EVENT: Halloween 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 24 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malinka5010

    malinka5010 Zaawansowany

    Witam! no i będzie się działo, nie jest tak źle przed nami wiele dni wolnych i każdy kto będzie tylko miał ochotę do zabawy skończy event spokojnie i na czas. A warto bo nagrody są fajne i pnącze daje wiele dobrego. Ja na pewno wezmę w nim udział i to z chęcią.;)
     
  2. wega5

    wega5 Czeladnik forum

    Witam, też postaram się o pnącze :)
     
  3. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a o ktorej ten event sie zaczyn bo nigdzie nie moge tego znalezc
     
  4. farmer0807

    farmer0807 Czeladnik forum

  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dla fanów ;):


    [​IMG]

    "To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom ! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo !" *

    * - cytat z bardzo kultowego filmu.

    Co by się nie działo misia zdobędę , a za jakiś czas nawet więcej tych misiów 8).

     
  6. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    witam :)
    no nie i będzie znonwu opoznienie,pojakim czasie z gozdzików są chwasty ? bo sadziłam wczoraj koło 12stej... będą chwasty ?
     
    Renia1920 lubi to.
  7. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Event opóźniony,a roślinki czekają na zbiór. Nie mogli ogłosić tego wczoraj? Przez te ich opóźnienia zrezygnowałam z kilku godzin pełni znowu do tyłu :mad: teraz między 16 a 18 będę siedzieć jak kołek przy kompie,aby zacząć zaraz po rozpoczęciu, mam w środę wyjazd więc chciała bym nadgonić trochę z sianiem,a tu znowu nici!!!

    Chwasty o ile mi wiadomo są po 24 h po dojrzeniu
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    -.-jakie znowu opoznienie?:oops:
     
  9. Triangiel

    Triangiel Młodszy ekspert

    Niech to trafi !! :mad: Miałem dokładnie wszystko wyliczone !! I co ? Poooooszło :mad:
    Przecież nie można być uwiązanym do farmy !! A takie ogłoszenie daje się z dobowym wyprzedzeniem, a nie "na pięć minut" przed rozpoczęciem eventu.

    Witam farmerów -.-
     
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Napisali że mają nadzieje, ze uda im się uruchomić między 16 a 18..... ale czy im sie uda to dziś? Co oni znów namieszali, ze błędy są?:( U mnie też większość do zbioru i trzeba czekać.:wuerg:
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    heheheheheh :D z doswiadczenia wiem , ze lepiej 5 minut przed niz pol godziny po spodziewanym starcie eventu xDxD:cry::cry::cry:
     
  12. Triangiel

    Triangiel Młodszy ekspert

    Cześć sąsiadko :D Każdy ma swoje plany - nie można tak ludzi w bambuko robić ! Z prezentami też czekam - bo nie wiem, co robić !
    Brak słów !

    Anka - pocieszasz mnie czy siebie ? o_O
     
    kybek93 i Renia1920 lubią to.
  13. dexterlol

    dexterlol Czeladnik forum

    I nie ma co się dziwić , toć to normalka - by tylko dziś się zaczął :sleepy:
     
    Renia1920 lubi to.
  14. Triangiel

    Triangiel Młodszy ekspert

    Dobra - idę. Z tej żałości dokończę obiad robić. Trzymajta się, farmery - może i dla nas zaświeci halloweenowe słoneczko :D
     
    morellaa, kybek93 oraz Renia1920 lubią to.
  15. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Też czekam z prezentami.... jak dziś nie odpalą eventu to przed północą podeśle skrzynki:p;) Cześć:)
    W sumie lepiej, zeby event zaczął się bez błędu, a nie z błędem.... przecież już raz się zdażyło, że farmery zebrali całą farmę, a tu zonk żadnej wypadajki bo błąd>:(
     
    morellaa lubi to.
  16. iza_79

    iza_79 Książę forum

    nie przesadzajcie. wiem że to wkurzające, ale lepiej żeby było bez problemów. wyobraźcie sobie wasz "wściek" gdyby ewent się zaczął i wystąpiły by błędy. lepiej trochę poczekać
     
    kybek93 lubi to.
  17. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Do Blazersa. Teraz mi ten miś wyskoczył. xD Roześmiałam się w głos do pluszowego idola Tu jest większość fanów misia Fredzia... Niektórzy zakochani, aż strach i skłonni do nieprawdopodobnych wyrzeczeń i poświęceń. I jaki spryciula z tego gagatka. Do slitfoci , to te potworne noże, czy szpony pochował . Dzięki za fotkę xD
     
    tarantula66, zzizzie oraz Sookie lubią to.
  18. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Liczyłam na 200% PD ze zbiorów i nici z tego kto mi to odda w końcu kupiłam FL aby mieć te 200 % :mad: Dziwi mnie jedno jak robią event z kupnem FL to nie ma żadnych problemów ani błędów. Oj pazerne to BP :mad:
     
    ryba4862 i fankaromka lubią to.
  19. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Arek77 proszę jednak zapanować nad emocjami przekazywanymi na forum. Upominam.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wszystkich xDxD:cry::cry:marne to pocieszenie ale zawsze jakies jest :p
    ja juz chyba przestalam sie takimi rzeczami przejmowac...szkoda nerwow;)a w porownaniu do wczorajszego dnia to dzisiejsze opoznienia to pikuś..:pnie pierwszy i nie ostatni raz takie akcje;)
    kiedys to byla tradycja :event = opoznienie
     
    toDzasta i tarantula66 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.