Opinie EVENT: Komiks VII- Z lotu ptaka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 14 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RudyFelek

    RudyFelek Okazjonalny autor

    Ja też gratuluję, ale niestety nie uda mi sie skończyć. Brak mi wprawdzie niewiele, ale jednak brak 18 szt
    Jeszcze nasiałem prosa z SN może to coś da ale ile ?
     
  2. .Ela1981.52

    .Ela1981.52 Czeladnik forum

    W 4 zadaniu zabrakło mi trochę zasiewów czy tak jak w 1 zadaniu dostanę część nagród ?
     
  3. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Niestety, nie. Zadania, które nie są na czas trzeba zrobić w całości aby otrzymać nagrody. Towar do zadania wrzuca się w momencie kiedy jest już uzbierana całość wszystkiego do danego zadania.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niestety nie.Częściowe nagrody otrzymamy jedynie w zadaniu 1 i 3 jeśli w wyznaczonym czasie nie uzbieramy wymaganych 60 tys...PD/TPD.
    Żeby otrzymać nagrody z zadania 4-go musimy oddać wszystkie wymagane towary,jeśli czegoś nam zabraknie nie otrzymamy niestety żadnych nagród.
     
  5. KANUS

    KANUS Forumowy żółtodziób

    ale ze mnie gapa oddałem wszystko a tu 10 ładunków brak już chyba nie skończe
     
  6. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Chcilam wyslac ladunek, ale pisze, ze nie ma takiego gracza. Podaj nick w grze. Jeszcze 20 min. to i Tobie sie uda.
     
  7. -Damiano1955-

    -Damiano1955- Forumowy żółtodziób

    jupii:) Ewent skończony. Dziękuję wszystkim za podesłxDane ładunki
     
  8. h_a_n_i_a_s

    h_a_n_i_a_s Czeladnik forum

    Co się stanie jeśli zakończy się event -/ za 15 min/ a mi brakuje mi 20 minut do zakończenia części 3 eventu. czy zupełnie stracę to co już zebrałam?
     
  9. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    te zadanka czasowe nie musisz wykonywać w całości, za określoną ilość wkładu wrzuconego dostaniesz część prezentów. Tam przy nagrodach wyświetla Ci się co dostaniesz za to co już wpłaciłeś
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    wyślij sówkę jeszcze mam 1 prezent do ofiarowania
    ładunek poleciał mam nadzieję,że się uda.
     
  11. RudyFelek

    RudyFelek Okazjonalny autor

    Jednak dokupiłem 18 sztuk, bo obawiałem sie, ze moge nie zdążyc później wrzucić.

    Dziękuję, cenię sobie bardzo Waszą pomoc. Można na Was liczyć
     
    Mojabonanza i Renia1920 lubią to.
  12. Ania87b

    Ania87b Czeladnik forum

    zabrakło 3 wypadajki:cry::cry::cry::cry::cry:
    zakończyłam za 6 florenów..................
     
    elwira17 lubi to.
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    uffff no i po evencie, gratki dla wszystkich walczących
     
    Renia1920, Mojabonanza oraz -mala159- lubią to.
  14. Alexa1965

    Alexa1965 Czeladnik forum

    Bardzo dziękuję wszystkim farmerom, którzy pomogli mi zakończyć zadanie:) Wasza pomoc okazała się bezcenna. Życzę miłego dnia-:) "Niech Moc będzie z Wami"-:)
     
    Renia1920 i draculik34 lubią to.
  15. h_a_n_i_a_s

    h_a_n_i_a_s Czeladnik forum

    i jednak nic z tego nic nie dostałam. trzech minut zabrakło mi do zakończenia
     
  16. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    Doskonale Cię rozumiem, Tobie zabrakło czasu. Natomiast ja też nie ukończyłem 3 zadania, bo gra jest tak opracowana że w ostatnich minutach nie pozwalała na zakup w sklepie brakujących ładunków. Był pakiecik 50 szt, przez 3 minuty usiłowałem go zakupić, ale się nie dało. Słów brak... Chyba pójdę na spacer ... Pocieszyć mnie może tylko działające pnącze z tego ewentu.

    Edit: Moja porazka była nie w 3 tylko w ostatnim zadaniu- walczyłem o pnącze.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2015
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    to zależy też ile wpłaciłaś dotychczas. Jeśli niewiele, to też niewielka była nagroda, ale sprawdzić możesz to tylko sama lub w Pomocy Technicznej.
    Makufarmer - a ja Ciebie nie rozumiem, gdyż w zadaniu 3 wcale nie było potrzeby wrzucania ładunków, a zbieranie PD/TPD z zagród
     
  18. eslf

    eslf Forumowy żółtodziób

    Wszystkiego mialam ponad stan z powodu braku swiatla nie zdazylam oddac:(
     
  19. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    ja usiłowałem ukończyć zadanie z pnączem- ostatnie. Błąd w powyzszym poście.
    Robiłem ostatnie zadanie.
     
  20. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    No i event za nami, ciekawe jakie niespodzianki przyniesie nam kolejny :) Gratki, dla tych, którzy rzutem na taśmę ukończyli :) Tym, którym się to nie udało, słowa otuchy przesyłam i do następnego :)
     
    basiulka47 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.