EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a ja nie zazdroszczę szczęściarzom,mimo,że 1 zadanie ukończyłam sama z dopalaczami........................
    mojemu synowi wyłączyło zegar,zadanie 1 zaliczyło częściowo (dostał tylko 1 sadzonkę) i widziałam jak się zdenerwował,przestało mu zależeć na evencie,siał dalej roślinki,miał wszystkie dopalacze więc skończyłby 1 zadanie.....................
    nie chciałabym tego przeżywać.........................
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tutaj nikt nikomu nie zazdrości - natomiast wszyscy się dziwią.
    "Rekompensata" w wykonaniu BP (nawet jeśli ukoiła nerwy ludzi, którzy tak ogromnie przeżywają grę) jest zwyczajnie nieuczciwa. I tylko o to chodzi.
     
  3. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    tez bym chciała pobiedolic na błędy i dostac wszystko za frajer a tak spedzilam caly dzien z zegarkiem wydalam kase na dopalacze i mam to samo co ci ktorym przydarzyl sie blad
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Z tego co się orientuje to może być prawidłowe.

    Jak każdy wie, w Unii Europejskiej jest nadprodukcja i największe dopłaty mają rolnicy co nic nie produkują, lub w małych ilościach.

    Więc nie dziwne, że BP rożdzieliło nagrody tak jak Bruksela rożdziela dopłaty dla rolników.
     
  5. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    1 x drzewko cukrowe ;)
    1 x drzewko solne ;)
    1 x jarząb XXL (co to jest?)
    1 x drzewo z drutem :/ (nie mam kwiaciarni)
    1 x surmia XL :( [nie, no proszę, nie...]

    No... Całkiem nieźle :p

    Powodzenia!
     
    *Happygarden* i Sookie lubią to.
  6. ryzio

    ryzio Weteran forum

    Nowy dzień i nowe błędy :) teraz mnie dopadły :D Weszłam na farmę, żeby zebrać tę bijącą po oczach roślinę a tu ku mojemu zdziwieniu roślinki brak :D Coś się nie mogą wygrzebać z tych problemów ostatnio. :D:D:wuerg:
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    A może przez tą całą aferę z nagrodami zapomniałaś posiać? xDxD:wuerg::wuerg::p
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    jeżeli chodzi o sadzonki: 2xsolneXXL 1 cukrowe 1 perełkowiec i 1 migdałowiec XXL-zostałam ukarana ponownie. :wuerg: Miłej nocy.
     
    gosiagosia60, gretag oraz Muszak lubią to.
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

    hehe to faktycznie by były jaja, ale na pewno nie zapomniałam :) A wiem, że jest jakiś błąd, bo na Leśnej zbierając kombajnem zebralo mi tylko z kilku poletek. Jak najechałam na pozostałe to na jednych wyskakiwało, że jeszcze jest ta żółta roślinka, a na innym wyskakiwał napis "puste pole". Plus roślinki weszły mi pomiędzy warsztaciki albo warsztaciki weszły pomiędzy roślinki :D Przeszłam później na główną łąkę a tam roślin brak. Mam nadzieję, że mi to jakoś zwrócą, bo nie dość, że mi wcięło roślinki to jeszcze przez ten pseudo zbiór wyleciały mi tylko 3 wypadajki:wuerg:-.-
     
    gretag i TETUNIA lubią to.
  10. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    U mnie na kole nie pokazał się ani razu złoty osioł i kwiatoładowarka. Raz mignął śpiewający tulipan??? Z 10 imprezowych wejściówek dostałam łącznie:

    13500 SG
    8120 TPD

    8 SP
    45 SN
    10 TNZ

    1x kaczuszka do kąpieli
    1x strzygalnia owiec

    NIE NARZEKAM :)

    Do końca 3 zadania brakuje trzech skrzydeł (rano zbiór), wypadajek na poczet ostatniego zadania mam w tej chwili 21 :eek:!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2014
    godia17, kybek93 oraz ryzio lubią to.
  11. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    A mnie ubawil fakt, ze koszyki w poradniku mozna zakupic tylko po jednym razie, natomiast w "sklepiku" w informacji jest zakup dowolny - ile kto chce. I tak jest juz z innymi informacjami tak samo. I jak tu wierzyc w cos. ;)
     
    feniks1414 i Muszak lubią to.
  12. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent


    Mam dopisaną zagrodę :)
     
    gretag lubi to.
  13. Muszak

    Muszak Zaawansowany

    za dnia czy nocą wypadajki lecą tak samo ... słabo! :sleepy:
     
    gosiagosia60 i kybek93 lubią to.
  14. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Mam włączony cjm a nie zlicza zbiorów jak to jest z tą grą już mnie to zaczyna wkurzać
    Miałam tak samo przez co musiałam zrobić jeszcze jeden zasiew dodatkowo ......... ehhhhhhhhh

