EVENT: Kukułcze tajemnice

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 13 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mieczu

    mieczu Baron forum

    dzięki za odpowiedź, rzeczywiście teraz dopiero zauważyłem w eventowym faqu, że daje on TPD, a nie jak zazwyczaj itemy dają PD...
     
    pretorianka i est-orka lubią to.
  2. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    mi jeszcze brakuje 10 punkokukulek,czarno to widze, pasza juz wyzarta przez zarlokow wrrrrrr.Ale sie nie poddaje,staram się do konca;)
     
    ryzio lubi to.
  3. ryzio

    ryzio Weteran forum

    witam :) wpadłam się pochwalić, że i mi udało się zakończyć kukułkową misję :) tak napsioczyłam na brak przeskoków, że w nagrodę dostałam pszczelą z trzech zwykłych i jednej wąsatej :D także pnącze jest:) gołe i wesołe :D ale to głównie zasługa sąsiadów, bo dzisiaj dwóch dokupiło ten największy pakiecik :) :inlove:a swoją już wczoraj wieczorem wykukałam:p i w sumie to dzięki temu udało się ten event dokończyć :)

    ale się cieszę, że chociaż tę jedną udało się ukończyć :) reszta zostanie na kolejne eventy, jak już przestanę :wuerg: jajcami :D

    Gratuluję tym co ukończyli wszystkie zadania i podziwiam za cierpliwość :)

    Ach i jeszcze zapomniałam dodać: z dwóch zagadek świt wyskoczyła żółta strzygalnia królików i BOCIANKI :inlove: (jeszcze ich nie miałam :) :) )
     
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Po trzech dniach walki, 5 załamaniach nerwowych, 3 atakach szału i 2 siniakach nabitych mężowi w złości, pnącze zdobyte
    ;):pxD:D
    [​IMG]

    A tak na poważnie to zaczynałam bez ani jednego itemu i ulepszenia. Nie wierzyłam, że się uda. Zużyłam nieco ponad 1000 SP i mam pnącze:inlove: Misje oczywiście nie skończone, ale nie ważne, będzie co robić na przyszłość.

    Gratulacje sąsiadko :)
     
  5. ryzio

    ryzio Weteran forum

    wooooow ! Toż to mój wyczyn może się schować przy Twoim :p dzielnie walczyłaś :) gratki hihi :))
     
    agbiko lubi to.
  6. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Myślicie, że poza BB warto będzie kukułkować te jajeczka? Czy jednak lepiej zachować SP na boberki? ;)
     
    ross2 lubi to.
  7. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Jeszcze 7 jeszcze 7 punkokukułek, może zrobie, może nie zwariuję, może nikogo nie zabije hihihihihih
     
    ross2 i ryzio lubią to.
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Z kukułkowych Świtów dostałam:
    - żabki :)
    - koty

    Pozdrawiam
     
  9. babula40

    babula40 Komandor forum

    A mnie zagroda świt dała koguciki :) pnącze jest ,tylko 2 itemów brak ,ale już zawsze bliżej :p
     
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki :) Męczarnia była straszna. Pewnie poszłoby szybciej, ale wczoraj byłam w pracy, a potem na imprezie :) I dopiero dzisiaj, kiedy wyszła mi pierwsza kukułka pszczela (2 miałam z poprzedniej edycji a jedną z runy) zaczęłam wierzyć, że się uda. Jeszcze na dodatek wczoraj robiąc obliczenia ile mi potrzeba kukułek, żeby zdobyć pnącze pomyliłam się i cały czas myślałam, że potrzebuję 5 pszczelich. Dzisiaj się zorientowałam, że jednak 6, ale przeskoki miałam lepsze niż w piątek i wczoraj. No i udało się :) ;)
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Gratulacje targowa sąsiadko ;)
    Nieco ponad 1000 aby zdobyć pnącze? To bardzo dobry wynik :) Gdybym był pewien, że tyle "tylko" by poszło to może też bym się zdecydował ale perspektywa wyhodowania bodajże 27 punków skutecznie mnie zniechęca ;)
     
    0olimpia0, ross2 oraz agbiko lubią to.
  12. lussi_ja47

    lussi_ja47 Czeladnik forum

    Nie robie tego eventu, ale misję z wielblądami i udało mi sie cos zarobic, trudno : cos za cos.....:(
     
    ross2 lubi to.
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki bardzo, a wyhodować musiałam:
    - 16 wełniastych
    - 104 długouchych
    - 29 punków
    - 6 pszczelich
    Zaczynałam z 3 pszczelimi. Bez tego by się nie udało :) 1000 SP by nie wystarczyło
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale jaja :D Mam różową zagrodę na farmie:oops: zzizzie- sory,to się do paska schowa :D
     
  15. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    a ja zaraz dostanę ataku szału,gdyż wpłaciłam wszystkie pszczele pnącze dostałam ale brak jeszcze 15 punkukułek do skończenia na itemy i wrzucam 4 wąsate aby dostać punkukułkę a otrzymuje pszczelą,której nie potrzebuje,chyba zaraz coś mnie trafi ale żeby z długouchych przeskoczyło to już nie da rady >:(
     
  16. ferdek77

    ferdek77 Czeladnik forum

    pierwszy ( i ostatni raz) kupiłem super paszę (2 największe pakiety i jeden mały) a kukułek i tak nie udało się skończyć.:(
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, to wy dalej mordujecie te kukułki...?
    Pamiętajcie, że nadmiar samozaparcia prowadzi do zaparcia 8)

    A u mnie na farmie cisza, spokój, skrzydła, garnki, bobry i garbusy rosną, baobaby dojrzewają, misio na głównej robi to co powinien... a zapasik 800 SP czeka na coś ciekawszego.
    Lubię te oazy... ale dwie galaretki to jest max tego, co jestem w stanie wytrzymać.
    Przecież po jakimś czasie to się robi zwyczajnie nudne 8)
     
    0olimpia0, gosiagosia60 oraz ross2 lubią to.
  18. piecco

    piecco Czeladnik forum

    Witam wszystkich :D
    W misji kukułcze tajemnice, z zagrody-zagadki udało mi się trafić na Kaczy staw II pomarańczowy, oraz uwaga: Kotlarnię III czerwoną :D
    Dzięki temu już trzy kotlarnie wytwarzają garnki xD
     
  19. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    ty to masz szczęście mnie trafiły znowu chomiki i myszy po prostu mnie kochają bez wzajemności a pamiętam jeszcze jak musiałam ukończyć z trudnością event w którym były do wygrania chomiki,to były czasy:)
     
  20. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    ale mi się fuksło zdążyłem przed czasem ale udało mi się skończyć całą 6 zadanie "jeszcze więcej kukułek" brakowało
    mi tylko 2 kukułki pszczele by ukończyć te zadanie i udało się chodziło mi tylko o te 2 tajemnicze zagrody pierwszą odkryłem zagrodę za floreny i wyszła mi ul pomarańczowy a drugiej jeszcze nie odkryłem zostawiłem sobie na jutro uff po wszystkim szkoda tylko że tak szybko skończył się BB teraz farma wraca na właściwe tory miłej nockixD;);)
     
    0olimpia0, ross2 oraz ryzio lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.