EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Właśnie zebrałam 3 pierwsze żagle :D oby wypadajki wylatywały lepiej,ale mam nadzieję,że do końca eventu da się ich uzbierać.
     
    allasad, 0olimpia0 oraz ryba4862 lubią to.
  2. ryzio

    ryzio Weteran forum

    Dasz radę :) trzymam kciuki :)

    Widzę, że BP znowu nawala...
     
    0olimpia0 lubi to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    skad wy macie juz tyle tego nasiane :p ja mam 6608 ciemiernika a mak dopiero na 30 polach sie rozsiewa... zbiore mak za 2,5 godziny, zasieje z woda i qpa i zbiore czesc po 1, a reszte jak wstane kolo 5 xD (bo jeszcze mi ciemiernik bedzie rósł to go pozniej zasieje). jak dobrze pojdzie to jutro wieczorem bedzie dosc maka zeby oddac w 2 zadaniu i postawic fabryczki ;)
    TSki jeszcze poczekaja az je postawie, w poniedzialek albo we wtorek dopiero postawie ;)
    wykorzystalam swoje imprezowe bileciki i wygrałam:
    4500 TPD
    1x kwiatoładowarka- nie wiem jeszcze co to ale zaraz popatrze
    1x weselna kompozycja
    8xsuperpasza1x wiazanka na zielone swiatki
    8xsuperpasza
    10xsuper nawoz zosi
    20xsupernawoz
    8xsuper nazwoz zosi
    13350 SG

    zawsze cos...chociaz czerwona fabryka strusich jaj byla i kurcze sie nie udalo, pszczola ninja tez sie czaila i nic :(
     
    allasad i 0olimpia0 lubią to.
  4. widlobrody

    widlobrody Mieszkaniec forum

    Cos jest nie tak , brakowało mi 8600 do zakończenia i sporo czasu bo włączyłam ok 11 tej dzisiaj a tu mam info o 8 wejściówkach, 4 kupony i 4 sadzonki
     
  5. krasulowo

    krasulowo Czeladnik forum

    No i fajnie zegara nie ma czas leci i nie wiadomo co robić
     
  6. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    współczuję Wam... błąd na błędzie normalnie...strach robić eventy teraz
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  7. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    przeloguj sie moze pomoze jak u niekturych co pisali
     
  8. widlobrody

    widlobrody Mieszkaniec forum

    Przelogowanie nic nie pomogło, napisałam do pomocy technicznej
     
  9. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    U mnie podobnie.Wlaczylem godzine temu i zegara brak i wrzuca mnie na 2 poziom.Kocham ta gre.:::::::))))
     
    allasad lubi to.
  10. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

    Ja zrobiłam tak samo, ale przed chwilą mnie wywaliło z gry, weszłam ponownie i zegar wrócił razem z tym co już uzbierałam. Jedynie pozostały czas się nie zgadza- liczy od nowao_O
     
    kybek93 i allasad lubią to.
  11. widlobrody

    widlobrody Mieszkaniec forum

    Programiści już pracują nad jego rozwiązaniem.
     
  12. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Hurra jest zegarek i jeszcze bradziej ja kocham.Ale 2 relanium polknalem.:)
     
    Dorota1020 i allasad lubią to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U mnie to samo - czas jest liczony od nowa.
    I po co ja tyle tego SN wychlapałam na dwa rzuty super pól...? 8)
    Jakby człowiek wiedział, to by sobie spokojnie robił tę czasówkę na wodzie xD
    No dobra, brakuje mi coś około 9 tysi PD, dosiewam krótszy badyl, luzik - czasu duuuużo 8)
     
    0olimpia0, allasad oraz Sookie lubią to.
  14. Muszak

    Muszak Zaawansowany

    czytałam co piszecie o tym jak automatycznie, przed upływem 24h zakończono Wam wykonywanie 1zadania i przyznano proporcjonalne nagrody! Masakra! :eek:
    i drżącą ręką :oops: wcisnęłam kombajn ;)- zebrałam ze wszystkich "Łąk" i wszystko w porządku - doliczyło pd, nadal jestem w ciągu wykonywania 1zadania-zegar nadal jest ... więc może to był chwilowy błąd w grze...
    Współczuje tym którym przerwało wykonywanie zadania - kurcze człowiek gra dla zabawy, frajdy a tu takie błędy, które doprowadzają do białej gorączki - mam nadzieje, że jakoś to naprawią i będziecie mieli możliwość dalej zrobienia tego zadania! :)

    (edit)
    ooo piszecie, że dalej możecie robić 1zadanie i że czas leci od nowa! no to dobrze!
    zzizzie - słuszna uwaga ;) - kurcze jakbyśmy wiedzieli wcześniej, że będą błędy w grze to by się inaczej planowało zasiewy (w tym przypadku rzeczywiście szkoda (super) nawozu i np. czasu dopalaczy z rzemiosła)
    i kurcze mniej nerwów by było przy grze! 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2014
    allasad lubi to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Już naprawili :)
    Mamy nawet zwiększone możliwości xD
     
    allasad lubi to.
  16. gunia119

    gunia119 Czeladnik forum

    U mnie to samo a własnie odpaliłam wspomagacze i miałam zbierać migoczący mak a wywaliło mnie na 2 poziom, co teraz, nie otrzymam nagród za pierwszy ? Zależało mi na zamaskowanym warsztaciku ...
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Naprawdę warto poczytać, zanim się zacznie pisać ;)
    Przeloguj się - zegar powinien wrócić.
     
    Muszak lubi to.
  18. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    czy ktoś wie czy coś się robi w celu naprawienia tej niesprawiedliwości... powyżej 0,5 zwykle zaokrągla się w górę a nie w dół ... to 0,8 to jednak przy 700 polach robi różnicę...
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A już pomyślałam,że w sumie dziś mogę zacząć czasówkę,ale skoro piszecie o błędach,to się wstrzymam do rana.
     
  20. gunia119

    gunia119 Czeladnik forum

    Poczytałam. Przelogowałam kilka razy nic to nie dało.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.