błędy? :D
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak Wam idzie, bo ostatnio urzędowałam w innych wątkach;),
    ale ja właśnie dotarłam do pnącza.:D

    [​IMG]

    Jeszcze troszeczkę i będą szynszyle.;)xD
     
  15. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Szynszylki, szynszylki naści papu. Chodźcie tu. Taś, taś. xD


    [​IMG]
     
  16. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    To nie farma - to raczej hydraulika trzyma jeszcze to ... świąteczne rozprężenie :music:
    daj mu Boże zdrowie i niech go tak trzyma choć do Wielkanocy :D- sporo ewentów do tego czasu przed nami
    Pewnie - co to za farmer co w gumiakach czy innych walonkach po polach nie zajwania i nie kombajnem a na piechotę chociaż kilka dni w miesiącu - tak profilaktycznie dla zdrowotności - no bo przecież ruch to zdrowie:p
    Bez roboty mi nie nudno, bo na farmie nie ma takiej opcji by było ,,bez,, ale przy robocie czasem nawet bardzo - zwłaszcza gdy sianie na jednej łące, no ale... jak to mówią ,,co cię nie zabije (nie zanudzi) to cię wzmocni ,, xD
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dziękuję już za kapelusiki.
    bardzo dobrze leciały z eventówki i zostało tyle [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ewent przeszedł do historii, topola i szynszyle na farmie.
    Powodzenia zmagającym się jeszcze z sianiem.
     
  19. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    u mnie jeszcze trochę zostało do finału, ale w sumie na razie ten event to tak bardziej był dla mnie w cieniu G&T

    ale na pewno zrobie całość:p
     
  20. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    ostatni fajerwerk odpalony i tym samym event zakonczony:)
    *********************
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.