EVENT: Kukułcze tajemnice

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 13 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zapewne byłyby to te zalety, które posiada straszny MisioxD

    Nie mogę się doczekać kukułek:)

    Oby tylko z SP mnie nie wykukały:)
    Nie wiem na jakim etapie mam tamte 3 misje,ale robiłam te,gdzie jest SP:)
    Do misji 3 wiem,że brakuje mi kilka sztuk z któregoś gatunku pszczczół do oddania i będzie w całości wykonana:)

    Nie mam dużych ilości SP często mam mniej niż 100 sztuk SP i to co jest w kukułkach:)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2014
  2. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Wiesz myślę, że tu nie o staw chodzi, większości w tym i mnie (przyznaję bez bicia) oczy się zaświeciły do pnącza:inlove:.
     
  3. bonczo

    bonczo Zaawansowany

    Otóż to, jak powyżej. W poprzednich edycjach nie sklonowałem ani jednej kukułeczki laleczki, ale teraz mam zamiar zrobic wszystkie od poczatku do konca nie majac ani jednej nawet welniastej :D Bedzie wyzwanie, a ja wyzwania lubie. Juz glowa mala ile super paszy na to pojdzie, ale nie łamię się :p Jak chce mieć wykonane wszystkie zadania współdzielni (taki cichy mój cel gry) to i te trzeba w końcu zrobić! Życzę powodzenia wszystkim klonującym, jak największych przeskoków, co by jak najmniejszym kosztem dojść do nagród :)
     
    bacowa70, Sookie oraz Mojabonanza lubią to.
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jak ja to widzę. Kukułki do wykonania nowej misji prawie mam. Brakuje mi tylko 5 punków i trochę wełnistych.
    Dwie pierwsze edycje mam zrobione w całości, trzecia jest nieskończona, chyba mam w niej jeszcze do oddania 2 albo 3 pszczele - wstrzymałam się z ich oddawaniem z myślą o kolejnej misji.

    Teoretycznie mogłabym zakończyć w tym podejściu wszystkie edycje i uaktywnić pnącze, ale ........... misji hodowlanych nie robię dla nagród, tylko dla przyjemności. Bez mrugnięcia okiem kupiłabym ten ekstra pakiet 800 szt. SP, gdybym dzięki temu mogła doświadczyć frajdy wysokich przeskoków i udanych miksów. Jeśli jednak ma to wyglądać jak rzeźbienie w kamieniu - mozolne klonowanie poziom po poziomie, sporadyczne przeskoki, co miks to wtopa, to ja się tak nie bawię. To żadna rozrywka, tylko męka. Nie będę się katować za własne pieniądze-.-

    Tak więc zobaczę, będą przeskoki i udane miksy = sięgnę głębiej do kieszeni. Nie będzie - trudno, strata BP, nie mojaxD
     
  5. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    W sumie kukułeczki mogę porobić, spory zapasik paszki mam, a rózowy staw się przyda (co prawda mam już własny,a le kolejnym nei pogardzę) no i itemek fajny.
     
    ryzio i malinarp lubią to.
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Też pobawię się w kukułki mam 1285 SP może uda mi się coś fajnego zmiksować xD
     
    Sookie i babula40 lubią to.
  7. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Mi na start wystarczy item dający TPD :) Nie robiłam żadnych wcześniejszych misji, nie mam zamiaru jak na razie. Nigdy (NIGDY) nie kupiłam SP. Dla mnie to najdroższy element w grze, a klonowanie jakoś specjalnie mnie nie bawi - w BB sobie na luzika klonuję tyle, aż pasza (z zadań, eventów czy młyna) się skończy :p

    Coś tam z najnowszej misji spróbuję zrobić, jak będą fajne przeskoki to będzie bajka :inlove: Oprócz tego chciałabym różową krówkę (jak na razie wystarczy mi choć jedna różowość do zadania z zupą) i kilka wielbłądów, coby pomarańczowe zagrody porobić :p

    Plan ambitny, bo mam tylko ok 300 SP ;)
     
  8. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Klonowanie mnie nie lubi, hoduję w sposób tradycyjny - ale za kukułki się nie wzięłam jeszcze i prawdopodobnie nie wezmę. Mam jeszcze braki w różowościach. Brak mi 3 zagród, prawie wszystkich warsztacików, na wyspie jeszcze żadnej różowości. Bardzo brzydkie są te różowe zagrody - w większości - no ale dają więcej zwierząt/produktów, zajmując tyle samo miejsca, więc warto. Misje też jeszcze nie zrobione. Może za kilka lat zrobię kukułki ;)
     
    ryzio lubi to.
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Tak tylko że do pnącza potrzeba itemy z kilku edycji, i jak liczyłem to nie daje rewelacyjnych TPD, a wręcz marne, bo przy moim poziomie 3880 TPD, i w sumie można powiedzieć wprost, że jest to pnącze za realna dużą gotówkę.

    A przecież ostatnio były dwa pnącza dające TPD, w zwykłych darmowych misjach, i jedno z nich daje mi prawie 11tyś TPD, więc przynajmniej ja nie widzę żadnej super atrakcji w tej części, tym bardziej że trzeba za nie słono zapłacić.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2014
  10. ryzio

    ryzio Weteran forum

    Mam dokładnie 182 SP i do jutra jeszcze się coś dokręci...w evencie można zdobyć jeszcze 170, także ponad 300 SP jest :D Chyba porobię te kukułeczki, zobaczę jakie będą przeskoki. Trochę też korci poklonować zwierzaki do tej misji nowej, bo można fajnie zarobić.
    Sama nie wiem co robić :D Niby dużo tych kukułek do tej misji nie trzeba.. (na pnączu mi nie zależy, bo poprzednich edycji unikam jak ogniaxD) A może warto odkryć tę runę z kukułkami? Zawsze to trochę SP zaoszczędzonej.

