EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Do poniedziałku?o_OZ trzy razy zaliczysz (gdyby było można);)
     
    kybek93, zzizzie oraz 0olimpia0 lubią to.
  2. Katon33

    Katon33 Zaawansowany

    Witam z rańca, czasówkę skończyłam i dziś rano odkryłam z sadzonek: 2 klony palmowe, niesplik, migdała XXL i solne zwykłe. Wszystko miałam, ale mogło być gorzej. A teraz siedzę w 3 zadaniu, potrzebuję do jego skończenia 130 wypadajek, kiepsko lecą. Ale jeszcze dużo czasu. Ważne, że żaglownie już stoją :)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  3. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    u mnie z sadzonek: druciak, perełkowiec, i trzy xxelki: grusza, migdałowiec i cytryna. Wolałabym jakieś nowości, no ale trudno, dobrze, że chociaż xxelki i np. xelki. Z wypadajkami faktycznie szału nie ma....
     
  4. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Do końca czasówki zostało mi 15 tys i 14 h więc spokojnie powinnam się wyrobić. Drugie od razu też zaliczę bo roślinek mam już po 5tys. Wypadajek jak zawsze mało ;/
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Chwilowo utknęłam w trójce - jestem w połowie tych skrzydeł (faktycznie, wytwórnie żagli to nic tylko skrzydła wiatraków produkują - autorzy gry mają taki dość średni kontakt z realem) oraz w połowie wypadajek. Dorabiam cierpiętnika, bo coś go za mało zostało po oddaniu (choć wiem, że właściwie dla wypadajek powinnam siać to żółte - ale ja nietypowa jestem, bo nigdzie mi się nie spieszy). Na wyspie żółte rośnie, bo cierpiętnika (zwanego też ciemniakiem, i słusznie) zabrakło.
    Nie jestem w stanie wpaść w solidną histerię na tle braku wypadajek - do czwórki nie trzeba ich wcale, a do piątki kiedyś się uzbierają.
    Fascynujący event -.-
     
    Anhedrea, 0olimpia0 oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. -smosmo-

    -smosmo- Forumowy żółtodziób

    Ja dopiero rozsiewam roslinki ,bedzie ciezko bo brakuje dopalaczy i slabo leca wypadajki ale ile zrobie to zrobie
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bo te skrzydla to nie sa na sprzedaz:p dopiero produkt z fabryczki ktora dostaniemy w ostatnim zadaniu bedziesz mogla sprzedawac:)
     
    kybek93 i TETUNIA lubią to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witam ,idzie jak po masle -wykrecilam 100% do stodoly wczoraj i badyla przybywa elegancko :) malo tego dzieki awarii dostalam czesc nagrod najpierw i dodatkowo po naprawie wszystkie nagrody wiec prob mialam 18 i ts 9 :D
    z ts dostalam:
    2 niesplik
    2 miod
    2jajoxxl
    migdal xxl,jodloa xxl, daktyl xxl.
    moga byc takie awarie jak na moj gust :D
     
  9. -madzialenna-

    -madzialenna- Czeladnik forum

    mnie sie udało zakończyć 1 zadania tylko dzięki wstawaniu w nocy na zbiory :-( 40 min zostało na zegarze. A miałam włączony jabłecznik, chlebek i dżem różany
    z wypadajkami to inna historia
    ja nie stawiam stajennych ani sadzonek teraz tylko jak są evety z nimi. Ale w sumie to nie wiem czy to jakas różnica się-czy to juz zapisane jest co wyjdzie wczesniej czy dopiero jak sie odkrywa?
     
  10. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Witam słonecznie! (no, to słoneczko to przez mój nastrój raczej przemawia, niż zagląda w okna, ale co tam! :p )

    Mam mało czasu, więc zaległą lekturę postów odłożyć muszę na później (gratuluję tym, co z drzewek mają fajności i współczuję tym, którzy zadowoleni zbytnio nie są...).

