EVENT: Halloween 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 24 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anda1980

    anda1980 Forumowy żółtodziób

    Witam, nagrody mnie powaliły 2 pomarańczowe króliki i 1 pomarańczowe kaczki, a na wyspie 2 guawa xl. :-(
     
    kybek93 lubi to.
  2. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Witam, odkryłam zagrody i drzewka. Zagrody to jeże, gołębie i lisy. Drzewko to banan XL i kokkoloba XXL.
     
    kybek93, mieczu oraz toDzasta lubią to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja niestety do konca nie zrobilam, a przedostatni zbiór miałam o 16:53, bałam sie ze nie zdaże, ale sie udalo... SN mialam malo wiec nie chcialam zbytnio uzywac a i tak mi zostalo tylko 23 :( nigdy nie moge ukonczyc eventow :(
     
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Gratki :) Cieszę się, że zdążyłeś ze wszystkim. Dla misia :D
     
  5. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Krecik mi wybudował żółtą koziarnię, chomiki no i koguty ich nie miałam :D natomiast sadzonek jeszcze nie posadziłam zrobię to później,bo czuje że przyniosą jakieś badziewie.
     
    0olimpia0 lubi to.
  6. mahartka

    mahartka Baron forum

    z sadzonek kolejna orzesznica :/ i z drugiej nie tak bardzo ostatnio bo awokado XXL .. wolałabym co innego no ale ;)
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Event się zakończył, więc temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.