EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. romaskrys

    romaskrys Moguł forum

    Pamiętaj tylko aby zegar włączyć dopiero gdy pierwsza partia roślinek będzie już gotowa do zbioru. Najlepiej podobnie zrobić z dopalaczami - włącz gdy już roślinki gotowe - zyskasz na czasie ich działania). W ten sposób już minutkę po starcie czasówki masz sporo tys. PD na koncie a całe 24 h jeszcze przed Tobą xD
     
  2. Kathea

    Kathea Baron forum

    Wolała bym kozie ponieważ mam tylko jedno, ale przynajmniej będzie na wymianę w razie czego.

    Nie, pierwsze tylko tyle aby przejść do kolejnego (czyli 6tys PD chyba), w drugim dostaniesz dopiero schematy potrzebne do budowy warsztaciku.
     
    0olimpia0 lubi to.
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Witam pierwszego dnia dłuuuuuuugiego weekendu :)
    Z sadzonek
    - cukrowe
    - druciak
    - daktyl XXL
    - wiśnia XXL
    - solne
    Z cukrowego się cieszę, a reszta do paseczka :) Wypadajek nadal średnio - 437 tylko :(
     
    ryzio, 0olimpia0 oraz kybek93 lubią to.
  4. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Racja, ja się bardzo ciesze że mi wyszło kozie, zwłaszcza ze ten produkotodrzew zbyt szybko wartości nie starci, mam 3, ale liczę że jeszcze jakieś zdobędę, bo w końcu koziki są bardzo przydatne.
     
    0olimpia0 lubi to.
  5. halina68681

    halina68681 Czeladnik forum

    lepiej nic nie rob . dalm dopalacze wstawalam w nocy by zebrac a 7 godz do konca wysiadl zegar i wyplacono mi niespelna polowe nagrody wiec po co sie starac
     
  6. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    ja z drzewek otrzymałam:
    2x klon palmowy
    poziomkowiec
    pigwe XXL
    jabłoń XXL

    także jestem zadowolona :) mam nadzieje że jeszcze z czasem uda mi sie zdobyć niesplika i japońskie drzewo wiśniowe..
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  7. gajowa_

    gajowa_ Forumowy żółtodziób

    Czy mam wybudować trzy te warsztaty szkolne żaglownie, czy jedną tylko? Bo już nic nie wiem :(
     
  8. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    No co Ty? Japońskie do paska? Większość skakałaby z radościxD.
    Do skończenia 4 zadania brakuje mi skrzydełek, ale robią się powoli, w piątym muszę nasiać niecałe 8 tys. maków, i czekać na 380 wypadajek, jest dobrze;). Dla pnącza warto się trochę pomęczyćxD. Tajemniczości jeszcze w pasku, jeżeli wyrośnie z nich coś ciekawego - zamelduję, jeśli nie to nie będę się chwalić, pocierpię w samotnościxDxD.
     
  9. ElaSSS

    ElaSSS Czeladnik forum

    tez sie starałam i przed czasem wszystkie punkty by były ale dopisało mi tylko połowe przed czasem:(
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wybuduj wszytkie trzy..bo stawiajac tylko jeden mozesz nie zdazyc uzbierac 32 skrzydel
     
    kybek93 i szalina1234 lubią to.
  11. gajowa_

    gajowa_ Forumowy żółtodziób

    Dziękuję bardzo :)
     
  12. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    witam:)też jestem w czwartym pomieszczeniu...stoją trzy warsztaty wyprodukowały trochę skrzydeł ...powiedzcie mi tylko,czemu na targu nie mogę wystawić ich ?w ogóle nie mam ikonki
     
    0olimpia0 lubi to.
  13. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Ewent praktycznie skończony gdyby nie wypadajki. Już nie wiem sama co siać żeby wypadały. Sieję teraz uszlachetnione i szału nie ma. Brakuje mi prawie 500. Jeszcze tylko 5 skrzydeł i byłby koniec .
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A ja dodam jeszcze, że potem w zadaniu 5 musisz te 3 warsztaty oddać aby zakończyć zadanie :)
     
    szalina1234 lubi to.
  15. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry
    dalej w trzecim siedze i jeszcze 35 wypadajek do zamkniecia
    szybciej chyba dosieje komplet roślin niż stamtąd wylezę;)
     
    kybek93, azadrubalja oraz 0olimpia0 lubią to.
  16. hotaru27

    hotaru27 Czeladnik forum

    A jednak udało mi się wykonać czasówkę w całości uffffffffffffffff:) sporo SN wtopiłam no, ale cóż:) mam nadzieję, że było warto i wreszcie wyrośnie mi coś fajnego z tajemniczych sadzonek. Pecha mam niemiłosiernego, jak do tej pory;) ja dopiero w 3 zadaniu, a Wy już kończycie hahaha:) gratuluję:)!!!
     
  17. tikacz125

    tikacz125 Okazjonalny autor

    ranne zbiory i jakieś pozytwyne zaskoczenie , po problemach w nocy z zaliczeniem PD, okazało się że jednak mi ich nie zaliczyło hehe:cry::cry::cry: ale licznik misji wydłużył mi się o kolejne 8 godzin i jeśli teraz nie będzie kłopotów z grą to ukończę czasówkę :D:D:D , jeszcze takiego czegoś nie widziałem no ale znaczy że próbują coś naprawiać:oops::oops::oops:
     
  18. bomba_bum

    bomba_bum Młodszy ekspert

    prosze raz a pozadnie co uruchomic aby punktow wiecej miec jablecznik i ????
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Jabłecznik, dzem wielkanocny lub wieniec wiosenny, chleb marchewkowy
     
    Dorota1020 i szalina1234 lubią to.
  20. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    jak do poniedziałku nie zalicze pierwszego zadania to dalej nie robie eventu>:(-.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.