Event: Komiks V - Burza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 9 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Po prostu nijak -trzeba nasiać tyle zielska aby wpaść na 18lvl
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na de tez jest info w tej sprawie,mozna tak zrobic ale kosztem nagrod,otrzymuje sie tylko czesc nagrod

    np 1 kupon na pomocnikow
    [​IMG]
     
  3. Kathea

    Kathea Baron forum

    Czyli jak zwykle u nas śpią jeżeli chodzi o informacje.
     
  4. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Witaj sąsiadeczko:DCos mi się widzi,że też nie będę robiła tego eventu, są lepsze okazje do zarobienia pare SG,a sianie badyla i co gorsze dewastację farmy szkoda nerwów.Ostatnego eventu tez nie robiłam i całkiem dobrze na tym wyszłam:D:D:D
     
  5. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Pozdrawiam sąsiadkę! Polecam gotować CMJ i sprzedawać. Tak zrobiłam przy ostatnim evencie,a za zarobione SG kupiłam trochę kolorowego zwierza do misji na wyspie :) Mi to pasuje xD Pozdrawiam
     
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    chyba że, tak jak to już kiedyś bywało, na czas eventu pomidory będą dostępne wcześniej, a po evencie poczekają aż dany farmer osiągnie 18 lvl...
    no ale nic o tym nie napisano więc pewnie początkujący albo nie mają szans na wygraną albo muszą się pospieszyć do 18 lvl
     
  7. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    evencik zrobię :) mysle, ze sie uda pomimo tego, ze prawie nie ma mnie w domu.. ;)
     
    gadek i gretag lubią to.
  8. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Ewent nie powala na kolana -.-, ale robię z przyzwyczajenia, to mój drugi nałóg.:D
     
  9. Kathea

    Kathea Baron forum

    Całkiem dobry pomysł, podreperowała bym trochę budżet.
     
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witam
    sianie to pestka, ja widzę problem w babeczkach.
     
  11. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum


    Witam,
    Jaki problem bo ja go nie widzę. Dostajesz codziennie po 30 sztuk pod warunkiem że odwiedzisz Franka i je sadzisz a po 16h zbierasz i tak aż do końca
     
  12. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    A ja tradycyjnie robię eventy, tylko kukułki odpuszczam. Ten też zrobię! Co do babeczek - damy radę, zawsze dajemy :)
     
  13. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Ja nie widzę, co sygna to babeczka... co drugi nick też...

    Czyjego? naszego, czy farmy?
     
  14. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    naszego oczywiście :pxDxD
     
  15. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum


    .
    Czarnowidztwo......zwykły pesymizm....a kysz.
    robię ten event, bo psisko mi pomoże...chyba, bo już 1 ciacho nie wystarcza....
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2014
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tak,ale ewent przez cały czas trwania ewentu, bo i tak sadząc codziennie bedzie się wlokło przez cały ewent.
     
  17. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Ja tez tradycyjnie robię event; nawet drugie kukułki trochę poklonowałam (pierwszych nie robiłam)
     
  18. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Tacy maniacy jak Ty to tutaj norma:)zawsze to jakieś urozmaicenie..i jakies TS..co prawda po ostatnim evencie TS na nic nie liczę, brak szczęścia, ale zawsze to adrenalina postawić..i odkryć. Życzę powodzenia i szybkiego zakończenia eventu..bo jak się ma zaczać wszyscy nie moga się doczekac..a potem marudzimy, bo chcemy już posprzatać faremkę. Pozdrawiam.
     
  19. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum


    Jakie Czarnewidztwo to szczera prawda, bo sianie tylu roślin non stop to męczarnia dla oka

    oj masz rację i to w 100%, lecz znam ludzi co po 48h roślinki już zakończą i będą się relaksować :p

    a wiecie może o której ten event rusza bo szukam info i ślepy jestemxD
     
  20. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    [​IMG]
    Środa 10.09.2014 godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek 16.09.2014, godz. 14:00
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.