EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    cześc :D
    jestem gotowa do eventu czekam do 14stej :)

    czy nie macie wrażenia, że posty(wyżej ) niby trzech różnych użytkowników są jednego ? :D
     
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Zorientowałam się, że nie mam zwykłego nawozu. Właśnie go zakupiłam na targu po 100sg/szt. Znaczy wiele osób zamierza robić na super polach xD
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    ;) Te śliwki to trop naprowadzają xD Też gotowa jestem a co wyjdzie z eventu,to na koniec się okaże :music:
     
  4. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    A jednak ;)
    Ja jestem ciekawa co tym razem wymyśli mój komputer złom jeden wstrętny.
    Nie wiem co jest ale jak jest event to ja mam zawsze problem albo z netem albo z kompem :(
     
  5. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Co do czasówki to ja po prostu zasieje na noc 8 godzinną roślinkę a w ciągu dnia z 5 zbiorów zrobie tej trzy godzinnej i mam nadzieje że sie uda nazbierać wymaganego PD :) a jeśli nie to chociaż połowe zawsze można zaczać jeszcze raz :p
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Zwykły nawóz nie jest taki całkiem niezbędny , skraca czas w tym przypadku o około godzinę , z 10,14 do 9,12
    To jak ktoś lubi dłużej pospać (np. ja )to nie musi podlewać zwykłym nawozem ;)
     
    0olimpia0 i est-orka lubią to.
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    A wiesz, że nawet nie liczyłam o której wyjdzie mi zbiór xD Po prostu zawsze zaczynam event z pełnym zbiornikiem. Ostatecznie sprzedam po 200sg/szt ;)

    Ja osobiście nie mam wrażenia, że jestem Sekme i Estorką xD Ale oczywiście możesz mnie do tego przekonywać. Poczytam z przyjemnością ;)
     
    0olimpia0, aweva55 oraz est-orka lubią to.
  8. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Nie chodziło mi o Twoje posty.:)

    a w temacie, ciekawe czy dziś wystartujemy o 14 ?:)
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    też mam wrazenie ze to od jednej autorki tamte 3 posty :p

    i mam nadzieje ze event wystartuje o czasie i nie bedzie zadnych przykrych niespodzianek ;)
     
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak, to dobry pomysł ..... czasówka za jednym zbiorem :)
    Ja najpierw miałam plan inny.... ale zmieniłam zdanie:)

    Powodzenia i dużo wypadajek wszystkim życzę:)
     
    Sekme lubi to.
  11. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Widzę, że wszyscy niecieprliwie czekają na evencik :)
    Przygotowani?
    Strategia opracowana? :D
     
    ma-ter lubi to.
  12. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Cześć :)
    ja gotowa, czekam i czekam i doczekać sie nie moge.
    strategia? hmmm.chyba tradycyjna czyli rozsiew na dużych z nawozami wodą i zosią, potem kolejny siew też na dużych ze wspomagaczami a potem to już małe pola i jakos to będzie gorzej z wypadajkami...
     
  13. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Witam serdecznie Forumowiczów!
    Mi szkoda SN, żeby czasówkę na SP robić... Poza tym rozmnożone roślinki się przydadzą ;) A że akurat w piątek mam możliwość zbierania co 3:11 krócej rosnących to sobie na spokojnie ogarnę :)

    Na polach goździki przygotowane - oby tylko wypadajki dopisały...

    I tak się zastanawiam... Myślicie, że na te szkolne żaglownie będą działały normalnie bonusy skracające produkcję w zagrodach/warsztatach?
     
    0olimpia0 i Sekme lubią to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    o kurcze o tym nie pomyslalam ani nikt tez nie pisał. słuszna uwaga :) chyba powinno działać, moze ktoś wie? a jak nie to sie okaze w praniu ;)
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Też się nad tym zastanawiam... To niezły kop :)
    Nie pamiętam, jak było z tymi fabryczkami kocykowymi... Pamięta ktoś?
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2014
  16. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    mnie jeszcze zastanawia gdzie ewentualnie wsadzić dopalacze z fabryk ..trochę za mało tych slotów ;):p
    czy ktoś byłby tak miły i podpowiedział który to post z obliczeniami aby zrobić czasówkę na super polach i SN ..szukam i szukam i na oczy mi padło bo nie widzę :oops:..oraz o info ile trzeba nasion na super pola ( jak dotąd ich nie używałam - aż wstyd :oops:)..a deczko roboty w realu jeszcze mam i czasu brak na szukanie w FAQ..dziękuję i pozdrawiam ..:)

    hmmm muszę i tak FAQ odwiedzić - nie wiem jak ustawić SPola aby wyszło 167 ..:D
     
  17. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    o ile pamiętam to na super pole idą 3 nasionka....czyli 167x3:)
     
  18. Lonia78

    Lonia78 Fanatyk forum

    poczekam do 14-tej bo nie wszystko rozumiem,a okaże się "w praniu", a najbardziej przeraża mnie ilość wypadajek - 950
     
  19. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    dzięki..:) no już FAQ odwiedziłam i dałam do zakładek aby ustawić je odpowiednio ..w zasadzie mam tylko 700 SN - ale muszę czasówkę jutro skończyć - no nie mam kiedy siać ..a jak już ją uruchomię to trzeba się wyrobić w te 24 godz..:) w sobotę roślinki nadgonię na małych polach i chutneju ...może się uda zrobić całość...
    powodzenia wszystkim ..i dużo wypadajek ..:)
     
    jakleci.ewa102 lubi to.
  20. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum


    jeszcze godzinka i 20 minut...jak się dłuży no :)
    ale się fajnie zapowiada - oby tylko bez błędów sie rozpoczęło :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.