EVENT: Halloween 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 24 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja spróbuję go zdobyć. Mogę mieć problem z dostępem do netu...Wyjazd od piątku do poniedziałku włącznie..Ale dzielnie powalczę
     
    feniks1414, ankak106 oraz zzizzie lubią to.
  2. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ale goraco przez misia. Nie wiem, czy przez wyjazd zdaze go zdobyc. Ale sprobuje.
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Powiem jeszcze ,ze sie ubawilam xD nie zagladam za czesto ostatnimi czasy na off i spodziewalam sie wchodzac dzisiaj debaty nad ilascia badyla do wysiania a tu taka niespodzianka misiowa -spor o czapke gruszek xDxDxD:cry::cry::cry:i jak tu nie kochac tej gry xD:cry: nawet 31 tysi badyla nie jest w stanie mnie poki co z gry wykurzyc :pi bede siac -a co !:music::p
     
  4. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum


    I ja moja droga sąsiadko też będę siaćxD w końcu farmerka jestem:):):) mojego dziecka farma nie interesuje...czasami zagląda przy BB co tam się w tych oazach robixDi na tym koniec:music: a misio podoba mi się nawet i już nie mogę doczekać się kompletnego pnącza:)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Tez sobie wybral moment do ogladania xDxD:cry::cry:ja tam za pnaczem nie przepadam ale komplet miec lubie :p
    no najlepiej z garncarni albo kupic na targu-tez mozna..
     
    tarantula66, Sookie oraz Ekatrina lubią to.
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Postaram się event zrobić w całości ..misio mnie nie przeraża - i tak animacje mam wyłączone ;)xD...a ilości roślin - takie sobie jak się sprzęgnę to przed czasem wysieję ..:) jedyny minus - nie jestem zmechanizowana ..od klikania chyba pęcherzy dostanę ..xD:p;)
    pozdrawiam i powodzenia w nadchodzącym evencie..:)
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Posty nie na temat usunęłam.
     
  8. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Chej dziwczyno oo - spójrz na misia aa.
     
  9. ogrodnik45

    ogrodnik45 Naśladowca mistrzów

    Miś wcale nie jest zły a bajki w tv są o wiele gorsze , event spróbuję zrobić właśnie dla misia też mam malucha który zagląda do gry i jak na razie miś go nie przestraszył
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oo_Ohahahahahahahhaaaaaaaaaa xDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry:
    no i przez ciebie sie juz tego misia doczekac nie moge xDxD:cry::cry: powiem lepiej -bedzie to chyba moj ulubiony item xD
     
  11. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Wreszcie event dla mnie :inlove: Misiami to najchętniej bym cały ogród zapełniła (plan na GT na najbliższe kilka lat xD :cry::cry:) I nawet przerażająca ilość badyla do wysiania mnie nie odrzuca 8)
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaa tak myslalam , ze Ci sie spodoba :pxDxD:cry: bedzie pare gadzetow do Twojej kolekcji mrocznej :D
     
    ryba4862, tarantula66 oraz anndyj lubią to.
  13. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Tylko mogliby drugi ogród ozdobny mi dać bo się w pasku troszkę marnuje :eek::cry::cry:
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Misio jest boski. Jak go wczoraj zobaczyłem, tak nie mogłem usnąć. Nie ze strachu, a z zachwytu :inlove:
    I jak większość itemów bez oporów rozdaję w G&T, tak nie wiem, czy tego się pozbędę xD
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja rozdaję wszystko na lewo i prawo - ale misia nikomu nie oddam xD
     
    tarantula66, ankak106 oraz Mojabonanza lubią to.
  16. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    widzę,że tu się robi powoli awantura o misia :p
    ale muszę przyznać misio to im się udał :D
     
  17. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    dzięki misiowi nikt nie zastanawia się ile zielska trzeba wysiaćxDxDxDxDxD:cry:
    ani,nad cenami zwierza na targuxDxDxDxD>:(
    wniosek prosty....BP pomyślało i dając jeden taki item załatwiło problem marudzenia:DxD:DxD:DxD:p
     
  18. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    misio jest super xD więc nie wiem o co ta awantura :p że straszny? a czego można było się spodziewać na halloween?
     
  19. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    dokładnie,żal tylko,że misio na halloween nie zarządał pająków,nietoperzy itd. tylko takie przyziemne zwierzaki jak kury i króliki :p
     
    tarantula66 i 0olimpia0 lubią to.
  20. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    no też się zdziwiłam że zwykłe z farmy chcą zwierzęta... ale lepiej dla mnie :p pająków w ogóle nie hoduje...
     
    0olimpia0 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.