    Dzień dobry !
    Ewent zakończyłam w wielkim pośpiechu co by mi znów nie zniknęły plony ze stodoły.
    Pnącze uaktywnione - w moim przypadku daje mi 7680 TPD.
    Bądźcie czujni
    Miłego dnia :p


    MOD_Nikita
    Posty połączyłam.
    Proszę używać opcji edytuj by łączyć posty.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 listopada 2014
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    No to mnie BP doceniło za samodzielne wykonanie 1-go zadania z Ts-ów dostałam
    pigwa xxl,klon palmowy.perełkowiec,solne i poziomkowiec a zagrody:żółta hodowla świni truflowej i ul pomarańczowy.:wuerg:
    Na kole nie kręciłam bo nagrody do kitu, u mnie najlepsze na kole nagrody to jakieś pomarańczowe
    zagrody i surmia xxl, różowości nie stwierdzam, nawet osła brak.
    Chyba stwierdzili że osioł przy kompie wystarczy.
    Miała być dobra zabawa, a wyszło jak zwykle, tylko niesmak pozostał:wuerg:
    Niech mi ktoś przypomni dlaczego zaczęłam robić ten event-mam-chyba dla pnącza.
    Ostatni zasiew Maku rośnie.
    Dobrej niedzieli życzę.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2014
  16. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Jednym zegar znikał i dostali rekompensatę a drugim giną plony ze stodoły i nic ........ to się nazywa sprawiedliwość
    Nigdy więcej takich ewentów
    Chciałam przeprosić Modka że post pod postem ale górę wzięły emocje ....:p
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Gdybym mogła sobie czegoś życzyć, to życzyłabym sobie, żeby wreszcie BP zaczęło doceniać graczy zaangażowanych - inwestujących w grę czas, pomyślunek, czasem pieniądze. W ogólnym rozrachunku to oni są przy tej hecy najbardziej pokrzywdzeni. Siedzieli przy kompie, liczyli, wylewali na pola wszelakie nawozy (czasem kupowane za żywą gotówkę), kupowali drogie przetwory i zonk. Okazało się, że to zaangażowanie nic nie dało. Gdyby się nie angażowali to mało, że oszczędziliby nawozy, przetwory, gotówkę, czas i nie wiadomo co jeszcze, w dodatku mieliby więcej nagród. Dobre-.-

    Skoro BP jest takie dobre w puszczaniu skryptów, to może niech dla odmiany puści skrypt, który wszystkim graczom, którzy samodzielnie wykonali czasówkę, zwróci wydane nawozy, przetwory plus jakiś wartościowy bonus.
    Póki co, coraz częściej po kolejnych eventach odczuwam raczej niesmak:wuerg: niż satysfakcję z wykonania zadania8)
     
  18. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    Witajcie. Nie chcę się żalić bo nie wypada, w końcu to tylko gra... ale gram już kilka lat i zwgczajnie mi smutno kiedy z tsòw dostaje jabłonki xxl i guano... kolejny raz... :eek:wiem, że to kwestia przypadku i farta ale... jakoś niesmak pozostaje...
    zamykam dziś 3zadanie, ciemiernika mam już komplet, teraz sieje mak. Potem będę się martwić o wypadajki.
    Miłej i owocnej w zbiory niedzieli :)
     
    feniks1414, Dorota1020 oraz empatyczna lubią to.
  19. ataner23

    ataner23 Okazjonalny autor

    U mnie wczoraj godzinę przed ostatnim zbiorem do zadania 1 zniknął zegar i wyskoczyła informacja o dopisaniu nagród (podstawowy pakiet). Zegar juz się nie pojawił (z tego co widzę to niektórym tak i wtedy mają gratisowe nagrody).
    I teraz mam pytanie: Czy ja zrobiłam całe zadanie czy tylko część? Gdyby nie było błędów to zrobiony by był na 100%.
    A jak być może będą dodatkowe bonusy to jak mnie BP uzwględni (100% czy realnie oddane 90%)???
     
    feniks1414 lubi to.
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wieczorem powinnam skończyć roślinki i skrzydła.Ale na chwilę obecną brakuje mi aż 270 wypadajek.Na noc dziś dam goździki.A potem się zobaczy.
    Co do stajennego to fatalny - koty i chomiki,a sadzonki - klon xxl,migdał xxl,pigwa xxl,jajeczne xxl i jodła xxl,więc ujdzie.
     
    feniks1414 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.