EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  2. mmmm4w

    mmmm4w Okazjonalny autor

    mnie się nieudało, zabrakło 50lampek:(
     
  3. klocrafi

    klocrafi Okazjonalny autor

    Niestety nie uda się ale bardzo wszystkim dziękuję za ogromną pomoc następnym razem będzie lepiej :inlove: pozdrawiam
     
  4. misiaaniszewska

    misiaaniszewska Okazjonalny autor

    Nie udzielam się na forum zbyt często-po prostu bardzo nie lubię pisać(czytam i korzystam z Waszych podpowiedzi),ale i ja zdam raport. Event skończyłam dziś rano.Wypadajek na plusie 102,z TSów-dwa solne xxl i poziomkowiec,którego nie miałam.Ogólnie jestem zadowolona.
     
  5. klocrafi

    klocrafi Okazjonalny autor

    Cuda się zdazają dzieki graczowi olkaa001 udało mi sie ukończyć event jeszcze raz wielkie dzieki Oli i wszystkim którzy mi pomogli :music::inlove:;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2014
    ginewra13, carlain21 oraz smerf41 lubią to.
  6. Himina1956

    Himina1956 Czeladnik forum

    Wszystko fajnie, tylko,że zamaskowany warsztacik, pozostanie zamaskowany,bo nie mam zagrody szopów,ale warsztacik mam. Nie ma możliwości zakupu tej zagrody,nawet za florki. szukałam na forum,ale nic na ten temat nie znalazłam.Czy wielu tak ma? Trzeba będzie szopy kupować,żeby maski produkować,no fajnie.
     
  7. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Hejka !

    Obecnie na targu 39 maska szopa kosztuje ok. 2.000 SG, a sam szop ok. 4.000 SG.
    Fajny dowcip.

    Moim skromnym zdaniem lepiej jest trzymać taką fabryczkę na czasy, kiedy ceny się pozamieniają.

    Buziaki !
     
    ma-ter lubi to.
  8. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    No i trzeba postraszyć t
    Drakuliku, Ach te serwery...po dzisiejszym zbiorze wypadajek na plusie 130 - bo w trakcie zbierania skończył się event..ale jak dla mnie to i tak dobrze, jestem takim żółwikiem farmianym...kończę eventy, ale późno...ale to też wielki sukces dla mnie. Pamiętam czasy, kiedy dochodziłem do drugiego ewentualnie 3 zadania...a teraz kończę. Korzystam też z dobrych rad doświadczonych graczy:) o Tobie w tym miejscu też myślę:) Posyłam buziaki:) i powodzenia życzę podczas kolejnych eventów, jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem:inlove:

    A tak żeby się pochwalić...z kółka imprezowego brzoskwinia XXL - to jakaś miła odmiana...nie surmia...czekam jeszcze na godne :):):) mojej faremki strzały, mam jeszcze 12 takich imprezowych kuponików.
     
  9. Krosna

    Krosna Forumowy żółtodziób

    Witam,
    ja nie skończyłam, bo jakiś błąd znowu w grze, miałam wyliczonych roślin do oddania prawie na styk, powinno mi zostać ok. 30 roślin po oddaniu do zadania, posiałam, podlałam, nawiozłam i dodałam super nawóz zosi, żeby właśnie tych roślin mi wystarczyło i co????!!!!, jak posiałam to pokazało mi że zbiorę po 7, a jak urosły to 5. szlag może człowieka trafić!!!!!, zabrakło mi 15 roślin!!!! a całą resztę oddałam do zadania czyli też przepadło, może by tak najpoierw ponaprawiać wszystkie błędy a potem robić event!!! nawet nie mam po co pisać do pomocy bo i tak wiem co mi odpiszą.
     
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a nieskończył Ci się czasem cmj przed zbiorem?
     
  11. Krosna

    Krosna Forumowy żółtodziób

    NIe, bo to nie CMJ tylko nawiozłam turbo nawozem zosi
     
  12. lussi_ja47

    lussi_ja47 Czeladnik forum

    Zdążylam ale początki na dopalaczach i male pola a pozniej oszczedzając zdobywany na misjach kombajn , duze pola i cmj prawie do konca:)8)
     
    smerf41 lubi to.
  13. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Wielkie gratulacje:):)Pozdrawiam i cieszę się razem z Toba:D
     
  14. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Moje gratulacje xDJeśli używa się CMJ to warto mieć małe pola,na dużych mały zysk ;)
     
  15. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    BIAŁANOC...Dziękuję udało się zakończyć ,ale mało brakowało.Pozdrawiam
     
    ryzio lubi to.
  16. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Ale piszemy o tej nowej misji stałej pt. "Miłośnicy zupy", czy zgadulami z ZZ ?
     
  17. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    tamtych zwierzaków nawet nie oglądam - za wysokie progi - chciałam sobie byka ognistego dokupic i nie ma :( sprawdziłam inne z misji pnącze a ich ceny... kosmiczne ... i żeby nie było event skończyłam już wczoraj - zdobycze na pnączu już siedzą :)
     
    juliuszka lubi to.
  18. swietaromaniuk

    swietaromaniuk Czeladnik forum

    mi nie udało się,zabrakło 10 lampek,ale mam misie i bociany:D
     
  19. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Usunęłam posty niezwiązane z tematem.
     
  20. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Witam,może coś nie doczytałam, ale skończyłam event i coś mi brakuje do pnącza
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.