Opinie EVENT: Komiks VII- Z lotu ptaka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 14 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ach teraz rozumiem, przykro mi. Problem z wypadajkami rzeczywiście jest. Choć niektórzy mają na to swoje sposoby... Podawano już tu sposób na szklarnię, bo np. z róż czy goździków więcej wypadajek leci, a ulepszone róże rosną Ci w bardzo krotkim czasie i to jest szybki sposób na złapanie wypadajek. Ja też polecam drzewka czy zagrody, teraz nie stawiałam wszędzie pól i udało mi się z wypadajkami. Wiadome, że wypadajki z roślin eventowych lecą kiepsko
     
    gosiagosia60 i _Grani_ lubią to.
  2. mega.deal3

    mega.deal3 Forumowy żółtodziób

    Zasiałam calusieńką łąkę, zużyłam cały sn, całą zośkę, liczyłam wszystko kilka razy i obudziłam się równo o 11... Ktoś ma gorzej ;) ?
     
    betiwol i amdep lubią to.
  3. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    oj współczuje budzikowi, który nie obudził Cię wcześniej
     
  4. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor


    Ja, bo Ty się chociaż wyspałaś, a ja poświęciłem kawał nocy /bo nie miałem czasu wcześniej/ ale i tak mam to co Ty.
    Zaplanowałem sobie zbiory tak, aby wysiać i zebrać tyle ile ewent wymagał. Umożliwiono teoretycznie zakup ładunków niezależnych raczej od graczy, ale kilka minut przed zakończeniem ewentu już ta opcja nie była czynna i to jest nie uczciwe. Przecież jasne jest, że nie będę kupować ładunków w sklepie skoro siedzę na farmie czekam na zbiór i liczę te wypadające. Resztę chciałem dokupić, bo ponoć można było, ale okazało się , że mając FL nie mogłem zakupić i o to mi chodzi.
    Nie będę się użalać , bo nie chcę udowadniać oczywistej oczywistości.
    Pozdrawiam tych którzy jeszcze lubią tę grę.
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    moja córka dokupiła ładunkI 3 min. przed końcem eventu,zabrakło jej 3 szt.,liczyła,że wylecą,ale nie wyleciały i bez problemu dokupiła za 6 florenów.............
     
  6. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    Po raz ostatni wyjaśnię, że robiłem ostatnie zadanie z pnączem i brakowało mi trzydzieści kilka ładunków, więc usiłowałem dokupić pakiet 50 ładunków, bo taką opcję wybrałem. Jednak nie mogłem dokonać zakupu, bo opcja ta na kilka minut przed zakończeniem ewentu nie była już dostępna. I tyle. Jestem przekonany, że nie wszystko jest ok , ale na tym koniec.
    *ewa* nie wątpię, że Twoja córka dokupiła pojedyncze ładunki, ja usiłowałem zakupić pakiet 50 szt. Ciesze się, że jej się udało skorzystać z opcji zakupu, bo mnie nie.
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to szkoda,że wybrałeś tą gorszą opcję:(
     
  8. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Współczuje tym którym nie udało się ukończyć eventu. Pomimo,że tak nie wiele brakowało... Kochani następnym razem będzie lepiej.
     
  9. megaleb

    megaleb Aktywny autor

    udalo mi sie ukonczyc w calosci drugi event odkad gram, czyli od listopada, i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu;
    przyznam szczerze,ze gdyby nie ogromna pomoc kilku osob to nie dokonałabym tego zapewne sama;
    dlatego dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli mi przejsc event
    dziękuję bardzo
     
  10. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Czy event nie mial sie konczyc o 14? Wlasnie chcialam dodac roslinki do zadania i juz nie moge :(
     
  11. -klaudia88-1988

    -klaudia88-1988 Zaawansowany

    Event był do 11 chyba ;)
     
  12. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Jaka szkoda :( a bylam przekonana ze do 14 jest.
     
  13. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Ja się załamałem. Byłem na milion procent pewny, że przedłużyli event do piątku do 11 i spokojnie sobie zbierałem i zaplanowałem na dzisiaj ostatnie zbiory. Wracam z pracy, a tu po evencie. Już chciałem pisać skargę ale chciałem się upewnić i zobaczyłem, że był do czwartku. Masakra, miałem już prawie 8 tyś. roślinki, żona miała już 7800 i do tego powrzucała już wszystko inne, kapustę, małpki... wszystko poszło się ....
     
    SuperWioska lubi to.
  14. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Zdarza się....przykro trochę,ale każdemu zdarzają się głupie pomyłki. Oj gdybym zaczęła wymieniać ile ja głupot narobiłam.... :) Głowa do góry,następny event przed nami.
     
    babula40 lubi to.
  15. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Wiem, wiem ale to pnącze bardzo mnie korciło...w zasadzie tylko zbieranie TPD trzyma mnie jakoś przy grze, nakombinowałem się żeby zdążyć mimo pracy i taki babol...
     
  16. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Event się zakończył, więc tu zamykam:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.