Opinie EVENT: Komiks VII- Z lotu ptaka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 14 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ten drugi nawóz Zośki masz...? On zwiększa PD o 50% :)
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak ale napisalem ze min daktyle;) plan dla osob ktore nie posiadaja zbyt duzo ulepszen xxl oraz sekwoi przeciez takich osob jest sporo
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mało -.-do eventówki na rozsiew tylko -.-
     
    azikowo lubi to.
  4. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    To nie lepiej dokupić zwykłe daktyle ( albo inne drzewka powyżej daktyli)...... rosną 20 godzin. Wystarczy ustawić je dzisiaj wieczorem przed 18godziną i na jutro na 14 godz. będą dojrzałe. I wtedy zrobić czasówkę na raz, bez używania skarpety. :)
     
  5. mahartka

    mahartka Baron forum

    hmm.. myślę że zaraz po rozpoczęciu eventu posadzę roślinki co by ich troszkę urosło.. na wieczór nawciskam wszystkie drzewa co mam i rano włączę czasówkę. a na noc na wolnych polach kapustę bo troszkę brakuje, i podobnie zrobię z zagrodami do 3 czasówki :) też nawciskam ile się da. I się okaże ile to punktów będzie :) przeliczyłam i z 50 chyba drzew mam zachomikowanych i z 30 zagród ;)
     
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No to po raz kolejny będzie trzeba ściągnąć drzewa z leśnej:cry::cry: Miałam na kilka miesięcy zablokowane w oczekiwaniu na 5xPD, ale jak w kalendarzu adwentowym było +100%PD to się poddałam i zarobiłam ponad 14 mln PD. Teraz stały mniej więcej trzy tygodnie i znowu nie doczekają Happy trees. A znając moje szczęście to za tydzień dadzą xD Próbuję przeliczyć czy innych drzew by mi starczyło na te 60 tys. PD, ale mój umysł nie chce już zbytnio współpracować :p O zagrodach już nie wspomnę, bo mega mam tylko 3 szt.:( Najwyżej nie zrobię tego zadania całego, a co tam. Niedźwiedziowych zagród mam dwie to jakoś przeżyję.
    Ogólnie event mi się podoba i już 15 razy sprawdzałam czy tej roślinki to serio tylko 15000 potrzeba:p
     
    azikowo i blazers lubią to.
  7. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    Ale czy ze wszystkich zagród tych z warsztaciku też????
     
  8. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    PD /TPD do III zadania czasowego liczone jest tylko z zagród...... a więc fabryczki nie są liczone.
    Ale jeżeli chodzi o kolorowe ulepszenia zagród budowane w warsztaciku, to tak ..... liczy się PD/TPD z żółtych, pomarańczowych, czerwonych, różowych zagród.
     
    NASTKA.BURAN, malinarp oraz agnieska lubią to.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Jak to jest mamy uzbierać 60 000 PD z zagród lub 60 000TP?

    Czy może być trochę z tego i tego?
     
  10. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    No właśnie. Ale raczej ze wszystkich 60 000 PD.
    Ciekawie. Trzeba szybko na superpolach coś posiać i fabryczki na wyspie potawić (chociaż nie - fabryczki do 3 zadania dopiero).
     
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Jest jeszcze nielubiana przez graczy surmia xxl, która daje 110 PD co 12 godzin. Zapewne wielu graczy posiada masę tych drzew.
    Polecam także zagrodę pomarańczową dla psów.
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Posłuchałam,kupiłam 600 klonu cukrowego-może jeszcze później na nim zarobie,co wydałam ;)Idę demolować farmę :cry:
     
  13. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    fabryczki podobno sie nie licza tylko zagrody
     
  14. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Carlain :)
    w I zadaniu "czasówce" zbieramy PD i TPD z drzewek na farmie i wyspie,
    a w III zadaniu "czasówce: PD i TPD z zagród na farmie i wyspie...... czyli trochę tego, trochę tego...albo jak kto woli tylko PD lub TPD
     
  15. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Witam sąsiadkęxDZagrody wystawiaj, a nie fabryki.Drzewka już rosną, boję się tylko czy zagród dam radę za jednym razem wystawić za te 60000 PD Na wyspie już baraszkują małpki, może coś zarobię;)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  16. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Nie stawiamy fabryczek....tylko zagrody. PD/TPD zalicza tylko z zagród.
     
    malinarp, kybek93 oraz Dorota1020 lubią to.
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    W 1 zadaniu 60 tys. PD z drzew albo TPD z drzew a w 3 zadaniu 60 tys. PD albo TPD z zagród.
    Np. możesz uzbierać 60 tys. z samej farmy w pierwszej a w trzecim dajmy np. 60 tys. z wyspy. Do wyboru. Te 60 tys. w 1 i 3 zadaniu sumują sie i możesz zebrać np z wyspy 20 tys. a z farmy 40 tys. Tak samo jest w 3 zadaniu
     
  18. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    W pierwszym 60000 ze zbioru drzew a w 3 ze zbioru z zagród więc nie wszystko jedno:)
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, 600 drzewek...?!
    A po co ci aż tyle...?
     
    azikowo, NASTKA.BURAN oraz gosiagosia60 lubią to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale heca :Dna głównej i dzikiej klon cukrowy ma 110 PD a na leśnej 115,5 ,to jak to?o_Oo_Oo_Ozzizzie-a co tam,bogatemu wszystko wolno 8):D:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.