EVENT: Komiks VI "Umowa"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 5 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    A dużo roslinek Ci jeszcze brakuje?Jak 1 chutnej Ci pomoze ukończyć event,to napisz do mnie sówkę,znajdzie się coś ;)
     
    Keczmer lubi to.
  2. ryzio

    ryzio Weteran forum

    jupiii udało się właśnie ukończyć event :) Dziękuję raz jeszcze wszystkim za pomoc :) Dzisiaj farma będzie pusta, bo przez ostatnie 3 dni siałam i zbierałam ręcznie z małych poletek i już mi to bokiem trochę wyszło :D

    Gratuluje wszystkim !:) Pomimo tych wszystkich błędów, event mi się podobał :)

    teraz trzeba przygotować się do kukułek :)
    Miłego dnia wszystkim życzę:D
     
  3. ewabog5757

    ewabog5757 Forumowy żółtodziób

    proszę o pomoc brakuje mi 25 łańcuchów
     
  4. evva85

    evva85 Okazjonalny autor

    wstałam rano, zebrałam z pola i oczom nie wierzę - 80 wypadajek w spichlerzu :) a już miałam ogłosic kapitulację. Brakuje jeszcze 6 lampek:D coś tam jeszcze rośnie, jedyny problem to dostac się w pracy do komputera i zebrac te badyle, ino jak to zrobic?!. Ale coś się wymysli, przecież ten pot i łzy nie mogą pójśc na zmarnowanie.
    Przy okazji dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i lampki - naprawdę każda sztuka jest dla mnie na wagę złota (chyba zresztą dla każdego komu wypadajki tylko stoją na drodze do pnącza).
    :)
     
    ryzio, 0olimpia0 oraz gosiagosia60 lubią to.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    W stodole 193 lampki czeka na wymianę:)

    Komu potrzebna pomoc, proszę o sówkę:)
     
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No gratuluję sąsiadce :) U mnie już 248 lampek na plusie. Jak nie potrzeba to lecą małpy jedne xD
     
    ryzio lubi to.
  7. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Ufff...
    Skończyłam właśnie, rzepak sobie nadal rośnie, a ja dostałam lampki od Graczy i dzięki temu już koniec! :)

    Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli! Baaaaardzo dziękuję! :)

    Z pnącza będę dostawać 2.560 TPD, co razem z tym z poprzedniego eventu daje łącznie 4800.
    Do następnego poziomu na Bahamie brak mi 87.833 TPD, a do możliwości "kupienia" czegokolwiek w "świątyni" brak mi 7 poziomów...

    Więc poproszę szybko o kolejne eventy z itemami dającymi TPD! :p
     
    ryzio, zzizzie oraz gosiagosia60 lubią to.
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    [​IMG] moje zdobycze z tajemnoczości:) Szkoda, ze nie ma ani jeżyków ani kogutów:eek:
    Czekam na kolejny event;) Chciałabym też podziękować za pomoc wszystkim którzy mnie wspomogli;) Bez was pewnie nie udałoby mi się skończyć. Dziękuję:inlove:
     
    juliuszka i ryzio lubią to.
  9. Menasa

    Menasa Forum Pro

    To nie tak działa. Nie wymieniasz tego co sama masz, ale wysyłasz prezenty, które kupujesz. 7 możesz wysłać za darmo.
     
  10. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Koleżanka chyba tę wymianę ma na myśli : Po evencie łańcuch lampek zostanie wymieniony na: 5 PD i 5 SG. ;)
     
    Keczmer, gosiagosia60 oraz carlain21 lubią to.
  11. -skubi-

    -skubi- Forumowy żółtodziób

    Brakuje mi 29 wypadajek... chyba nie uda mi się skończyć
     
  12. ryzio

    ryzio Weteran forum


    aaa podziękował podziękował :))) no u mnie też lecą jak oszalałe, nawet z badziewiastych zagród :D
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Dokładnie mi chodzi o tę wymianę, o której pisze eewunia67:)

    A prezentów mam jeszcze 5 do rozdania:)
     
  14. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Mam na razie na wymianę 569 lampek po evencie lecą ze wszystkiego. Powodzenia Tym co jeszcze walczą:)
     
  15. ewabog5757

    ewabog5757 Forumowy żółtodziób

    brakuje jeszcze 11 chyba nie ukończę
     
  16. iza_79

    iza_79 Książę forum

    właśnie zebrałam ostatnie róże i posypało się!!! na plusie 16 wypadajek ewent skończony!
    cieszę się :)
    dzięki wszystkim za pomoc
     
    carlain21 i ryzio lubią to.
  17. klocrafi

    klocrafi Okazjonalny autor

    dzięki trudno nie uda się
     
  18. baska22

    baska22 Stały bywalec

    właśnie zakończyłam event :D z tajemniczości bociany i kwiat japońskiego drzewa wiśni czy jakoś tak, to dla mnie nowości są, których jeszcze nie miałam;)
     
    ryzio lubi to.
  19. beatasaw68

    beatasaw68 Młodszy ekspert

    Tym razem nie udało mi się skończyć eventu.Zabrakło 700 maków a nie miałam już się czym wspomóc,wszystko zużyłam.Szkoda,może następny skończę o czasie.Wszystkim którzy skończyli event gratuluję.
     
    Keczmer lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.