EVENT: Kukułcze tajemnice

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 13 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ryzio

    ryzio Weteran forum

    cysio jak weszły kukułki to dzięki niedopatrzeniu BP można było je oddawać jak zwykłe zwierzaki do misji z pucharami :) Ale niestety tak można było zrobić tylko w trakcie pierwszej misji, bo już w trakcie tego pierwszego, kukułkowego eventu wyszło OO, że niestety ta opcja zostaje wycofana i w przyszłości nie będzie to możliwe :( A szkoda, bo z chęcią bym się ich troszkę pozbyła..
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jak nie ma to źle, jak są to też :D moze jeszcze sie pszczele przydadzą w przyszlosci :p
     
  3. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Przyszłość -ja na teraz potrzebuję "punków"xD i szkoda SP bo zapasik szybko "topnieje";)xDxD
     
    Tralanetka lubi to.
  4. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Mam podobnie. Uszaste i wąsate zmieniły chyba image. Uszy zliftingowaly, wąsy ogoliły czy jak ? Prawie nie wypadają.-.- Kolejną pasiastą dostałam - owszem. Chyba do ula ją wetknę, bo nie jest mi potrzebna.:p
     
    allasad i Farmani15 lubią to.
  5. bertaz6

    bertaz6 Forumowy żółtodziób

    mam 3 kompletne itemy ale pnącze ich nie widzi - co robić ?
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Czy aby na pewno są one kompletne? ;)

     
  7. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Musisz bodajże je poskładać na łące, na farmie, czy Bahamie. Potem ulepszone usunąć do paska i wtedy zainstalujesz je na pnączu.
     
  8. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    oj ja bym też była zszokowana.....gratuluję:)
     
    Anhedrea i loath lubią to.
  9. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Widzę że nie tylko u mnie taki problem z punkami;)próbuję na różne sposoby i tylko 1 punk sie trafił a trzeba jeszcze 13-buuuu:pxDxD
     
  10. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Próbowałaś tradycyjnie ? z czterech oczko niższych ? Mnie wtedy pasiasta wyszła :cry:xD
     
    Farmani15 i loath lubią to.
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No i po przewie takie cosik :)
    [​IMG]
     
  12. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Ja miałam na myśli kukułkę pszczelą za 70 gwiazdek, a nie jakiś tam pakiet hodowlany za 75.
    Dzisiaj lipa z klonowaniem (przynajmniej u mnie na głównej).
     
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Gratulacje dla wszystkich co mają cierpliwość do kukułek i którym się udało:)
    Bravo :)
    ..... co do zużytej SP mogę Cię tylko pocieszyć, że robiąc te cztery misje na raz zyskałeś sporo na SP....ja robiłam je po kolei i w sumie zużyłam więcej SP ..... taka taktyka jest bardzo opłacalna .....to planowane opóźnienie w robieniu kukułek?
    Ja jestem zbyt niecierpliwa, aby czekać na kolejne edycje..... lubię robić wszystko od razu :)
    No gratuluję serdecznie:)..... narzekania przyniosły skutek....i to jaki fajny:)

    Powodzenia życzę wszystkim co jeszcze próbują z kukułkami:)
    Udanych przeskoków :)
    I miłego wieczorku:)
     
    marmlada, draculik34 oraz chris975 lubią to.
  14. karolamba

    karolamba Książę forum

    misja z kukulkami 2 ugkonczona w calosci 4 takze do zakonczenia 3 braklo 1 pszczelej :-/ nastepnym reazem co do 1 robilam ja wybiorczo to co zostalo to wrzucilam ale jeszcze troche brakuje;) tez zostaje na nastepny raz ile zuzylam sp nie wiem ale jej nie kupowalam tylko tyle co z misji od sasiadow i z mlyna,ale zaluje ze nie robilam od 1 edycji tylko od 2 bo ta 1 ciagle mi wisi w spoldzielni i ciezko mi sie do niej zabrac a ilosc powala
     
  15. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Proszę o sówkę:)w czasie g&t
     
  16. kewunia

    kewunia Zaawansowany

    Za chwilę będę miała pierwszą rózową zagrodę super :inlove::inlove::inlove::inlove::wuerg:
     
  17. mieczu

    mieczu Baron forum

    hej, mam pytanie, nie mogę postawić wygranych itemów misja punkiego I i II w ogrodzie ozdobnym, tzn. gdy jestem w ogrodzie i otwieram zakładkę ozdób to są one jakby przekreślone, czy Wy też tak macie, czy to u mnie jakiś błąd gry??
     
  18. karolcia1161

    karolcia1161 Czeladnik forum

    Postaw na bahamie i potem do paska i na pnącze
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ten item można postawić tylko na Bahamie i wyspie skarbów i daje on TPD....dlatego nie możesz go postawić w ogrodzie:)
    I pamiętaj, że te itemy to podstawa i nakładka, a nie dwa osobne itemy:)
     
  20. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Tylko Bahama i wyspa skarbów wchodzą w grę. No i pnącze
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.