EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    witam ....mnie cały czas aż do bólu głowy intryguje ikonka "skrzydła na imprezę"na targu (szara)po co ona jest? no dobra może jest różnica między skrzydła wiatraka a skrzydła na imprezę ale ja już zakończyłam zadanie z wiatrakami i mam 6 skrzydeł na plusie i chciałabym je wystawić ale nie mogę...może nie doczytałam czegoś w tym pośpiechu i nieładzie:pmam nadzieję,że post na temat bo roślinki do piątego zadania rosną a wypadajek brakuje 248....ale to początek dnia pozdrawiam
     
    0olimpia0 lubi to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    ja bym byl zadowolony z takich drzewek..rzemieslniczych nigdy dosc8) dostalem druciaka i cukrowe i ich miejsce nie bedzie w pasku:)
     
  3. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    Jakim cudem mam skończyć event, jak wypadajki prawie nie lecą????
    Z całych dwóch łąk pełnych małych poletek lilii, które mam ulepszone w szklarni na wszelkie sposoby z dżemem wielkanocnym, jabłecznikiem, cmj i chlebem marchewkowym wyleciało łącznie 35 sztuk :mad:
    Do ukończenia 3 zadania brakuje mi 22 szt... a co z resztą zadań????
    :mad:ZGROZA :mad:
     
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    bry ;)
    dwie łąki goździków dały 71 lampek, za 3 h jeszcze jedna dojdzie, dosiewam reszte maku, ts jak przewidywałam nędzny- niedźwiedzie i pomarańczowy chlew-.-
    jeszcze 294 lampki8)
     
    kybek93 lubi to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to jestem w 4 zadaniu,brakuje mi 11 skrzydeł ale to na spokojnie,bo do ostatniego zadania brak 420 światełek :cry:>:(:cry:Przyznam,że po porannej lekturze Waszych postów jestem trochę rozgoryczona -.-Nie,żeby mi były jakieś następne zagrody czy drzewa potrzebne :wuerg:Ale żeby zrobić czasówkę zainwestowałam realną kasę na SN-widzę teraz,że bez sensu >:(
     
  6. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor


    Ja tez jestem zaniepokojona z deczka. Z całych pól róż: z jednej łąki 15 sztuk z drugiej 17(na tej są puchary 15% i 13%)
    Do końca trzeciego zadania brakuje mi jeszcze 30 sztuk, a gdzie tu kolejne 450 sztuk . Nie wiem czy jeste sens siac rosliny na ostatnie zadanie (choć ciemiernik juz mam) skoro i tak go moge nie ukończyć wrrr.....:mad:
     
  7. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :)

    Wczoraj rano włączyłam misję czasową .W nocy wstałam żeby zebrać zbiór, a tu patrzę 1 zadanie zakończone i nagrody są w pasku o_O . Ale byłam mile zaskoczona :)bo nie wiedziałam, że włączyli skrypt. TS- y siedzą w pasku , czekają na koniec siania maku.
     
    feniks1414, ryzio oraz 0olimpia0 lubią to.
  8. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    u mnie puchary są już na drzewie na leśnej łące i to na 28% i 30% i mam taką lipę z wypadajkami!!! :mad:
     
  9. Kathea

    Kathea Baron forum

    Możesz chcieć ale to i tak nie zmieni że przedmiotów specjalnych nie można sprzedawać, tak samo jak wypadajek czy roślin specjalnych. A to że jest ikonka na targu to po prostu błąd i tyle.
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    I tu się mylisz, są dwa rodzaje skrzydła wiatraka, zwykłe jest tylko i wyłącznie do eventu, a skrzydło na imprezę to jest z normalnej żaglowni, która jest nagroda za ukończenie eventu.
     
    godia17 i 0olimpia0 lubią to.
  11. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Do zakończenia eventu brakuje mi 5843 migocącego maku i 374 wypadajki. Mam nadzieje że jakos sie wyrobie.
    z TS wysło zagroda dla szopów i kaczy staw pomarańczowy czyli wszystko do paska :(
     
    0olimpia0 lubi to.
  12. Kathea

    Kathea Baron forum

    Wydawało mi się że to jest raczej oczywiste że rozmawiamy o skrzydle eventowym a nie o normalnym produkcie z fabryczki. Info o tym że ikonka skrzydła eventowego pojawiała się na targu było w którymś OO i ze jest to błąd.
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  13. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    w OO pojawiła się informacja o tym że jest już skrzydło improzowę na targu, i że nie jest to błąd
     
    0olimpia0 lubi to.
  14. Kathea

    Kathea Baron forum

    Aktualizacji OO nie czytałam i dlatego nie wiedziałam że coś co na początku nie było ok teraz jest ok. Nie zmienia to jednak faktu że przedmiotów eventowych sprzedać nie można chyba ze w tym też się mylę??
     
    0olimpia0 lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gdybys miala puchary zdeponowane na drzewie madrosci ich bonus mialabys zsumowany oraz dzialaly by na cala farme a Twoim przypadku dzialaja tylko na jednej lace i do tego kazdy dziala w zaleznosci od tego co jest na polu np. roslinny na rosliny ...zwierzecy na zagrody i fabryki
    edit..
    masz puchary na takim poziomie? to chyba mamy inne farmy..xD
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2014
    kybek93 i Mojabonanza lubią to.
  16. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany


    zwierzący mam na 28%, a roślinny na 29% (nie 30 - moja pomyłka) - tak napisane jest pod nimi na runie.
    Być może masz coś innego. Ja wiem, co widzę u siebie.
     
    Anhedrea i 0olimpia0 lubią to.
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie przy porannej kawce :D

    za 3 skrzydła skończę zadanie 3, no i będę siedziała sobie w zadanku 4 - m dalej je produkując. do końca brakuje mi jeszcze 260 lampek więc na noc posadzę coś długorosnącego ;) no przecież muszą wylecieć :p

    z TS - ów wyszły : śliwa XL, klon palmowy, daktylowiec XXL, klon XXL i solne. Liczyłam na nieśplika japońskiego, bo nie mam ani jednego, no ale cóż ...
     
    Dorota1020 i 0olimpia0 lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Niekoniecznie -.-Galeria handlowa śle zaproszenia...-.-
     
  19. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    to ja również poproszę o skrypt zwracający super nawóz i zośkę zużytych do szybszego zrobienia pierwszego zadania skoro innym dał nagrody za darmo>:(:(
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie mozliwe przeciez kazdy puchar moze dac max 15%
    sprawdz sobie w miescie czy masz wszystkie misje z pucharami zakonczone...daje glowe ze nie:) u Ciebie moga byc 2 warianty
    1....jedna misja cala zrobiona a druga na 13 poziomie zrobiona
    2..obydwie misje zrobione na 14 poziomie
     
    zzizzie i kybek93 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.