EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ewa6363

    Ewa6363 Okazjonalny autor

    dopalacze odpalone( bez jaj, bo nie mam, i bez SNZ), na stanie 248 wypadajek i nieco ponad 27000pkt.
     
    Sookie lubi to.
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mam pytanko ile ich można wybudować ?
     
    kybek93 lubi to.
  3. dusia63

    dusia63 Okazjonalny autor

    witam rano
    264 wypadajki i 38000pkt po pierwszych zbiorach...
    xxxx70
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    19630 po zbiorze z wszystkich łąk i wyspy długorosnącego badyla -.-Mało coś mi się wydaje...
     
  5. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry!
    Moje potyczki z czasówką (na noc super pola )rano odpaliłam dopalacze jabłecznik,chlebek, wieniec ,1 smok i do boju...
    w tym rozpędzie zapomniałam uaktywnić pnącze i jestem 20% do tyłu
    Stan PD 45694 ,
    migoczący mak 4585
    ciemiernik 499 plus to co na polach
    łańcuch lampek 583
    Zbiór za 2,3 h
     
  6. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    tylko 3 bo jest potrzebny schemat budowy który otrzymamy w 2 zadaniu
     
  7. miki50284

    miki50284 Forumowy żółtodziób

    234 lampki i ponad 38000pkt, rośnie brakujący ciemiernik do II. zadania, ale skończę czasówkę ...
     
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam w deszczowy poranek przy kawusi:)
    Ale jestem zakręcona jak przysłowiowy słój z ogórkami, wrzuciłam do slotów wszystko co miałam
    i zaczęłam zbierać ale zapomniałam uruchomić zegara:wuerg:.Dopalaczy nie mam zbyt wiele, żadnych jaj
    czy innych ustrojstw:oops:.Wyliczyłam że muszę posiać 6 razy Ciemiernik żeby zebrać PD a tu taka wpadka:wuerg:
    Pozdrawiam wszystkich i dobrego dnia życzę.
    Powodzenia w zbieraniu PD -bez wpadek:)
     
    Sookie, Mojabonanza oraz 0olimpia0 lubią to.
  9. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Ktoś liczył, ile dojrzewa ciemiernik plus woda na super-polu? I czy na noc bardziej się opłaca taka kombinacja, czy też lepiej zostawić małe pola i mak?
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja bardzo się rano skupiłam ;)bo wczoraj miałam wieczorem zegar uruchomić i...to co Ty zrobiłam xD:cry:Krótki badyl za 2:22 zbiorę i jeszcze 2 razy potrzebuję posiać,więc tragedii nie ma.Tylko moją zwierzynkę pochowałam do czasówki a nie lubię jak mi się na farmie nic nie rusza :cry:Nuuuudno :wuerg:
     
    Mojabonanza, ma-ter oraz .joanna52. lubią to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    jesli siejesz na calej farmie+bahama i masz zjedzone wszystkie dopalacze..czyli dziewm wielkanocny ev wieniec wiosenny,,jablecznik oraz chlebek marchewkowy to nie musisz zebrac az 6 razy ciemiernik..najlepszy uklad jest taki przy zalozeniu ze zbierasz regularnie zbiory to posiac na noc mak przed zbiorem wlaczyc czasowke a potem 3 zbiory ciemirnika i zadanie gotowe:)
    ciemiernik z woda na super polu rosnie 12h 48 min:)
     
  12. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    ciemiernik z woda na super polu rosnie 12h 48 min:)[/QUOTE]

    Dziękuję - to chyba się zdecyduję na noc na superpole, a dopiero później na małe. TYlko nie kupiłam budowniczego :( Ale... powinnam mieć jakiś kupon... Właśnie - czy to lepsza opcja??
     
    Sookie lubi to.
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Byłam lepsza, nie odpaliłam misji :cry::cry::cry:

    Posiałam znowu dłuższego badyla na SP i czekam na zbiór, ale smok i zmora już nie do użycia -.-
     
    Sookie, kybek93 oraz 0olimpia0 lubią to.
  14. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    bry
    w trakcie pierwszego zadania, 25926/60000 nazbierało po porannym zbiorze, wypadajek 257 i bawimy sie dalej ;)
     
    Bilonge, Sookie oraz gosiagosia60 lubią to.
  15. Kathea

    Kathea Baron forum

    Podoba mi się czasówka, jeden zbiór poranny po odpaleniu czasówki i już ponad 48tys :D. Więc pewnie za dwie godzinki będzie koniec. Z resztą zadań będzie większy problem przez wypadajki ale powinnam zdążyć do końca eventu.

    Mariolka7214 - ta przeżuwająca zebra jest cudna :)
     
    Mariolka7214 lubi to.
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ale żem się wystraszyła, zaglądam do slotu a tam pusto:mad:zżarło mi wszystko:mad:
    Przelogowałam się i na szczęście wszystko wróciło:D Ufffffff jaka ulga:D
    19861PD i 262 wypadajki, to bilans na obecną chwilę, dam radę:)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2014
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    wow jak ty to zrobiłaś ja mam 30 659 Powinnam dziś zaliczyć czasówkę, Jak wszystko pójdzie gładko i nic ie nie wkradnie
     
    Sookie i est-orka lubią to.
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zlituj się, toć to żyrafa wcinająca jabłecznik z cukinią xDxDxD
    gdzieś Ty była jak Cie nie było ?;)
    jak łańcuchy lampek? lecą nie ?xDxD
     
    Bilonge, Kathea oraz gosiagosia60 lubią to.
  19. Kathea

    Kathea Baron forum

    Super pola + migoczący mak + SN + SNZ + jabłecznik + jakiś dżem ale nie pamiętam nazwy + chlebek + 2x sowa :)

    O rany, jeszcze się nie obudziłam i myślę o czym innym a robię co innego. Z reszt co za różnica, jedno i drugie kopytne i pochodzi z Afryki xD.

    Wakacje sobie zrobiłam i odwyk od farmy na dwa miesiące. A łańcuchy lecą tak sobie, od początku eventu niecałe 300 się uzbierało, ale chyba nie jest źle.
     
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tiaa poszalała z Zofią i wynik piękny :)
     
    Bilonge i ma-ter lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.