    Zgłupiałam :D:D
     
    babula40 i Mojabonanza lubią to.
  11. Kathea

    Kathea Baron forum

    Bardziej korci mnie nowa misja niż kukułki, ale pewnie coś się zrobi też z kukułkami. Plus jest taki że potrzeba mniejsze ilości niż we wcześniejszych misjach, minus taki że różowa zagroda, czyli jedyna nagroda która mnie interesuje, jest dopiero w ostatnim zadaniu, we wcześniejszych edycjach różowości były w piątym.
     
    Mojabonanza lubi to.
  12. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    3880 co 8 godzin, nie jest tak marnie:cry:xD.
     
    Sookie i .Farmeria. lubią to.
  13. karolamba

    karolamba Książę forum

    ja naprawde nie wiem o jakiej wy gotowce mowicie ja sp nie kupowalam nie kupuje i nie zamiezam kupowac jeden raz wciagu ostatniego pol roku kupilam abonament na mlyn na miesiac za 75 florkow i to cala moja inwestycja w sp,a kazda z misji z kukulkami mam wykonana na 90 procent,itemy z misji mam sp tez wiec nie rozumiem o co ten caly raban.wystarczy oszczedzac sp z eventow i w mlynie caly czas krecic sp od poprzedniego eventu z osiolkami mam na stanie 226 sp i jestem pewna ze misje z kukulkami IV wykonam w calosci i III oraz II dokoncze
     
  14. Kathea

    Kathea Baron forum

    A ja zadam pewnie głupie pytanie ale co tam. Na pnączu ma się znaleźć item w wersji kompletnej czyli podstawa plus ulepszenie. Według faq należy najpierw gdzieś postawić (sądzę że chodzi o jakieś pole normalne?) item, dać na niego ulepszenie po czym usunąć (czyli dać z powrotem do paska?) i dopiero wtedy dać na pnącze. Ale czy po usunięciu, w pasku nie pojawi się ponownie osobno podstawa plus ulepszenie (tak jak jest np. z drzewkami xxl)?
     
    kotwbutach. lubi to.
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum


    Tak, tylko wiesz jaki mam poziom na bahamie, większość farmerów pewnie będzie miało ok 1500 TPD, zresztą pnącza ściągam raz dziennie, tego nie będe specjalnie pilował.

    Pisałem że jest to bardzo mizerne pnącze za kupe kasy, w porównaniu z ostatnimi darmowymi pnączami z eventów, jeśli darmowe pnącze daje mi 11 Tyś TPD, a te drogie kupne 3880, to jak będe szedł ulicą, i tak zdrowo przydzwonię czołem w latarnię, aż ukaże mi się Nocna Mara, to i ja się wezmę za Kukułki :)
     
  16. mieczu

    mieczu Baron forum

    a ja pierwsze dwie edycje kukułek przespałem (miałem wtedy kilkumiesięczną przerwę od gry), w trzeciej zrobiłem prawie całą misję "Jeszcze więcej kukułek" (oprócz chyba złota i diamentu w trzecim zadaniu) i trochę pozaczynałem dwie poprzednie misje, zostało mi też parę kukułczych kolorowych cudaków...
    teraz mam uzbierane 296 sztuk super paszy, z eventów, różnych misji stałych i ukręcone z młyna...
    mam nadzieję, że wystarczy na całą, nową kukułczą misję i żeby się wrócić po różową królikarnię...
    super paszy nigdy chyba jeszcze nie kupowałem za realne pieniądze i nie mam zamiaru kupować, ok, przyznaję, czasem zdarzyło mi się wysłać smsa, ale tylko w czasie tajemniczych sadzonek lub stajennych, tak więc BP czasem ze mnie ma jakiś realny dochód, ale generalnie nie za często, hehe...:)
    pozdrawiam klonujących i tych, którzy się zdeklarowali nie klonować też...;)
     
  17. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Niestety nie, itemy się nie rozkładają, a szkodaxD.
     
    babula40 lubi to.
  18. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    i tak na pnącze idą tylko kompletne itemy, czyli takie w postaci podstawki z nałożonym ulepszeniem.
     
    Mojabonanza lubi to.
  19. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    o kurczexD, nawet ja nie chciałabym abyś w tą latarnię przydzwonił , ojoj by bolało:cry::wuerg:. Spoko, przecież tu nikt nikogo do niczego nie namawia:), ja osobiście chciałabym to pnącze, ale z moimi zapasami paszy( 400 szt) raczej czarno to widzę, a kupować nie będę. Gratuluję zdobycia różowych garów :) i powodzenia.
     
    .Farmeria. i godia17 lubią to.
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dzięki, ale paru garów mi brakuje do skończenia, mam nadzieję że dzisiaj mi się uda, jak nie to na pewno jutro :)

    Jak wcześniejsze Kukuły zrobiłaś, to te 400 SP starczy z palcem w nosie, na nową misję :)

    Ja mam tylko 200 SP i na spokojnie się pobawię zwierzakami, może uda się coś zdobyć kolorowego do Miłośników Zupy, bo nagrody są kuszące.
     
    Mojabonanza lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.