    Chciałam tylko powiedzieć, że sprawdziłam organoleptycznie działanie pierniczków i dżemu z guawy na szkolne żaglownie i działają ;) nie wiem, czy ktoś o tym pisał przez ostatnich kilka stron, bo do tyłu trochę jestem ;)

    Ja swoje TS wystawiłam dziś dopiero - zobaczymy co będzie. Żaglownie produkują, maki na polach, wypadajek 226/300 (potrzebnych do trzeciego zadania) - nie jest źle :)
     
    Mojabonanza i 0olimpia0 lubią to.
  11. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Widzę, że walka z "żywiołem" trwa w najlepsze :) ja jestem na ostatniej prostej - do końca zostało mi dwa zasiewy migoczącego maku i trochę wypadajek, więc myślę, że jutro skończę;
    wg mnie twórcy gry mogli, zamiast fabryczki skrzydeł, którą musimy oddać na pnącze, dać po prostu puste miejsce i każdy by sobie coś tam wstawił sam, z własnych zalegających w pasku itemów
    PS. czemu na żaglowniach kombajn nie potrafi dodać SP? musiałam ręcznie klikać, rany co za obsuwa :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2014
    0olimpia0 lubi to.
  12. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    aaaachaaa dziękuję bardzo:)....brak wypadajek mam dopiero 50
     
  13. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Ja w podobnym zestawie (jabłecznik, dżem, chlebek) spokojnie zrobiłam do wieczora, więc musisz mieć mniej obsianych pól, albo siałaś maki, a jeśli chodzi o PD, opłacało się siać ciemiernik, oczywiście, jeśli miałaś czas na zbiory
    Jeśli chodzi o tajemnicze sadzonki i zagrody, robię tak samo, czekam na właściwy ewent
     
    0olimpia0 lubi to.
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :D

    ja o 8-ej włączyłam czasówkę dzisiaj, po pierwszym zbiorze maku mam 26410 PD , posiałam ciernik ( czy jak on tam) ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym się nie pomyliła i na jednym polu kliknęłam mak, no więc zobaczymy co z tego wyjdzie, ale czytając Wasze wpisy nie powinnam mieć problemu ze zrobieniem całych 60 tys PD.
    gratuluję wszystkim ukończenia czasóweczki i fajnych TS xD
     
    Dorota1020 i 0olimpia0 lubią to.
  15. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    [​IMG]
    Mam drugą wesołą lilię ... a ładowarki brak :oops:
    Jeszcze 3 skrzydła i zadanie zrobione ;)

    Udanego weekendu życzę :)
     
  16. mderszniak40

    mderszniak40 Forumowy żółtodziób

    nie mogę zbudować szkolnej żaglowni bo nie mam ikony z szopem czy tam kretem w fabryce,
    co mam zrobić prosze o pomoc
     
  17. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    Ja czasówkę skończyłam wczoraj wieczorem - po ok. 13 godzinach - zużylam wielkanocny, jabłecznik, 2 chlebki (kupiłam wczesniej po 700 SG :) i babeczkę Pinkie - bez babeczki tez dałoby rade na luzie :) Siałam na średnich i dużych polach (bez kombajnu), na początek mak i trochę na super polach, potem tylko ciemiężnik :)

    Gratuluję super drzewek (o większości mogęctylko pomarzyć) - zobaczymy co będzie z moich...

    Jak większość utknęłam na trzecim zadaniu - brakuje oczywiście lampek...
     
  18. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jak zdobędę 44 lampki to uda mi się zaliczyć 3 zadanie. Bardzo cienko z tymi wypadajkami w tym evencie. :(
    Do 4 to brak tylko tych skrzydeł, ale się produkują :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  20. Jenneffer

    Jenneffer Czeladnik forum

    Cześć,

    posadziłam na noc migoczący mak na małych polach. Dzisiaj rano przed zbiorem aktywowałam jabłecznik, dżem wielkanocny i chleb marchwiowy. Z całego zbioru tylko 15 574 PD. Z tego co przeczytałam powyżej macie dużo więcej PD z podobnych zbiorów. Cóż trzeba zakasać rękawy i siać więcej i częściej. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.